Hejtman Běhounek: Veškeré práce související s touto částí stavby přijdou kraj na více než 57 milionů korun

01.11.2019 22:41 | Zprávy
autor: PV

Most na silnici II/351 u nemocnice v Třebíči již otevřen.

Hejtman Běhounek: Veškeré práce související s touto částí stavby přijdou kraj na více než 57 milionů korun
Foto: Redakce
Popisek: Jiří Běhounek (ČSSD)

Přesně podle plánovaného harmonogramu byl 31. 10. 2019 zprůjezdněn most na Hrotovické ulici (silnice II/351) v Třebíči sousedící s krajskou nemocnicí. Stavba, která začala v květnu byla naplánována na jednu stavební sezónu a řešila jeho havarijní stav. Původní přemostění z roku 1995 muselo být demolováno, dnes na jeho místě stojí předpjatá betonová monolitická deska respektující původní parametry mostu.

Během posledních dní z mostu postupně mizely dlouhé stěny lešení, namontovány byly stovky metrů zábradlí a během dnešního dne bude nová komunikace ještě jednou uklizena, postupně zmizí i všechny dopravní značky upravující objízdné trasy. Společně s investicí Kraje Vysočina, kterou zajišťovala a dozorovala Krajská správa a údržba silnic Vysočina, probíhá na přemostění i plánovaná rekonstrukce sjížděcích a najížděcích ramp na ulici I. třídy Sportovní a oprava protihlukových stěn v režii státu prostřednictvím Ředitelství silnic a dálnic.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Ústavní puč

Co tím přesně myslíte? Jak podle vás prezident násilně mění ústavní pořádky? Prezident přeci využil svého práva se obrátit na soud a ten nějak rozhodl, on přeci žádnou ústavu nemění, jen vlastně požádal o upřesnění, jak je myšlena, což je podle mě i dobře a snad pro příště budete jako politici věnov...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministr Klempíř: Byl jsem v nepřátelském prostředí

22:14 Ministr Klempíř: Byl jsem v nepřátelském prostředí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k ministerské návštěvě festivalu ve Strážnici.