Humplík (ODS): Metro D ano, ale ne za 50 miliard

24.07.2015 22:37 | Zprávy

Pokud náměstek primátorky Petr Dolínek tvrdí, že jsem si částku 50 mld. Kč za výstavbu metra D vycucal z prstu, tak pravděpodobně neví, jaké částky prezentují projektanti na výboru pro dopravu.

Humplík (ODS): Metro D ano, ale ne za 50 miliard
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda pražské ODS Filip Humplík

Jsem přesvědčen nejen o tom, že podobný projekt je megalomanský a městským rozpočtem neufinancovatelný, ale zároveň tvrdím, že náměstek odpovědný za dopravu ani netuší, kolik bude největší investiční akce v historii Prahy stát. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Můžete být víc konkrétní?

Jak nám chcete pomoci zvládnout rostoucí životní náklady a rozhýbat naši stagnující ekonomiku? Přijde mi, že toto vlastně motto nebo slib je vlastně spíš klišé, že to tvrdíte všichni a naše situace se nelepší, spíš naopak. A bylo tomu tak i když jste byli ve vládě.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Maláčová (SOCDEM): Nejvíc slibují Piráti, tentokrát to prý klapne

15:14 Maláčová (SOCDEM): Nejvíc slibují Piráti, tentokrát to prý klapne

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k předvolebním slibům řešení krize bydlení