Hejtman Půta: Počet intenzivních lůžek je na svém limitu

26.11.2021 21:45 | Tisková zpráva
autor: PV

Hejtman Martin Půta dnes vydal rozhodnutí o omezení elektivní péče ve všech páteřních nemocnicích v Libereckém kraji. Nařízení platí od 27. listopadu 2021.

Hejtman Půta: Počet intenzivních lůžek je na svém limitu
Foto: Archiv PL
Popisek: Hejtman Martin Půta

Po dobu stavu nouze nemocnice upraví provoz tak, aby prostorově, personálně a organizačně zajistily potřebnou péči pacientům s akutní koronavirovou nákazou a dalšími nemocemi či život ohrožujícími stavy, které vyžadují okamžitou léčbu.

„Počet intenzivních lůžek je na svém limitu. Vzhledem k tomu, že epidemiologické předpovědi nejsou dobré, omezujeme plánované operační výkony tak, aby nedošlo k vyčerpání maximální krizové kapacity v Libereckém kraji,“ uvedl hejtman Martin Půta.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Bitcoinová kauza

Upřímně nevím, zda vaše trestní oznámení v celé záležitosti něco změní a někdo bude potrestán. Vy myslíte, že ano? Zaujalo mě ale zejména vaše prohlášení, že i kdyby to byla doopravdy jenom neschopnost, svým rozměrem je TRESTU-HODNÁ. Jaký trest máte na mysli? Jaký trest hrozí za neschopnost?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Randula (Svobodní): Potřebujeme veřejnoprávní média "nezávislá", nebo spíše "vyvážená"?

6:23 Randula (Svobodní): Potřebujeme veřejnoprávní média "nezávislá", nebo spíše "vyvážená"?

Iluzorní "nezávislost" našich veřejnoprávních médií je překážkou v debatě o jejich smyslu, přínosu i…