Ivana Zemanová navštíví seniory, zakusí i výrobu pravých hořických trubiček

16.02.2015 13:23

Spolu s prezidentem Milošem Zemanem navštíví Královéhradecký kraj i jeho manželka Ivana. Její program bude zaměřen především na sociální oblast, ale pozná i tajemství výroby některých regionálních výrobků.

Ivana Zemanová navštíví seniory, zakusí i výrobu pravých hořických trubiček
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miloš Zeman s chotí
reklama

„Paní Ivana Zemanová bude mít svůj vlastní separátní program, který bude zaměřen především na sociální oblast. Navštíví tak Domov důchodců ChD – Zdislava v Třebechovicích pod Orebem nebo Hospic svaté Anežky České v Červeném Kostelci,“ prozradil hejtman Královéhradeckého kraje Lubomír Franc, který návštěvu prezidentského páru zaštiťuje. Doprovod bude po celou dobu návštěvy dělat paní Zemanové ředitelka Krajského úřadu Ivana Křečková.

Z firem, které jsou v kraji známy pro své tradičními výrobky, navštíví Ivana Zemanová například třebechovickou společnost ELEGA, která je známá výrobou kabelek a doplňků. Za pravými hořickými trubičkami pak vyrazí manželka prezidenta do Miletína. V obou podnicích se setká s vedením společností, se zaměstnanci a prohlédne si výrobny.

Další ze zastávek Ivany Zemanové bude královédvorský Nový svět. Psí útulek, kynologický klub i výcvik koní na jednom místě. Během návštěvy se manželka prezidenta seznámí s činností areálu nebo se setká s pracovníky. Prohlídka bude spojena s praktickou ukázkou výcviku koní. Jednou z posledních zastávek pak budou Dětenice, kde si Ivana Zemanová prohlédne nejen zámek, ale i místní pivovar spojený s muzeem.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Majerová Zahradníková (Trikolóra): Česká politika kulhá na jednu nohu

6:32 Majerová Zahradníková (Trikolóra): Česká politika kulhá na jednu nohu

Komentář na facebookovém profilu k druhému výročí vzniku Trikolóry