Hejtmanka Jermanová: Děkuji za preferenční hlasy, ale chci dokončit mandát hejtmanky

31.10.2017 19:21

Hejtmanka Středočeského kraje Jaroslava Jermanová na Facebooku

Hejtmanka Jermanová: Děkuji za preferenční hlasy, ale chci dokončit mandát hejtmanky
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jaroslava Pokorná Jermanová

Moji milí Středočeši,

ještě jednou mi dovolte poděkovat vám za preferenční hlasy, které mě nejen posunuly výše na kandidátce, ale hlavně mi udělaly obrovskou radost. Je to pocta a zároveň velký závazek. Moc si vážím vaší důvěry.

Všichni víte, že již před volbami jsem mluvila o svém cíli, kterým je dokončení mandátu hejtmanky našeho Středočeského kraje. Po velmi vypjaté volební kampani a po změnách, které nás potkaly v koalici na kraji, jsem dospěla k rozhodnutí vzdát se svého poslaneckého mandátu.

Čeká mě spousta práce a bude to práce nelehká. Ráda bych významně posunula kraj jak v oblasti dopravní infrastruktury, tak ve zdravotnictví, či realizovala reformu školství. Chtěla bych do kraje přivést více investorů a také více zahraničních turistů. Potřebuji ještě intenzivněji komunikovat se starosty našich středočeských obcí. A chtěla bych dále jezdit i za vámi, obyvateli Středočeského kraje.

Toto rozhodnutí jsem učinila po dlouhých debatách s lidmi v mém okolí. Reflektovala jsem také názor vedení hnutí ANO. Vím, že můžete namítnout, že proto jste mě nekroužkovali. Ale Středočeský kraj budou ve Sněmovně reprezentovat také tři jeho zastupitelé, moji kolegové z hnutí ANO. Věřím, že si dohlédnu na to, aby náš kraj zastupovali co nejlépe. Andrea Brzobohatá mi slíbila, že zřídí poslaneckou kancelář v Benešově.

Doufám, že mě v mém rozhodnutí podpoříte a nebudete si myslet, že jsem zradila váš preferenční hlas. Opravdu to tak není. Slibuji vám, že budu pro náš kraj pracovat pilně a poctivě. Budu také ráda za vaší zpětnou vazbu na moji práci.

Těším se na další setkávání s vámi.

S úctou,

Jaroslava Pokorná Jermanová
vaše hejtmanka

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Zelení: Jak zlepšit uhlíkovou strategii EU

21:52 Zelení: Jak zlepšit uhlíkovou strategii EU

Na balík klimatických návrhů EU zveřejněný pod názvem Fit for 55, který vzbudil pozornost médií, prů…