Hráček (KSČM): Kdo nese vinnu za masakr v Paříži?

08.01.2015 20:46 | Zprávy

Poděkujme destruktivní politice USA za nárůst terorismu ve světě. Islámský stát stejně jako Al-Káida a destabilizace Středního východu je dílem Americké neokoloniální politiky.

Hráček (KSČM): Kdo nese vinnu za masakr v Paříži?
Foto: Hans Štembera
Popisek: Spontánní projev uctění památky obětí teroristického útoku na satirický magazín Charlie Hebdo před francouzským velvyslanectvím v Praze

Za to, co se stalo a stále děje v současné době v Paříži, můžeme poděkovat ignorantské a sobecké politice USA, která musela v zájmu svého kapitálu rozvrátit země Středního východu, které byly do nedávna relativně stabilní jako Libye, Sýrie, Egypt nebo Irák. Je až neuvěřitelné, čeho je tato imperialistická diktatura schopna, jen aby na utrpení mnoha milionů lidí mohla vydělat.

Pokud se ptáte, kam s uprchlíky z těchto zemí, tak odpověď je jednoduchá. Ne do Evropy, ale všechny bychom je měli na náklady Evropské unie přepravit do země, která je za jejich utrpení přímo zodpovědná, a to do USA. Vždyť Amerika byla vždy postavená na přistěhovalcích, tak ať se tedy o oběti své zahraniční politiky postará. Ostatně nebýt USA, tak by tito lidé nemuseli nikam prchat, protože jejich země by dnes nebyly zcela rozvrácené a ovládané Islámským státem nebo jinými podobnými fanatiky.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Jiří Hráček - profil

Ing. Petr Kulhánek byl položen dotaz

Ministr Kulhánek: Nedostatek bydlení neustále roste

To je naprostá pravda, nemyslíte ale také, že naprosté selhání této vlády, když jste 4 roky u moci a výsledek je takový, že přibývá nedostatek bydlení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Rajchl (PRO): Naše země nepotřebuje v čele bruselské pudlíky

11:17 Rajchl (PRO): Naše země nepotřebuje v čele bruselské pudlíky

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k důsledkům přílivu ukrajinských uprchlíků