Jurečka (KDU-ČSL): Co jsem taky čekal, je to jako vždy

02.10.2021 22:09 | Ze sítí

Komentář na facebookovém profilu k dnešnímu slavnostnímu otevření dálnice D1 premiérem Babišem a ministrem Havlíčkem

Jurečka (KDU-ČSL): Co jsem taky čekal, je to jako vždy
Foto: Zuzana Koulová
Popisek: Předseda KDU-ČSL Marian Jurečka

Stojím u Přerova a dívám se tu jen na velkou hromadu hlíny. Žádnou dálnici nevidím! Pan premiér si to asi představuje, jak kdyby člověk natřel 20 let stará vrata od stodoly a začal křičet na celou vesnici, že zrovna dovezl fungl nová.

Co tak normálně říct, že rekonstrukce D1 začala za předchozích vlád v roce 2013 a teď za hnutí ANO se jen dokončila, a to ještě s tříletým zpožděním oproti původnímu plánu? Omluvit se všem řidičům za komplikace? Že je nutné taky dotáhnout opravu D1 u Ostravy a dokončit D1 u Přerova a je jen chyba této vlády, že to ještě není? Nic?

Co jsem taky čekal, je to jako vždy, a proto potřebujeme ZMĚNU!

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Šlachta (Přísaha): Paní Slonková už píše líp než Aeronet

15:09 Šlachta (Přísaha): Paní Slonková už píše líp než Aeronet

Komentář na facebookovém profilu k údajnému rozkolu v hnutí Přísaha