Janeček (OK strana): Občanští aktivisté strkají nos, kam nemají

15.09.2014 21:23 | Zprávy

Česká pobočka Transparency International se na mne obrátila se žádostí o informace, jak je financována volební kampaň Občanské konzervativní strany v komunálních volbách 2014.

Janeček (OK strana): Občanští aktivisté strkají nos, kam nemají
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda O.K. strany Jiří Janeček

Protože nechci kohokoliv unavovat dlouhým čtením a zbytečně oddalovat pointu, prozradím hned na začátku, že s tímto samozvaným spolkem nehodlám spolupracovat ani v tomto, ani v žádném jiném případě. Proto jim také nepošlu ani čárku.

Pokud vás zajímá, co mne k mému rozhodnutí vede, pak prosím, je tady pro vás následující vysvětlení.

Co je Transparency International?

Na předchozí otázku bychom si měli odpovědět v prvé řadě.

Pokud si otevřeme internetové stránky tohoto honosně nazvaného ansámblu, narazíme na následující prohlášení: „Jsme nevládní neziskovou organizací.“

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Jiří Janeček

Michal Šmarda byl položen dotaz

Sociální demokracie

Opravdu smutný osud jí potkal. Kde je podle vás příčina toho, že to se staranou tak dopadlo a pro snahu některých získat pozice to došlo až tak daleko, že se spojila s komunisty?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Rozvoral (SPD): Odmítáme cenzuru a potlačování svobody slova

8:05 Rozvoral (SPD): Odmítáme cenzuru a potlačování svobody slova

Vláda Petra Fialy vede Českou republiku směrem k cenzuře, umlčování názorových oponentů a kontrole v…