Hejtman Bubeníček: Doufám, že konečně dostavíme dálnici spojující ČR s Německem

29.12.2014 8:27 | Zprávy
autor: Kr-ustecky.cz

Hejtman poděkoval za spolupráci Hospodářské a sociální radě Ústeckého kraje

Hejtman Bubeníček: Doufám, že konečně dostavíme dálnici spojující ČR s Německem
Foto: Redakce
Popisek: hejtman Bubeníček (KSČM)

Ve čtvrtek 18. prosince se uskutečnilo společné jednání Předsednictva a Sněmu Hospodářské a sociální rady Ústeckého kraje (HSR-ÚK), kterého se zúčastnil hejtman Oldřich Bubeníček. Představitel HSR-ÚK Richard Falbr velmi ocenil spolupráci s reprezentací Ústeckého kraje a poděkoval za úzkou součinnost osobně hejtmanovi.

„Jsem rád, že spolupráce Ústeckého kraje a hospodářské a sociální rady se zintenzivnila a přinesla reálné výsledky,“ řekl ve svém úvodním slovu na sněmu Oldřich Bubeníček. Jako příklady kooperace uvedl hejtman oblast řešení zaměstnanosti, problematiku sociálního vyloučení, téma zlepšování obrazu kraje a cestovního ruchu, společné úsilí o řešení  negativních dopadů ve strukturálně postižených oblastech kraje a zlepšení dopravní infrastruktury včetně dokončení stavby úseku dálnice přes České středohoří. „Doufám, že nový ministr dopravy a nový generální ředitel ŘSD si jako osobní úkol a předsevzetí konečně vezmou dostavbu dálnice spojující Českou republiku s Německem,“ neodpustil si hejtman připomenout krajskou prioritu v oblasti dopravy. Hejtman rovněž ocenil, že na půdu HSR-ÚK se soustředila práce vládního zmocněnce pro Ústecký kraj Jiřího Cieńciały.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Kateřina Konečná byl položen dotaz

Rusko

Váš straník Štefec tvrdí, že díky válce na Ukrajině vypilovává Rusko svou válečnou politiku (on jí teda nazývá obranou), a že Evropa jen rozdmýchává válku a může se stát, že na to doplatíme válkou. Ale kde jako strana, protože to, co tvrdí on, tvrdíte všichni berete jistotu, že když teď Rusko vyhraj...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mašek (ANO): Kolář nikde nebyl, nikam nejezdí, jen prezidentovi vyřizuje SMS komunikaci

13:12 Mašek (ANO): Kolář nikde nebyl, nikam nejezdí, jen prezidentovi vyřizuje SMS komunikaci

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k Petru Kolářovi na Pražském hradě.