Kalousek (TOP 09): Na základní prioritu bohužel všichni kašlou

09.04.2024 13:09 | Ze sítí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k dalšímu zadlužování státu

Kalousek (TOP 09): Na základní prioritu bohužel všichni kašlou
Foto: Screen: YouTube
Popisek: Miroslav Kalousek

Vzdělání prioritou být musí, to je bez debat. Takže suchá řeč čísel: Od předcovidového roku 2018 se státní výdaje na školství zvýšily ze 176 na 269 miliard korun, to je o 53 procenta. Otázka: Odpovídá takové navýšení výkonu a kvalitě?

Pokud ne (já se domnívám, že ne), pak se problém jenom dalším zaléváním peněz nevyřeší, to je pak jen neefektivní “černá díra”, kde budou peníze chybět pořád a kvalita nahoru nepůjde.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Mgr. Petr Hladík byl položen dotaz

elektromobilita

Proč zrovna neziskovky?V rozpočtu je tolik peněz,že znovu bude státní rozpočet podporovat neziskovky. Ano,ať podporuje,ale jenom ty charitativní apod.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Dostálová (ANO): Ursula von der Leyen by měla skončit

8:05 Dostálová (ANO): Ursula von der Leyen by měla skončit

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k hlasování o návrhu vyslovení nedůvěry Ursule von d…