Hejtmanka Mračková Vildumetzová: Slovy se nedá vyjádřit bolest a zděšení...

20.01.2020 7:37 | Zprávy

Komentář na facebookovém profilu k tragické události v Domově pro osoby se zdravotním postižením ve Vejprtech.

Hejtmanka Mračková Vildumetzová: Slovy se nedá vyjádřit bolest a zděšení...
Foto: archiv hejtmanky
Popisek: Jana Vildumetzová (ANO)

Nesmírná tragédie se včera nad ránem stala v Domově pro osoby se zdravotním postižením Kavkaz ve Vejprtech v Ústeckém kraji. Slovy se nedá vyjádřit ta bolest a zděšení, kterou nyní musí zažívat příbuzní a známí zemřelých a zraněných. Všem vyjadřuji nejhlubší soustrast.

Na místě tragédie zasahují i záchranáři z našeho Karlovarského kraje. Současně již hejtman Petr Kubis jedná o možnosti umístění klientů z požárem poškozeného domova do našich krajských zařízení. Tímto bych chtěla také moc poděkovat všem složkám IZS, za jejich práci a nasazení.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Mírová dohoda

Vy to, s čím nyní přichází USA považujete za mírovou dohodu? Já to vidím tak, že vlastně jen nechává Ukrajinu napospas Rusku. Nebo v čem je podle vás kompromisní?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Odtrženost EU a Fialovy vlády od reality a občanů

16:02 Vích (SPD): Odtrženost EU a Fialovy vlády od reality a občanů

Nový dokument, který administrativu Donald Trumpa instruuje, Strategie národní bezpečnosti USA, byl …