Herman (KSČM): Jak je to s migranty?

03.11.2016 4:30 | Zprávy
autor: PV

Následující řádky se zabývají počtem migrantů přijatých v České republice během posledních 10 let a vnucovaným doporučením migrační politiky ze strany Evropské Unie.

Herman (KSČM): Jak je to s migranty?
Foto: Facebook
Popisek: Pavel Herman

Měsíčník statistického úřadu je asi zřejmě posledním vlasteneckým čtením mezi havloidními médii. Nedávno přinesl šokující zjištění, které se občané možná neměli dozvědět, ačkoliv nám sluníčkáři stejně budou tvrdit, že zde žádní migranti nejsou.

V posledních deseti letech bylo Českou republikou přijato, nikoliv osm set migrantů, ale 540.000 imigrantů. Příčinou nebyly válečné konflikty, ale vhodnější ekonomické podmínky. Největší skupinu tvořili bezproblémoví Slováci, Ukrajinci a Vietnamci.

Novinářská migrační bublina?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Jana Černochová byl položen dotaz

Není vám líto, že v čele strany není žádná žena?

Proč jste nekandidovala třeba vy? Známá jste dost. A jak vůbec hodnotíte nové vedení? Myslíte, že díky němu obnovíte váš dřívější úspěch a slávu strany? Já se trochu bojím, že ne. Podle mě to není až taková změna a chybí výraznější lídr a jako ženu mě mrzí i ta absence žen ve vedení

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Šebelová (STAN): Tento návrh je mimo programové prohlášení vlády

20:07 Šebelová (STAN): Tento návrh je mimo programové prohlášení vlády

Projev na 5. schůzi Poslanecké sněmovny dne 28. ledna 2026 k zákonu o pojistném na veřejné zdravotní…