Hýsek (DOMA): Volební reality show díl 4 - Proč miluji hradubické kavárny

14.09.2014 19:40 | Zprávy

Pokud by se to hodnotilo podle počtu návštěv kaváren, jsem typický kavárenský povaleč. Nechodím do hospod, chodím do kaváren. Hradec má spoustu krásných kaváren.

Hýsek (DOMA): Volební reality show díl 4 - Proč miluji hradubické kavárny
Foto: archiv
Popisek: MUDr. Jan Hýsek

I Pardubice mají pár pěkných. Fotka je z dneška z nové kavárny v AFI Palace. Patří mezi moje oblíbené. Dobře se tam sedí a skvěle se tam přemýšlí. A jako bonus je tam perfektní výhled na hemžení lidiček a zrovna z tohoto křesla jich za hodinu vidíte projít možná tisíc. Kavárny prostě miluju a dá se tam dělat spousta věcí.

Můžete tam přemýšlet, číst dnešní noviny, pozvat si přátele či obchodní partnery na jednání. A nebo si třeba domluvit rande s novou láskou. Mimo ten lehce přitroublý úsměv, který na fotce mám, jsem dnes především dumal. Například o tom, co s Hradcem udělat příští čtyři roky, či ještě lépe příštích osm let. Stejně jako v té kavárně, kde se člověk může na hodinku cítit pohodlně jako doma, bych si přál, abychom se i v Hradci cítili takhle dobře.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Jan Hýsek - profil

GD

Když se tak navážíte do Knotka, zkusil jste sám něco udělat, abyste změnil green deal? Podle mě se tak či tak musí ozvat většina, aby byla šance něco změnit, i když se obávám, že EK stejně nic měnit nehodlá a je zatvrzelá ve svém ekošílenství a vůbec žije zřejmě v jiném vesmíru. Co vy na to?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Rozvoral (SPD): Odmítáme cenzuru a potlačování svobody slova

8:05 Rozvoral (SPD): Odmítáme cenzuru a potlačování svobody slova

Vláda Petra Fialy vede Českou republiku směrem k cenzuře, umlčování názorových oponentů a kontrole v…