Hejtman Novák: Hořký Radegast k našemu regionu neodmyslitelně patří

21.05.2016 22:47 | Zprávy
autor: PV

Deklaraci mezi Moravskoslezským krajem a Plzeňským Prazdrojem o vzájemné spolupráci tento týden potvrdili podpisem hejtman Moravskoslezského kraje Miroslav Novák a Paolo Lanzarotti, generální ředitel Plzeňského Prazdroje.

Hejtman Novák: Hořký Radegast k našemu regionu neodmyslitelně patří
Foto: Moravskoslezský kraj
Popisek: Hejtman Moravskoslezského kraje Miroslav Novák

Dohodli se na společných aktivitách při kulturních a společenských akcích v oblasti marketingu, rozvoje cestovního ruchu v moravskoslezském regionu a dalších společensky odpovědných aktivitách. 

„Hořký Radegast, který se vaří v Nošovicích a je součástí společnosti Plzeňský Prazdroj, k našemu regionu neodmyslitelně patří. Ostatně - samotný pivovar je jednou z technických atraktivit Moravskoslezského kraje v Technotrase, která nabízí návštěvníkům našeho regionu zajímavá místa, která stojí za to navštívit,“ říká hejtman Moravskoslezského kraje Miroslav Novák. Dodává, že kraj bude s Plzeňským Prazdrojem spolupracovat mimo jiné také na přípravě a realizaci aktivit v oblasti prevence nezodpovědné konzumace alkoholu typu projektu Respektuj 18, která klade důraz na aktivity omezující konzumaci alkoholu nezletilými.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Rozhodnutí soudů

Když se vám rozhodnutí soudů nelíbí, tak je znevažujete a vlastně tím podrýváte důvěru v soudy. Nestačí, že je mizivá důvěra v politiky? Proč ještě rozvracet důvěru v soudy? Dokážete uznat, že soudy rozhodly správně, i když se vám to nelíbí? Co je teda pro mě zarážející je ne rozsudek, ale to, že by...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministr Klempíř: Byl jsem v nepřátelském prostředí

22:14 Ministr Klempíř: Byl jsem v nepřátelském prostředí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k ministerské návštěvě festivalu ve Strážnici.