Kandidátní listiny: Kraj Vysočina

04.09.2016 14:37

Kompletní přehled všech kandidátů do zastupitelstev krajů

Kandidátní listiny: Kraj Vysočina
Foto: Hans Štembera
Popisek: Volební urna

Volte Pravý Blok-stranu za ODVOLAT.polit.,NÍZKÉ daně,VYROVN.rozp.,MIN.byrokr.,SPRAV.just.,PŘÍMOU demokr. WWW.CIBULKA.NET

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Kočík Milan 61 PB BEZPP přírodní léčitel a propagátor NNO Žďár nad Sázavou
2 Zigová Bronislava 57 PB BEZPP asistentka Českého ombudsmana Nové Město na Moravě

Občanská demokratická strana

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Geist Zdeněk Mgr. 45 ODS ODS podnikatel, publicista Jihlava
2 Benc Ota Mgr. 51 ODS ODS ředitel základní školy, krajský zastupitel Přibyslav
3 Procházka Jan MUDr. 55 ODS ODS primář traumatologického oddělení Jihlava
4 Necid Radovan Ing. 49 ODS ODS starosta města, krajský zastupitel Velké Meziříčí
5 Med Ladislav 56 ODS ODS místostarosta města Pelhřimov
6 John Jakub Ing. 38 ODS ODS podnikatel, energetický specialista Třebíč
7 Černoch Vladimír MUDr. 41 ODS BEZPP stomatolog Třebíč
8 Vystrčil Miloš RNDr. 56 ODS ODS senátor, krajský zastupitel, zastupitel města Telč
9 Černý Radek MUDr. 43 ODS ODS lékař - ortoped, krajský zastupitel, radní města Žďár nad Sázavou
10 Tecl Jan Mgr. MBA 53 ODS ODS starosta města Havlíčkův Brod
11 Škoda Ondřej MUDr. Ph.D. 51 ODS ODS primář neurologického oddělení jihlavské nemocnice Pelhřimov
12 Bártová Martina Mgr. 52 ODS ODS ředitelka organizace STŘED, pracovnice v soc. sl. Třebíč
13 Šmíd Milan Mgr. 64 ODS ODS starosta města Žirovnice
14 Skalník Miroslav Mgr. 26 ODS ODS historik, pracovník pro marketing a cestovní ruch Nové Město na Moravě
15 Decroix Eva Mgr. 34 ODS ODS advokátka Jihlava
16 Svoboda Petr 44 ODS ODS hostinský, majitel restaurace Vilémovice
17 Kratochvíl Karel 45 ODS ODS knihkupec, zastupitel města Humpolec
18 Mokříš Jan MUDr. 45 ODS ODS dětský lékař, zastupitel města Žďár nad Sázavou
19 Křivánek Roman Mgr. 45 ODS ODS učitel, ředitel krajské vzdělávací instituce Jihlava
20 Stejskal Zbyněk 41 ODS ODS podnikatel, radní města Havlíčkův Brod
21 Opršal Radovan MVDr. 55 ODS BEZPP veterinář Moravské Budějovice
22 Černý Miloslav 60 ODS ODS starosta obce Velká Losenice
23 Vencovský Pavel 41 ODS ODS vedoucí servisu Polná
24 Průša Václav 37 ODS ODS úředník MÚ Chotěboř, místop. rady Fokusu Vysočina Jilem
25 Diviš Roman Ing. 47 ODS ODS ekonom, starosta obce Kněžice
26 Šašek Jiří 33 ODS ODS učitel hudby, zastupitel města Pacov
27 Veselá Marie Ing. 57 ODS ODS náměstkyně pro ek. a provoz Psychiatrické nem. Ji Jihlava
28 Vošická Buráňová Veronika Bc. 25 ODS ODS ředitelka sportovního zařízení Dlouhá Ves
29 Kucharský Jiří MUDr. 52 ODS BEZPP lékař, diagnostik Třebíč
30 Kučera Radoslav Ing. 65 ODS BEZPP učitel, bývalý ředitel Obchodní akademie Pelhřimov Pelhřimov
31 Ptáček Jaroslav PaedDr. 56 ODS ODS ředitel základní školy Žďár nad Sázavou
32 Fischerová Jana Ing. CSc. 61 ODS ODS poslankyně PS PČR, kraj. zastupitelka, zast. města Havlíčkův Brod
33 Hutař Stanislav Ing. 49 ODS ODS ekonom, radní města Hrotovice
34 Doubek Josef JUDr. 62 ODS ODS advokát, radní města Pelhřimov
35 Michlíček Jiří 62 ODS ODS fotograf, radní města Velké Meziříčí
36 Huňáček Jaroslav Dr. Ing. arch. 55 ODS ODS architekt - řed. FORTIS Jihl., zastupitel města Jihlava
37 Dostál František 60 ODS BEZPP ředitel základní školy, zastupitel města Moravské Budějovice
38 Maryška Jiří 45 ODS ODS živnostník, majitel obchodu s elektrotechnikou Humpolec
39 Slánský Martin Ing. 47 ODS ODS úředník krajského úřadu Žďár nad Sázavou
40 Jirků Stanislav 64 ODS ODS důchodce, radní města Brtnice
41 Sobotka Petr Ing. 33 ODS ODS vedoucí prodeje Žďár nad Sázavou
42 Litomiský Jan Ing. 73 ODS ODS důchodce, bývalý vládní zmocněnec pro lidská práva Vyskytná
43 Hrabálek Tomáš 41 ODS ODS jednatel spol. na výrobu a instalaci podl. krytin Velké Meziříčí
44 Vymazal Jaroslav Ing. 61 ODS ODS náměstek primátora statutárního města Jihlava
45 Kamarád Martin 41 ODS ODS starosta města Přibyslav
46 Doležal Jaroslav Ing. 59 ODS ODS ředitel střední školy, zastupitel města Moravské Budějovice
47 Kalová Ilona Bc. 47 ODS ODS jednatelka firmy Velká Bíteš
48 Koncz Atila 27 ODS ODS dodavatel hutního materiálu Veselý Žďár
49 Nevrkla Pavel Ing. 35 ODS ODS technik, radní města Jemnice
50 Podhráský Jan Mgr. 34 ODS ODS živnostník Pelhřimov

Česká strana sociálně demokratická

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Běhounek Jiří MUDr. 64 ČSSD BEZPP lékař, hejtman Pelhřimov
2 Fialová Jana Ing. 43 ČSSD ČSSD radní Bransouze
3 Hyský Martin Ing. Bc. 41 ČSSD ČSSD radní Jihlava
4 Hyliš Jan Ing. 62 ČSSD ČSSD projektant Havlíčkův Brod
5 Krčál Petr Mgr. Bc. 52 ČSSD ČSSD náměstek ministryně práce a sociálních věcí Polnička
6 Novotný Vladimír Ing. 50 ČSSD ČSSD náměstek hejtmana Žďár nad Sázavou
7 Mojžyšková Ivana Bc. 47 ČSSD ČSSD místostarostka Havlíčkův Brod
8 Kružíková Marie RNDr. 62 ČSSD ČSSD radní Brtnice
9 Malý Vladimír 52 ČSSD ČSSD místostarosta Třebíč
10 Pařík Jaromír Mgr. 51 ČSSD ČSSD místostarosta Kamenice nad Lipou
11 Škaryd Tomáš Ing. 48 ČSSD ČSSD starosta Chotěboř
12 Chloupek Rudolf PaedDr. Ing. 65 ČSSD ČSSD primátor Jihlava
13 Soukup Jaroslav Ing. 55 ČSSD ČSSD starosta Jaroměřice nad Rokytnou
14 Komínek Josef 57 ČSSD ČSSD místostarosta Velké Meziříčí
15 Kučera František Ing. 63 ČSSD ČSSD starosta Pelhřimov
16 Říhová Regina Bc. 45 ČSSD ČSSD referentka KrÚ Jihlava
17 Novotná Jaroslava Mgr. 54 ČSSD BEZPP učitelka Červená Řečice
18 Ryšavý Zdeněk 50 ČSSD ČSSD starosta Okříšky
19 Hyksová Hana Mgr. 44 ČSSD ČSSD učitelka Přibyslav
20 Nejedlá Dagmar PaedDr. 59 ČSSD ČSSD ředitelka ZŠ Sněžné
21 Pačiska Karel Ing. 59 ČSSD ČSSD starosta Bystřice nad Pernštejnem
22 Olivová Soňa Bc. 42 ČSSD ČSSD referentka Třebíč
23 Musílek Karel Ing. 52 ČSSD ČSSD starosta Maleč
24 Fenárová Magda Mgr. 57 ČSSD ČSSD učitelka Pelhřimov
25 Nováková Hotařová Jana Mgr. 52 ČSSD ČSSD ředitelka ZŠ Jihlava
26 Březina Otakar Mgr. 55 ČSSD BEZPP ředitel školy Humpolec
27 Černý Vladimír Ing. 55 ČSSD ČSSD starosta Rouchovany
28 Dřevo Jaroslav Mgr. 47 ČSSD ČSSD strážník MP Rančířov
29 Bohuslavová Marie 66 ČSSD ČSSD manažerka neziskové organizace Havlíčkův Brod
30 Martinec Tomáš Mgr. 50 ČSSD ČSSD bezpečnostní manažer Nové Dvory
31 Maděrová Radka 26 ČSSD ČSSD studentka Nové Město na Moravě
32 Chlád Zdeněk 44 ČSSD ČSSD radní Ledeč nad Sázavou
33 Rokosová Lenka Bc. 47 ČSSD ČSSD učitelka MŠ Jihlava
34 Dobešová Naděžda 51 ČSSD ČSSD vedoucí sportovního areálu Třebíč
35 Kučerová Pavla 60 ČSSD ČSSD asistentka senátora Pelhřimov
36 Vítková Věra Mgr. 42 ČSSD ČSSD ředitelka školy Štoky
37 Musil Michal Mgr. 29 ČSSD ČSSD právník Třešť
38 Pléha Vítězslav 47 ČSSD ČSSD zootechnik Jaroměřice nad Rokytnou
39 Tomšíková Silvie Mgr. 41 ČSSD ČSSD ředitelka Domova Kamélie Křižanov Křižanov
40 Daněk Antonín 72 ČSSD ČSSD důchodce Humpolec
41 Výborný Vratislav Ing. 63 ČSSD ČSSD náměstek primátora Jihlava
42 Kulíková Markéta Bc. 36 ČSSD ČSSD knihovnice Pelhřimov
43 Vašíček Petr Ing. 56 ČSSD ČSSD technik Třebíč
44 Uchytil Miloš Ing. 52 ČSSD ČSSD starosta Nová Ves u Chotěboře
45 Šmarda Michal 41 ČSSD ČSSD starosta Nové Město na Moravě
46 Štěrbová Alena Ing. 53 ČSSD ČSSD účetní, ekonomka Věcov
47 Valová Helena Mgr. 46 ČSSD ČSSD učitelka ZUŠ Třebíč
48 Borek Karel DiS. 36 ČSSD ČSSD pracovník v sociálních službách Světlá nad Sázavou
49 Neuberová Jana 45 ČSSD ČSSD ředitelka MŠ Čejov
50 Urban Aleš Bc. DiS. 27 ČSSD ČSSD úředník KrÚ Jihlava

Starostové PRO VYSOČINU

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Vlček Lukáš Ing. 34 SNK ED BEZPP starosta Pacov
2 Mrkos Martin Ing. 32 STAN STAN ekonom, radní města Žďár nad Sázavou
3 Pacal Pavel Mgr. 42 SNK ED ProTR místostarosta Třebíč
4 Fabeš Roman Mgr. 56 SNK ED BEZPP starosta Telč
5 Kuželka Ivan Ing. 71 SNK ED BEZPP klinický radiologický fyzik, radní města Havlíčkův Brod
6 Bařinka Vlastimil Ing. 58 STAN BEZPP starosta Moravské Budějovice
7 Wőlfl Viktor 54 STAN BEZPP starosta Luka nad Jihlavou
8 Březka Josef 51 STAN STAN starosta Bory
9 Tůma Zdeněk Ing. 58 SNK ED BEZPP starosta Ledeč nad Sázavou
10 Rajdlík Zdeněk 46 STAN BEZPP starosta Nová Cerekev
11 Vlček Milan Ing. 52 SNK ED BEZPP starosta Velká Bíteš
12 Žáková Hana 47 SNK ED BEZPP starostka Koněšín
13 Požárová Eva Ing. 43 STAN BEZPP místostarostka Třešť
14 Nikl Bohumír Ing. 52 SNK ED BEZPP místostarosta Ždírec nad Doubravou
15 Štefl Karel Mgr. 48 SNK ED BEZPP starosta Počátky
16 Urban Karel RNDr. 67 STAN BEZPP důchodce, dříve profesor gymnázia Bobrová
17 Kocáb Jan 66 STAN STAN místostarosta Moravské Budějovice
18 Zámek Evžen Mgr. Ing. 51 SNK ED BEZPP obchodní ředitel Jihlava
19 Hnik Josef 65 SNK ED BEZPP místostarosta Světlá nad Sázavou
20 Veletová Blanka Ing. 50 STAN BEZPP starostka Košetice
21 Kulhánek Zdeněk PhDr. 59 STAN BEZPP odborný psycholog Žďár nad Sázavou
22 Skočdopole Jindřich 61 SNK ED BEZPP starosta Polná
23 Černá Marie Ing. 59 SNK ED BEZPP radní města Třebíč
24 Hájek Pavel Ing. 37 SNK ED BEZPP starosta Těchobuz
25 Křesťanová Marie Ing. 48 SNK ED BEZPP radní města, ekonom Přibyslav
26 Jirsa Zdeněk 63 SNK ED SNK ED starosta Dolní Cerekev
27 Chmel Karel 61 SNK ED BEZPP starosta Želiv
28 Dibelka Miroslav 52 SNK ED BEZPP zastupitel Golčův Jeníkov
29 Malina Martin 45 SNK ED BEZPP technik, starosta Salačova Lhota
30 Měrka Vladimír 58 SNK ED BEZPP starosta Náměšť nad Oslavou
31 Novotný Petr Ing. 37 SNK ED BEZPP místostarosta Jemnice
32 Krátký Luboš 55 STAN BEZPP starosta Dlouhá Brtnice
33 Mašík Zdeněk Ing. 59 SNK ED BEZPP jednatel Areálu sportu Bystřice nad Pernštejnem
34 Maslák Pavel Mgr. 44 SNK ED BEZPP ředitel HZS UO Třebíč Jezdovice
35 Prošek Vladimír Mgr. 36 STAN BEZPP radní městyse, učitel Štoky
36 Zadražilová Eva 54 STAN BEZPP starostka Moraveč
37 Navrátil Zdeněk Mgr. 40 STAN BEZPP starosta Žďár nad Sázavou
38 Kostelník Jiří 63 STAN BEZPP starosta Mohelno
39 Ulrich Jiří 58 SNK ED BEZPP starosta Herálec
40 Tajovská Zdeňka 60 STAN STAN ekonomka Dušejov
41 Chittussi Adriana Mgr. 52 SNK ED BEZPP pedagog Nová Cerekev
42 Bartuňková Věra 50 STAN BEZPP jednatelka firmy Zvěrkovice
43 Burda Jan Bc. 42 SNK ED BEZPP předseda neziskové organizace Třebíč
44 Schwarz Jan 52 SNK ED BEZPP umělecký kovář Havlíčkův Brod
45 Zábranská Pavlína Mgr. 38 SNK ED SNK ED pedagog Jihlava
46 Kolářová Alžběta Ing. 42 STAN BEZPP ředitelka DSO Nová Lípa Obrataň
47 Šabatková Hana 42 SNK ED BEZPP vedoucí výrobního úseku Jihlava
48 Bustová Hana 43 STAN BEZPP starostka Litohoř
49 Záruba Oldřich 63 SNK ED BEZPP sládek pivovaru Chotěboř Havlíčkův Brod
50 Marková Zdeňka 60 SNK ED SNK ED ředitelka plavecké školy Nové Město na Moravě

Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Kalina Jaromír Ing. 50 KDU-ČSL KDU-ČSL náměstek primátora Jihlava
2 Herbrych Josef 53 KDU-ČSL KDU-ČSL stavař, asistent senátora Rokytnice nad Rokytnou
3 Janoušek Pavel Ing. 37 KDU-ČSL KDU-ČSL starosta obce Oslavice
4 Jůzl Čeněk Ing. 61 KDU-ČSL KDU-ČSL místostarosta města Havlíčkův Brod
5 Houška Miroslav Ing. 57 KDU-ČSL KDU-ČSL ekonom městských lesů Častrov
6 Dudíková Marie Mgr. 60 KDU-ČSL KDU-ČSL vedoucí odběrového střediska Třebíč
7 Pátek Radek Mgr. 35 KDU-ČSL KDU-ČSL finanční konzultant, asistent senátora Velká Losenice
8 Tourek Jan Mgr. 40 KDU-ČSL KDU-ČSL starosta města Světlá nad Sázavou
9 Vaňková Magda Ing. 52 KDU-ČSL KDU-ČSL podnikatelka Luka nad Jihlavou
10 Dvořáková Eva Ing. 39 KDU-ČSL BEZPP projektová manažerka Jihlava
11 Bradáč František Ing. 60 KDU-ČSL KDU-ČSL senátor Velké Meziříčí
12 Komárek Štěpán Mgr. 42 KDU-ČSL KDU-ČSL IT specialista, zastupitel obce Černíč
13 Koch Josef Ing. 61 KDU-ČSL BEZPP místostarosta města Pelhřimov
14 Krejzlová Pavla 41 KDU-ČSL KDU-ČSL starostka obce Netín
15 Němec Petr Mgr. 46 KDU-ČSL BEZPP vojenský kaplan Třebíč
16 Hynk Vladislav Ing. 43 KDU-ČSL KDU-ČSL starosta města Třešť
17 Cudlínová Jana 50 KDU-ČSL BEZPP bankovní specialista Světlá nad Sázavou
18 Pinkas František 50 KDU-ČSL KDU-ČSL starosta městyse Lukavec
19 Melník Josef MUDr. 37 KDU-ČSL BEZPP lékař Bystřice nad Pernštejnem
20 Hrubý Jaroslav Ing. 48 KDU-ČSL KDU-ČSL chemik - Jaderná elektrárna Dukovany Náměšť nad Oslavou
21 Piáček Petr Ing. 38 KDU-ČSL KDU-ČSL zkušební inženýr Jihlava
22 Omes Michael 48 KDU-ČSL BEZPP místostarosta města Přibyslav
23 Klement Josef Ing. 45 KDU-ČSL BEZPP místostarosta města Žďár nad Sázavou
24 Vráblová Eva Mgr. 53 KDU-ČSL BEZPP vedoucí středisek sv. Zdislavy a sv. Anežky Jemnice
25 Kaňkovský Vít MUDr. 46 KDU-ČSL KDU-ČSL poslanec, lékař Třešť
26 Křišťan Tomáš Ing. 61 KDU-ČSL KDU-ČSL zemědělec Humpolec
27 Pavlas Ondřej 35 KDU-ČSL KDU-ČSL technik měření a regulace Havlíčkův Brod
28 Kučera Tomáš Ing. 44 KDU-ČSL KDU-ČSL místostarosta města Velká Bíteš
29 Matějek Marek ThLic. PhDr. Ph.D., Th.D. 39 KDU-ČSL BEZPP vysokoškolský pedagog Třebíč
30 Součková Zdislava Bc. 44 KDU-ČSL BEZPP zástupce ředitele Oblastní charity Jihlava Kamenice
31 Ivan Ladislav Ing. 62 KDU-ČSL BEZPP technicko ekonomický pracovník Ledeč nad Sázavou
32 Homolka Josef Ing. 51 KDU-ČSL KDU-ČSL starosta městyse Jimramov
33 Brožek Jan Bc. 36 KDU-ČSL KDU-ČSL starosta města Černovice
34 Feldbabel Vít Ing. Mgr. 39 KDU-ČSL BEZPP ředitel Katolického gymnázia Třebíč Jemnice
35 Kodet Josef Mgr. 38 KDU-ČSL KDU-ČSL EURES poradce Jihlava
36 Gregor Petr Ing. 49 KDU-ČSL KDU-ČSL obchodní ředitel Chotěboř
37 Mach Josef 61 KDU-ČSL KDU-ČSL starosta obce Osová Bítýška
38 Preininger Tomáš MUDr. 53 KDU-ČSL KDU-ČSL oční lékař Jaroměřice nad Rokytnou
39 Křivánek Karel Bc. DiS. 34 KDU-ČSL KDU-ČSL ředitel Občanské poradny Jihlava Polná
40 Pípal Pavel Bc. 67 KDU-ČSL KDU-ČSL důchodce Pelhřimov
41 Dvořák Rostislav 59 KDU-ČSL KDU-ČSL předseda odborů ŽĎAS, a.s. Žďár nad Sázavou
42 Málek Jan Mgr. et Mgr. 30 KDU-ČSL KDU-ČSL referent Úřadu vlády Přibyslav
43 Žák Petr Ing. 40 KDU-ČSL KDU-ČSL vedoucí údržby Moravské Budějovice
44 Komín Pavel 56 KDU-ČSL KDU-ČSL místostarosta města Telč
45 Křivánek Zdeněk MVDr. 54 KDU-ČSL BEZPP starosta městyse Nové Veselí
46 Zrzavý Jiří 64 KDU-ČSL KDU-ČSL zemědělský technik Krucemburk
47 Janata Pavel Ing. 56 KDU-ČSL KDU-ČSL starosta města Třebíč
48 Matějů Jan Ing. 45 KDU-ČSL KDU-ČSL ekonom výrobní firmy Pelhřimov
49 Štěpán Petr Ing. 54 KDU-ČSL BEZPP vedoucí odboru Brtnice
50 Novotný Vratislav Ing. 37 KDU-ČSL BEZPP starosta obce Znětínek

Koruna Česká (monarchistická strana Čech, Moravy a Slezska)

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Holub Jindřich 48 starosta obce Pohleď
2 Vacek Jiří Ing. 41 BEZPP zemědělský inženýr Malčín
3 Nápravník Jiří 48 BEZPP vyšetřovatel počítačové kriminality Světlá nad Sázavou
4 Dalík Jiří 20 student Humpolec
5 Vondrášková Lenka 52 BEZPP loutkoherečka Vlkanov

Starostové pro občany

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Bárta Petr 48 STO STO starosta Vepříkov
2 Bendová Eva 52 STO BEZPP starostka Bítovčice
3 Boučková Jitka DiS. 40 STO BEZPP starostka Dolní Vilémovice
4 Bőhm Petr 42 STO BEZPP starosta Vyskytná nad Jihlavou
5 Burša František 54 STO BEZPP starosta Nyklovice
6 Buš Petr 54 STO BEZPP místostarosta Bítovčice
7 Cihlář Roman Ing. 33 STO BEZPP starosta Sedlice
8 Čamra Josef 66 STO BEZPP starosta Křeč
9 Doležal Luděk 56 STO BEZPP starosta Budíkov
10 Havlena Jan 43 STO STO starosta Vladislav
11 Husák Václav 44 STO BEZPP starosta Kožlí
12 Janoušek Karel 51 STO STO starosta Police
13 Jiráčková Milada 59 STO STO starostka Kozlov
14 Jirků Miroslav 55 STO STO starosta Jiřice
15 Jonák Jaromír 37 STO BEZPP starosta Malá Losenice
16 Juda Arnošt Ing. 52 STO BEZPP starosta Bohdalov
17 Kabelka Miroslav Ing. 45 STO STO starosta, učitel Jakubov u Moravských Budějovic
18 Klimeš Libor 47 STO BEZPP místostarosta Knínice
19 Kohout Otto Mgr. 36 STO BEZPP starosta Krucemburk
20 Kotlas Miroslav Ing. 52 STO BEZPP starosta Knyk
21 Linhart Čestmír 52 STO BEZPP starosta Stařeč
22 Majerová Šárka Bc. 34 STO BEZPP starostka Kožichovice
23 Martinec Jan 64 STO BEZPP starosta Ždírec nad Doubravou
24 Menčík Radek 52 STO STO starosta Domamil
25 Mládek František 59 STO BEZPP starosta Svratka
26 Nechvátal Josef 61 STO BEZPP starosta Smrčná
27 Němeček Jaroslav 60 STO BEZPP starosta Hojanovice
28 Palát Milan 51 STO BEZPP starosta Myslibořice
29 Pejcha Jiří Ing. 41 STO BEZPP starosta Jamné
30 Pikl Jan Ing. 52 STO BEZPP starosta Rynárec
31 Pokorný Antonín Mgr. dr. h. c. 45 STO STO starosta Hybrálec
32 Pospíchal Lubomír Ing. 38 STO BEZPP starosta Okrouhlice
33 Požár Miroslav 53 STO BEZPP starosta Mrákotín
34 Prchalová Aneta Mgr. 27 STO STO místostarostka, právnička Habry
35 Stalmach Ladislav Mgr. 46 STO STO starosta Vír
36 Stejskalová Marie 51 STO BEZPP místostarostka Jiřice
37 Straka Zdeněk 68 STO BEZPP starosta Vatín
38 Stránský Roman 49 STO BEZPP starosta Vepřová
39 Šimánek David 41 STO BEZPP starosta Lučice
40 Štočková Lenka Ing. 53 STO STO starostka Opatov
41 Štourač Radek 42 STO BEZPP starosta Střítež
42 Tatíček Zdeněk Ing. 54 STO BEZPP starosta Křídla
43 Vaněk Zdeněk Mgr. 51 STO BEZPP starosta Senožaty
44 Vaňková Dagmar 47 STO BEZPP starostka Jeřišno
45 Váňová Marie Bc. 40 STO BEZPP starostka Horní Rápotice
46 Vávra Martin 33 STO BEZPP starosta Vídeň
47 Venhauer Václav 52 STO STO starosta Libice nad Doubravou
48 Vláčilová Marie Bc. 51 STO STO starostka Častohostice
49 Zadina Petr 56 STO STO starosta Radostín
50 Zástěra Václav 45 STO BEZPP starosta Kejžlice

ANO 2011

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Pavlík Josef Ing. 58 ANO 2011 ANO 2011 ředitel odboru kontroly a řízení Havlíčkův Brod
2 Franěk Pavel Mgr. 53 ANO 2011 ANO 2011 učitel na základní škole, zastupitel města Třebíč
3 Vichrová Lucie Ing. 42 ANO 2011 ANO 2011 odborný zástupce provozovatele, zastupitel města Jihlava
4 Kobrlová Bohumila Mgr. et Mgr. 44 ANO 2011 ANO 2011 zástupce ředitele základní školy Pelhřimov
5 Řezníčková Ludmila Mgr. 51 ANO 2011 ANO 2011 ekologický poradce, zastupitel města Žďár nad Sázavou
6 Švec Pavel Ing. 69 ANO 2011 ANO 2011 předseda představenstva zemědělského družstva Sněžné
7 Kukla Martin Ing. 33 ANO 2011 ANO 2011 zkušební inženýr Počátky
8 Pokorný Jiří Ing. 42 ANO 2011 ANO 2011 obchodní a projektový manažer Jihlava
9 Hrůza Miloš 51 ANO 2011 ANO 2011 oblastní manažer, zastupitel města Třebíč
10 Slávka Vladimír Ing. 58 ANO 2011 ANO 2011 lesní inženýr, zastupitel města Havlíčkův Brod
11 Bezouška Jiří 62 ANO 2011 ANO 2011 odborný technik stavební činnosti Havlíčkův Brod
12 Oborná Monika Ing. 27 ANO 2011 ANO 2011 projektová manažerka, zastupitel města Náměšť nad Oslavou
13 Popelka Radek MBA 45 ANO 2011 ANO 2011 podnikatel, zastupitel města Jihlava
14 Přibyl Václav Ing. 66 ANO 2011 BEZPP podnikatel, zastupitel města Počátky
15 Malec Vladimír Ing. 50 ANO 2011 ANO 2011 podnikatel Velké Meziříčí
16 Smažil František Ing. 61 ANO 2011 ANO 2011 technik Velké Meziříčí
17 Kott Josef Ing. 45 ANO 2011 ANO 2011 poslanec Parlamentu České republiky Olešná
18 Šajnar Erik MUDr. 45 ANO 2011 ANO 2011 lékař Jihlava
19 Babišová Dana 45 ANO 2011 ANO 2011 podnikatelka, zastupitel města Jemnice
20 Nosek Jan 32 ANO 2011 ANO 2011 směnový mistr, zastupitel města Havlíčkův Brod
21 Prokeš Miroslav 39 ANO 2011 ANO 2011 jednatel společnosti Třebíč
22 Faltus Zdeněk MUDr. 59 ANO 2011 ANO 2011 lékař, zastupitel města Jihlava
23 Novák František Ing. 54 ANO 2011 ANO 2011 předseda představenstva zemědělského družstva Koberovice
24 Šimečková Eva Mgr. 56 ANO 2011 ANO 2011 ředitelka základní školy Strážek
25 Kocián Bohuslav Ing. 54 ANO 2011 ANO 2011 vedoucí provozu sila, místostarosta Strážek
26 Hurda Jiří Mgr. 59 ANO 2011 ANO 2011 ředitel základní školy Pelhřimov
27 Habán Rostislav Ing. 42 ANO 2011 ANO 2011 úředník krajského úřadu, zastupitel města Jihlava
28 Mládková Renata Bc. 47 ANO 2011 ANO 2011 pedagog na střední škole Třebíč
29 Kořínková Eva Mgr. 51 ANO 2011 BEZPP školní inspektorka Světlá nad Sázavou
30 Jambor Josef 42 ANO 2011 ANO 2011 strojvedoucí Havlíčkův Brod
31 Kratochvílová Zuzana Ing. 39 ANO 2011 ANO 2011 administrativní pracovník, zastupitel města Třebíč
32 Skořepová Magdaléna 46 ANO 2011 ANO 2011 zaměstnanec psychiatrické nemocnice Jihlava
33 Křivánek Václav 47 ANO 2011 ANO 2011 obsluha laminačního lisu Humpolec
34 Kubík Ladislav Bc. 55 ANO 2011 ANO 2011 vychovatel Velké Meziříčí
35 Sedmidubský Ladislav Ing. 60 ANO 2011 BEZPP jednatel společnosti Uhřínov
36 Vytisková Lenka Mgr. 48 ANO 2011 ANO 2011 právník Pelhřimov
37 Neckář Miloslav Ing. 54 ANO 2011 ANO 2011 jednatel společnosti, zastupitel města Jihlava
38 Kenovský Zdeněk Ing. 64 ANO 2011 ANO 2011 důchodce Třebíč
39 Prchalová Jana Ing. 54 ANO 2011 ANO 2011 podnikatelka Hněvkovice
40 Krejčí Jitka 42 ANO 2011 BEZPP asistentka Havlíčkův Brod
41 Komárek Josef MVDr. 63 ANO 2011 ANO 2011 ředitel společnosti, zastupitel města Okříšky
42 Skovajsa Radek Ing. 49 ANO 2011 ANO 2011 referent krajského ředitelství policie Brtnice
43 Šebl Richard 25 ANO 2011 ANO 2011 programátor Senožaty
44 Votoupalová Eva 41 ANO 2011 ANO 2011 dispečer autobusové dopravy Velké Meziříčí
45 Bureš Miroslav 54 ANO 2011 ANO 2011 jednatel společnosti Velké Meziříčí
46 Bezrouk Antonín Mgr. 42 ANO 2011 ANO 2011 podnikatel Olešná
47 Drahoš Jaroslav 45 ANO 2011 ANO 2011 kuchař v nemocnici Jihlava
48 Matějková Renata 37 ANO 2011 ANO 2011 podnikatelka Jemnice
49 Boudník Josef Ing. 68 ANO 2011 ANO 2011 finanční konzultant Ledeč nad Sázavou
50 Beneš Jiří 44 ANO 2011 ANO 2011 obchodní manažer Světlá nad Sázavou

Komunistická strana Čech a Moravy

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Plodík Milan 60 KSČM KSČM předseda Finančního výboru Zastup. Kraje Vysočina Havlíčkův Brod
2 Zahradníček Josef 59 KSČM KSČM poslanec Parlamentu České republiky Studenec
3 Vejvoda Kamil 44 KSČM KSČM předseda Okresního výboru KSČM Žďár nad Sázavou Nížkov
4 Vrzalová Helena Mgr. 46 KSČM KSČM právnička Brtnice
5 Hodáč Pavel 47 KSČM KSČM podnikatel v oblasti strojírenské výroby Pelhřimov
6 Nevoral Marek 40 KSČM KSČM bezpečnostní pracovník Jaderné elektrárny Dukovany Vladislav
7 Vejmělek Ladislav Ing. 56 KSČM KSČM vedoucí účtárny Jihlava
8 Zimmermann Jan 57 KSČM KSČM vedoucí správy budov Havlíčkův Brod
9 Klement Martin 45 KSČM KSČM dělník Velké Meziříčí
10 Semorád Zdeněk 38 KSČM KSČM technik Bohdalín
11 Číž Josef 62 KSČM KSČM předseda Okresního výboru KSČM Třebíč Jaroměřice nad Rokytnou
12 Buchtová Věra 67 KSČM KSČM důchodkyně Nové Město na Moravě
13 Kalabus Pavel 63 KSČM KSČM předseda Krajského výboru KSČM Vysočina Jihlava
14 Dlouhá Eva Ing. Bc. 37 KSČM KSČM starostka obce Nová Ves u Leštiny Nová Ves u Leštiny
15 Ondrušek Roman 51 KSČM KSČM předseda Okresního výboru KSČM Pelhřimov Pelhřimov
16 Fiala Jaroslav Ing. 54 KSČM KSČM obchodní ředitel Náměšť nad Oslavou
17 Stočková Věra 38 KSČM BEZPP technicko-obchodní referentka Žďár nad Sázavou
18 Daněk Pavel František 21 KSČM KSČM vedoucí prodejny Jihlava
19 Bencová Jana 25 KSČM KSČM studentka vyšší odborné školy ekonomické Dolní Krupá
20 Brož Ladislav 66 KSČM KSČM důchodce Božejov
21 Kaňková Věra 62 KSČM KSČM učitelka Moravské Budějovice
22 Šmíd Stanislav 52 KSČM KSČM účetní Jihlava
23 Burian Bedřich 61 KSČM KSČM podnikatel, majitel obchodu Telč
24 Pospíchal Jindřich 49 KSČM KSČM jednatel společnosti Chotěbořské strojírny Chotěboř
25 Trojáková Hana Ing. Bc. 32 KSČM KSČM učitelka Pelhřimov
26 Bartes Vladimír 63 KSČM KSČM starosta obce Čáslavice Čáslavice
27 Petříková Pavla 49 KSČM KSČM dělnice Vojnův Městec
28 Šlechtický Pavel Ing. 72 KSČM KSČM odhadce majetku Jihlava
29 Sýkorová Jaroslava Mgr. 40 KSČM KSČM učitelka Ledeč nad Sázavou
30 Doskočil Milan 61 KSČM KSČM invalidní důchodce Horní Cerekev
31 Kubát Zdeněk 63 KSČM KSČM technik Okříšky
32 Srnský Miloš 65 KSČM KSČM zámečník Nové Město na Moravě
33 Pecháček Ondřej 38 KSČM KSČM taxikář Nový Rychnov
34 Horečková Jitka 53 KSČM KSČM účetní Stařeč
35 Chánová Marie Ing. 68 KSČM KSČM důchodkyně Humpolec
36 Oulehla Drahoslav JUDr. 64 KSČM KSČM předseda Legislativního výboru Zast.Kraje Vysočina Dukovany
37 Krčál Roman 37 KSČM KSČM dělník ve výrobě Žďár nad Sázavou
38 Drápela Lubomír 63 KSČM KSČM elektrikář Jihlava
39 Královec Pavel Ing. 52 KSČM BEZPP starosta obce Štoky Štoky
40 Novotná Helena 35 KSČM KSČM mateřská dovolená Pelhřimov
41 Václavková Věra Ing. 57 KSČM KSČM agronom Rokytnice nad Rokytnou
42 Večeřa Pavel 34 KSČM KSČM montážník Nížkov
43 Lukášová Irena 46 KSČM KSČM prodejce proutěného zboží Plandry
44 Jelínek Pavel 43 KSČM KSČM obchodní zástupce firmy Dřevokov Maleč
45 Kalina Stanislav 56 KSČM KSČM elektromontér Lukavec
46 Starýchfojtů Karel 69 KSČM KSČM horník Dolní Rožínka
47 Kocmánková Renata 58 KSČM KSČM prodavačka Jihlava
48 Plodík Milan 33 KSČM KSČM kurýr zásilkové služby Havlíčkův Brod
49 Hrdlička Jindřich 53 KSČM KSČM technik Humpolec

Strana soukromníků České republiky

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Stehno Miroslav 63 SsČR SsČR podnikatel Žďár nad Sázavou
2 Havlík Miloš Mgr. 57 SsČR SsČR sociolog, psychoterapeut, zastupitel obce Lučice Lučice
3 Tomek Jiří JUDr. 55 SsČR SsČR právník Klučov
4 Brychta Jaromír Mgr. 58 SsČR BEZPP učitel na gymnáziu Žďár nad Sázavou
5 Hudera Jiří 30 SsČR SsČR účetní Služátky
6 Žák Jiří 36 SsČR SsČR podnikatel Havlíčkův Brod
7 Hodboďová Milena Mgr. 57 SsČR BEZPP ředitelka základní školy Okrouhlice
8 Zeman Jaroslav 47 SsČR BEZPP invalidní důchodce Nové Dvory
9 Petráň Pavel 43 SsČR BEZPP podnikatel Nové Dvory
10 Špiller Luděk 61 SsČR BEZPP podnikatel Havlíčkův Brod
11 Roh Dušan 35 SsČR BEZPP poradce D.A.S. Jihlava
12 Pospíchal Petr 46 SsČR BEZPP právník Výčapy
13 Peťa Miroslav 60 SsČR SsČR podnikatel, majitel restaurace Kralice nad Oslavou
14 Koubská Soňa Bc. et Bc. 34 SsČR BEZPP speciální pedagožka a religionistka Lučice
15 Rohová Iveta 33 SsČR BEZPP makléřka Jihlava
16 Peťová Dana 57 SsČR SsČR podnikatelka Kralice nad Oslavou
17 Pešl Radek 44 SsČR BEZPP podnikatel Budeč
18 Sadovský Josef 64 SsČR BEZPP podnikatel Budeč
19 Švanda Karel Ing. 47 SsČR BEZPP podnikatel Škrdlovice
20 Flesarová Barbora 36 SsČR BEZPP účetní Žďár nad Sázavou
21 Gülmez Adéla 35 SsČR BEZPP v domácnosti Žďár nad Sázavou
22 Urban Libor 62 SsČR SsČR důchodce Nové Dvory

Národní demokracie

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Sedláček Zdeněk 45 ND BEZPP živnostník Budišov
2 Veleba Petr 26 ND ND student Velká Bíteš
3 Losenický Miroslav 54 ND BEZPP výrobce dřevařských polotovarů Ždírec nad Doubravou
4 Vít Antonín 60 ND BEZPP autorizovaný stavitel Humpolec
5 Polášek Ondřej 38 ND ND zásahová služba PcO Dušejov
6 Pelikán Josef Ing. 40 ND BEZPP projektant Přibyslav
7 Polášková Ivana 39 ND ND mateřská dovolená Dušejov
8 Veleba Pavel 34 ND BEZPP skladník Velká Bíteš

Úsvit s Blokem proti islamizaci

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Borkovcová Jana Mgr. 35 DOMOV s BPi BEZPP předsedkyně Bloku proti islamizaci Osová Bítýška
2 Lank Martin 40 Úsvit Úsvit poslanec PSP ČR Jihlava
3 Čtveráček Milan 39 Úsvit Úsvit OSVČ Velké Meziříčí
4 Nechvátal Vladislav Ing. 51 DOMOV s BPi ČS OSVČ, konzultant Strachoňovice
5 Beníček Ondřej 34 Úsvit Úsvit asistent, moderátor Vílanec
6 Novota Viliam 34 Úsvit BEZPP správce budov Velké Meziříčí
7 Lhotský Václav MUDr. 65 Úsvit BEZPP lékař Třebíč
8 Mareček Miroslav 57 Úsvit BEZPP starosta Radkov
9 Chlubna Tomáš 37 Úsvit Úsvit obchodník Oslavice
10 Janega Pavel Bc. 30 Úsvit Úsvit invalidní důchodce Třebíč
11 Miklenda Jaroslav Ing. 32 Úsvit BEZPP procesní inženýr Žďár nad Sázavou
12 Kaplan Josef Ing. 62 Úsvit BEZPP železničář, přednosta provozního obvodu Okrouhlice
13 Adámková Lenka 44 Úsvit Úsvit OSVČ Střítež
14 Pavelec Bohuslav Ing. 37 Úsvit Úsvit projektant Velké Meziříčí
15 Holková Lenka 22 Úsvit BEZPP studentka Nové Město na Moravě
16 Hanák Michal 22 Úsvit BEZPP student Oslavice
17 Dobrovolný Milan 46 Úsvit BEZPP umělecký malíř Krucemburk
18 Fojtíková Marcela 46 Úsvit BEZPP OSVČ Velké Meziříčí
19 Kafka Milan 59 Úsvit BEZPP učitel Ždírec nad Doubravou
20 Haklová Eva 43 Úsvit BEZPP vedoucí pracovnice Unčín
21 Havel Libor 46 Úsvit BEZPP operátor lisovny Sedletín
22 Fialová Michaela 38 Úsvit BEZPP podnikatel Ledeč nad Sázavou
23 Fojtíková Jitka Mgr. 61 DOMOV s BPi BEZPP pedagožka Humpolec
24 Hakl Petr 30 DOMOV s BPi ČS řezník Unčín
25 Kubů Petra 28 DOMOV s BPi BEZPP servírka Humpolec
26 Duben Petr 47 DOMOV s BPi BEZPP truhlář Habry
27 Sedlic Jaroslav 48 DOMOV s BPi BEZPP řidič Pelhřimov
28 Hakl Miroslav 35 DOMOV s BPi BEZPP traktorista Unčín
29 Kuljová Jana 70 DOMOV s BPi BEZPP důchodce Havlíčkův Brod
30 Suk Filip 24 DOMOV s BPi BEZPP zedník Humpolec
31 Dajč Josef 75 DOMOV s BPi BEZPP důchodce Havlíčkův Brod
32 Havlová Martina 40 DOMOV s BPi BEZPP operátor svařovny Sedletín
33 Kulja Jiří 66 DOMOV s BPi BEZPP důchodce Havlíčkův Brod
34 Šoulová Linda 33 DOMOV s BPi BEZPP obsluha čerpací stanice Humpolec
35 Haklová Eva 63 DOMOV s BPi ČS manipulační dělník Unčín
36 Čtveráčková Vendula 36 DOMOV s BPi BEZPP prodavačka Velké Meziříčí
37 Michalová Dana 50 DOMOV s BPi BEZPP dělnice Pelhřimov
38 Kahoun Tomáš 24 Úsvit BEZPP operátor Světlá nad Sázavou
39 Suk Jiří 27 DOMOV s BPi BEZPP zedník Humpolec
40 Krajíčková Veronika 23 DOMOV s BPi BEZPP servírka Světlá nad Sázavou
41 Sigmund Dominik 18 DOMOV s BPi BEZPP číšník Ledeč nad Sázavou
42 Bezděková Marie 43 DOMOV s BPi BEZPP studentka Senožaty
43 Rožňová Šárka 34 DOMOV s BPi BEZPP uklízečka Nový Rychnov
44 Pajerová Markéta 27 DOMOV s BPi BEZPP kuchařka Hněvkovice
45 Vopatová Veronika 23 Úsvit BEZPP servírka Humpolec
46 Šoulová Hana 67 Úsvit BEZPP důchodkyně Hořiněves
47 Dvořáková Monika 46 Úsvit BEZPP kuchařka Humpolec
48 Krupička Vladislav 60 DOMOV s BPi BEZPP automechanik Komorovice

Moravané

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Mičán Antonín Ing. 55 Moravané BEZPP lesní inženýr Jihlava
2 Zvědělík Petr Bc. 53 Moravané BEZPP stromolezec - zahradník Jihlava
3 Krčová Gabriela Mgr. 25 Moravané BEZPP učitelka Křižanov
4 Kabrda Josef 66 Moravané BEZPP ředitel dřevařských závodů - důchodce Křižanov
5 Dvořáková Olga 45 Moravané BEZPP vedoucí laborantka Křižanov
6 Kabrdová Ludmila 64 Moravané BEZPP podnikatelka Křižanov
7 Shuli Ludmila DiS. 39 Moravané BEZPP učitelka Křižanov
8 Kuča Jan Mgr. 40 Moravané BEZPP živnostník Žďár nad Sázavou
9 Vala Vladimír 54 Moravané BEZPP stavební technik Jaroměřice nad Rokytnou
10 Foldyna Dalimil 20 Moravané BEZPP student Žďár nad Sázavou

Strana svobodných občanů

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Fendrych Josef 45 Svobodní Svobodní místostarosta Horní Rožínka
2 Paulát Pavel 59 Svobodní Svobodní servisní mistr Jihlava
3 Stejskal Petr Mgr. 47 Svobodní Svobodní zastupitel města Moravské Budějovice
4 Salaquarda Marek Ing. 64 Svobodní Svobodní vedoucí vývoje Nové Město na Moravě
5 Zima Michal Mgr. 26 Svobodní Svobodní podnikatel Třebíč
6 Hron Lubomír 58 Svobodní Svobodní asistent pedagoga Jihlava
7 Brabenec Tomáš 34 Svobodní Svobodní produktový manažer Třebíč
8 Čása Petr 39 Svobodní Svobodní technik IT podpory Jihlava
9 Hoskovec Petr 46 Svobodní Svobodní živnostník Ledeč nad Sázavou
10 Šebek Jan Ing. 33 Svobodní Svobodní zastupitel obce Křoví
11 Havránek Lubomír 57 Svobodní Svobodní zastupitel města Horní Cerekev
12 Slabý Miloň Ing. 41 Svobodní BEZPP zastupitel města Jemnice
13 Foltýn Karel Mgr. 48 Svobodní Svobodní lékárník Jihlava
14 Kopřiva Luboš 31 Svobodní BEZPP lektor pojišťovny Pelhřimov
15 Peca David 46 Svobodní Svobodní dispečer Okrouhlice
16 Kühtreiber Antonín Ing. 28 Svobodní Svobodní programátor Třebíč
17 Rumler Martin 42 Svobodní Svobodní novinář Jihlava
18 Kroupa Petr 42 Svobodní Svobodní IT technik Polná
19 Veliká Alena 67 Svobodní Svobodní asistentka personálního oddělení Stonařov
20 Fendrych Michal 27 Svobodní BEZPP podnikatel Horní Rožínka
21 Brabencová Věra 34 Svobodní Svobodní účetní Třebíč
22 Kliment Ondřej Ing. 27 Svobodní Svobodní technik parních turbín Polná
23 Adam Petr 34 Svobodní Svobodní ICT specialista Třebíč
24 Morťanik Michal DiS. 34 Svobodní Svobodní stavitel dřevostaveb Koberovice
25 Endrle Pavel Ing. et Ing. 31 Svobodní Svobodní síťový IT administrátor Chotěboř
26 Veselý Jiří 40 Svobodní Svobodní strojní mechanik Jihlava
27 Bém Miloš 27 Svobodní Svobodní programátor Jihlava
28 Unzeitig Bohuslav 57 Svobodní Svobodní pracovník bezpečnostní agentury Žďár nad Sázavou
29 Gabriel Petr 28 Svobodní BEZPP podnikatel Žďár nad Sázavou
30 Krčál Ondřej Ing. 32 Svobodní Svobodní SW vývojář Nové Město na Moravě
31 Bém Miloš 54 Svobodní Svobodní podnikatel Jihlava
32 Pohl Jan 27 Svobodní BEZPP obchodní zástupce Třebíč
33 Sadecký Zdeněk Bc. Ing. Ph.D. 50 Svobodní Svobodní vědecký pracovník Zbilidy
34 Teplý Jiří Ing. 32 Svobodní Svobodní sládek Velké Meziříčí
35 Simandl Lukáš 29 Svobodní Svobodní metodik SW vývoje Velký Beranov
36 Hait Pavel Ing. 70 Svobodní BEZPP stavební inženýr Fryšava pod Žákovou horou
37 Červený Jan 22 Svobodní BEZPP student Pelhřimov
38 Petrák Michal 32 Svobodní BEZPP elektromechanik Telč
39 Císař Jiří Ing. 57 Svobodní BEZPP programátor - analytik Chotěboř
40 Matějka David 23 Svobodní BEZPP programátor Pelhřimov
41 Stránský Otto 30 Svobodní BEZPP technik informačního systému Přibyslav
42 Rejthárek Jiří Bc. 26 Svobodní BEZPP jednatel společnosti Jihlava
43 Vitešník Pavel DiS. 33 Svobodní BEZPP vývojář mobilních aplikací Jihlava
44 Štůsek Petr Ing. Bc. DiS. 34 Svobodní BEZPP finanční a energetický konzultant Jihlava
45 Čásová Martina 35 Svobodní BEZPP prodavačka Jihlava

NE ILEGÁLNÍ IMIGRACI - PENÍZE RADĚJI PRO NAŠE LIDI

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Obhlídal Zdeněk 63 Rozumní Rozumní manažer Jihlava
2 Podzimková Irena 41 Rozumní BEZPP zdravotní sestra Jihlava
3 Rolínová Lenka Ing. 29 Rozumní BEZPP ekonom Velké Meziříčí
4 Kružík Vladimír 61 Rozumní BEZPP živnostník Brtnice
5 Kolář Jaroslav 27 ČSNS BEZPP filozof Nová Cerekev
6 Novák Jiří 63 Rozumní BEZPP živnostník Třebíč
7 Bártová Lenka 21 DSZ BEZPP studující VŠ Sázavka
8 Hovorková Pavla 21 ČSNS BEZPP studující Pelhřimov
9 Malina Zdeněk 57 Rozumní BEZPP OSVČ Ledeč nad Sázavou
10 Bejdáková Jitka MUDr. 48 Rozumní BEZPP lékař, chirurg Chotěboř
11 Mendlová Gabriela 42 Rozumní BEZPP OSVČ, účetní Havlíčkův Brod
12 Rybníčková Jana 53 ČSNS2005 BEZPP úřednice Žďár nad Sázavou
13 Dvořáková Ilona 36 DSZ BEZPP vychovatelka Velké Meziříčí
14 Pavlíčková Dagmar 55 Rozumní BEZPP živnostník Havlíčkův Brod
15 Regásková Jana 21 DSZ BEZPP knihovnice Kamenice nad Lipou
16 Voňková Marie 53 Rozumní BEZPP živnostník Chotěboř
17 Bízová Zdeňka 64 Rozumní BEZPP důchodkyně Hněvkovice
18 Nováková Lenka 37 Rozumní BEZPP podnikatelka Třebíč
19 Pospíšilová Dagmar 44 Rozumní BEZPP živnostník Velké Meziříčí
20 Slabý Martin 43 Rozumní BEZPP živnostník Moravské Budějovice
21 Bradáčová Ivana 61 ČSNS2005 BEZPP technický pracovník Ledeč nad Sázavou
22 Kloučková Ludmila 37 DSZ BEZPP mateřská dovolená Světlá nad Sázavou
23 Javorská Jana 55 Rozumní BEZPP živnostník Kožlí
24 Kučerová Kateřina 37 Rozumní BEZPP živnostník Ostašov
25 Smejkalová Zdeňka 53 Rozumní BEZPP referentka Lipnice nad Sázavou
26 Žáčková Hana 46 ČSNS BEZPP úřednice Havlíčkův Brod
27 Záběhlíková Marie 56 Rozumní BEZPP marketingový pracovník Křelovice
28 Karkulík Jiří 43 ČSNS2005 BEZPP svářeč Třebíč
29 Vránová Dana 49 Rozumní BEZPP elektromechanička Ledeč nad Sázavou
30 Špilková Andrea 30 Rozumní BEZPP referentka Rozsochatec
31 Bílá Božena 51 Rozumní BEZPP dřevozpracovatelka Dolní Lažany
32 Brázdová Hana 58 Rozumní BEZPP pánská krejčová Třebíč
33 Aschenbrenner Josef 51 Rozumní BEZPP prodejce, rybář Havlíčkův Brod
34 Jobová Renáta 48 Rozumní BEZPP kuchařka Sobíňov

Koalice Republikánů Miroslava Sládka, Patriotů České republiky a HOZK

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Smutný Patrik 37 SPRRSČ M.Sládka BEZPP technik Vilémov
2 Vašek Miroslav 45 HOZK HOZK manažer Chotěboř
3 Otavová Klára 26 Patrioti ČR Patrioti ČR technik Svatoslav

Žijeme Vysočinou - TOP 09 a Zelení

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Honzárek Libor 53 TOP 09 TOP 09 místostarosta města Havlíčkův Brod
2 Konvalinková Hana Veronika Mgr. 43 SZ SZ učitelka, konzultantka Počátky
3 Jirků Ladislav PaedDr. 70 TOP 09 TOP 09 emeritní rektor, krajský zastupitel Jihlava
4 Pykal Jiří Ing. 45 SZ SZ manažer ekofarmy Telč
5 Bárta Ladislav Bc. 46 TOP 09 TOP 09 vedoucí výroby, krajský zastupitel Žďár nad Sázavou
6 Priesol Patrik 37 SZ SZ sociální pracovník Jihlava
7 Spekhorstová Jana dipl. musikl. 43 TOP 09 TOP 09 hudební pedagožka Stařeč
8 Hermann Tomáš Ing. 51 SZ SZ překladatel, člen rady města Havlíčkův Brod
9 Hrbek Lukáš Ing. 33 TOP 09 TOP 09 stavební inženýr Kamenice nad Lipou
10 Zeibert Milan 53 SZ BEZPP místostarosta města Třebíč
11 Kothbauer Kryštof Mgr. 27 TOP 09 TOP 09 koordinátor informačních aktivit o EU Jihlava
12 Sklenář Josef 46 SZ SZ soukromý zemědělec Jihlava
13 Havlíček Jiří Mgr. 59 TOP 09 TOP 09 inženýr železniční dopravy Krucemburk
14 Koubová Karolína MgA. 31 SZ BEZPP manažerka v kultuře, radní Jihlava
15 Dvořák Svatopluk PaedDr. 56 TOP 09 TOP 09 učitel Třebíč
16 Kolář Matěj MgA. 37 SZ BEZPP performer, pedagog, hudebník Jihlava
17 Augustýn Tomáš Mgr. 35 TOP 09 TOP 09 ředitel základní školy Věchnov
18 Houzarová Hana Mgr. 55 SZ SZ botanička Třebíč
19 Chmelařová Zdenka Ing. 58 TOP 09 TOP 09 provozovatelka fitness centra Pelhřimov
20 Jakeš Michal Mgr. 47 SZ SZ zástupce ředitele gymnázia, radní Chotěboř
21 Jirman Miloš JUDr. 53 TOP 09 TOP 09 advokát Žďár nad Sázavou
22 Hlaváč Václav Ing. 55 SZ BEZPP ředitel Správy CHKO Žďárské vrchy Havlíčkův Brod
23 Domkář Jan Mgr. 32 TOP 09 TOP 09 učitel na základní škole Havlíčkův Brod
24 Drápela Jan Ing. MBA 46 SZ SZ místostarosta města Ledeč nad Sázavou
25 Velíšek Zdeněk Ing. 51 TOP 09 TOP 09 podnikatel Kamenice nad Lipou
26 Martínek Zdeněk Mgr. 37 SZ BEZPP majitel společnosti První pozice s.r.o. Pelhřimov