Jiří Kudláček (ODA): Je na každém z nás, aby své zdraví maximálně chránil a pečoval o něj

17.09.2020 12:25 | Zprávy
autor: PV

Zatím bych v České republice ještě nemluvil o pandemii. Nepotvrdily se zatím některé medializované černé scénáře a Covid-19 se tak ve středu Evropy zařadil mezi ostatní virová onemocnění, ale je stále častěji používán spíše jako politický nástroj.

Jiří Kudláček (ODA): Je na každém z nás, aby své zdraví maximálně chránil a pečoval o něj
Foto: Archiv starosty
Popisek: Jiří Kudláček, starosta města Hranice

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

Mgr. Martin Kupka byl položen dotaz

Stínová vláda ODS

Zajímal by mě program Vaší stínové vlády a na jak dlouho bude platný. Jaké má styčné body s programem stínové vlády STAN a jak často se scházíte ? děkuji

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministr Červený: Vláda podporuje koordinovaný evropský přístup

17:03 Ministr Červený: Vláda podporuje koordinovaný evropský přístup

Projev na 23. schůzi Senátu ČR 15. dubna 2026 k informacím vlády ČR o pozicích vlády a programu nefo…