Kandidátní listiny: Strakonice

11. 8. 2014 0:02

Přehled jednotlivých kandidujících politických subjektů do komunálních voleb 2014

Kandidátní listiny: Strakonice
Foto: Hans Štembera
Popisek: Volební urna

ANO 2011

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
20 Baloušek Jiří 36 ANO 2011 BEZPP medicínský reprezentant Strakonice II
7 Česánek Martin 31 ANO 2011 ANO 2011 IT správce Strakonice II
19 Diviš Martin 48 ANO 2011 BEZPP administrativní pracovník Strakonice II
9 Janák Vladimír 28 ANO 2011 ANO 2011 nástrojař Strakonice I
21 Kolesová Jana Mgr. 56 ANO 2011 ANO 2011 středoškolský učitel Strakonice I
2 Košťál Dalibor Mgr. 53 ANO 2011 ANO 2011 inženýr prodeje Strakonice I
6 Marek Václav Mgr. 68 ANO 2011 ANO 2011 PF pedagog Strakonice I
4 Moučka Josef Ing. 49 ANO 2011 ANO 2011 VŠE ekonom Přední Ptákovice
12 Nárovec Jan 33 ANO 2011 ANO 2011 provozní v gastronomii Strakonice I
5 Němeček Roman 44 ANO 2011 BEZPP podnikatel Modlešovice
14 Novák Jan 23 ANO 2011 ANO 2011 manažer Přední Ptákovice
16 Rajnoch Kateřina 35 ANO 2011 ANO 2011 obchodní zástupce Strakonice I
3 Rajnoch Pavel 36 ANO 2011 ANO 2011 medicinský reprezentant Strakonice I
11 Rašková Miroslava Mgr. 51 ANO 2011 ANO 2011 PF pedagog Strakonice II
8 Smolej Alfons Ing. 52 ANO 2011 ANO 2011 BOZP technik Strakonice I
15 Sojka Petr 30 ANO 2011 ANO 2011 mistr výroby Strakonice II
18 Soukup Stanislav 57 ANO 2011 BEZPP podnikatel Strakonice I
1 Svoboda Jan Mgr. 67 ANO 2011 ANO 2011 středoškolský učitel Strakonice I
17 Svobodová Marcela 39 ANO 2011 BEZPP v domácnosti Strakonice I
13 Šůs Leoš 32 ANO 2011 ANO 2011 řidič Strakonice I
10 Tesař Zdeněk Ing. 59 ANO 2011 ANO 2011 ředitel odboru GFŘ Strakonice I

ČSSD

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
20 Dancová Eva 47 ČSSD ČSSD dělnice Strakonice II
1 Eigner Josef 30 ČSSD ČSSD technik Strakonice I
16 Eignerová Petra Ing. 28 ČSSD ČSSD ekonom Strakonice I
7 Cháberová Jaroslava Mgr. 60 ČSSD BEZPP ředitelka základní školy Strakonice II
14 Chalupa Petr 55 ČSSD ČSSD státní zaměstnanec Strakonice I
3 Joza Luděk Ing. 49 ČSSD ČSSD ekonom Strakonice I
10 Němečková Dagmar 43 ČSSD ČSSD invalidní důchodkyně Strakonice I
12 Novák Roman 41 ČSSD BEZPP dělník Strakonice I
6 Oberpfalzer Miloslav Mgr. 55 ČSSD BEZPP pedagog Strakonice II
4 Pavelka Emanuel Mgr. 67 ČSSD ČSSD ředitel stř. školy v důchodu Strakonice II
11 Pileček Miloslav Ing. 57 ČSSD ČSSD ředitel střední školy Strakonice II
17 Poslední Jiří 63 ČSSD ČSSD podnikatel Strakonice I
2 Samec Josef Mgr. 67 ČSSD ČSSD historik Přední Ptákovice
21 Schertlerová Jana Mgr. 40 ČSSD BEZPP pedagog Strakonice I
8 Soukup Pavel 44 ČSSD ČSSD pracovník logistiky Strakonice I
13 Škoda Martin Ing. 48 ČSSD ČSSD pracovník vodoprávního úřadu Přední Ptákovice
5 Šulc Ivan 50 ČSSD ČSSD jednatel Strakonice I
19 Švecová Jana 44 ČSSD ČSSD obchodní zástupkyně Strakonice I
15 Toman Milan 55 ČSSD BEZPP technik Strakonice II
9 Tomšovicová Zdeňka 63 ČSSD ČSSD invalidní důchodkyně Strakonice I
18 Zdychynec Milan 39 ČSSD BEZPP dělník Strakonice I

"JIHOČEŠI 2012"

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
16 Bambásková Ivana Ing. 50 "JIH 12" BEZPP finanční poradce Strakonice I
15 Bečvář Miloš 57 "JIH 12" BEZPP podnikatel Přední Ptákovice
20 Císařovský Václav 68 "JIH 12" BEZPP důchodce Strakonice I
12 Hrnčíř Petr Mgr. 68 "JIH 12" BEZPP důchodce Strakonice I
11 Králíček Václav 51 "JIH 12" BEZPP invalidní důchodce Dražejov
19 Lang Miloš Ing. 72 "JIH 12" BEZPP důchodce Strakonice I
8 Lebeda František Ing. 37 "JIH 12" BEZPP zeměměřič Strakonice II
13 Marienka Roman 41 "JIH 12" BEZPP podnikatel Strakonice II
4 Parkosová Ivana Mgr. 66 "JIH 12" "JIH 12" důchodce Strakonice I
2 Pavel Pavel Ing. 57 "JIH 12" "JIH 12" místostarosta Strakonice I
7 Rabová Eva 76 "JIH 12" BEZPP důchodce Strakonice II
17 Seitz Aleš Ing. 66 "JIH 12" BEZPP ředitel Strakonice I
3 Schneedorfer Jan 35 "JIH 12" BEZPP obchodník Strakonice I
9 Slavík Josef Ing. 58 "JIH 12" BEZPP projektant Strakonice I
6 Sosna Radek Mgr. 44 "JIH 12" BEZPP učitel Strakonice II
5 Šíp Karel Ing. 61 "JIH 12" BEZPP OSVČ Dražejov
14 Šochman Michal Bc. 23 "JIH 12" BEZPP student Strakonice I
18 Tlachová Jana 71 "JIH 12" BEZPP důchodce Strakonice II
10 Treybal Jiří Ing. 58 "JIH 12" BEZPP projektant Strakonice I
1 Vondrys Pavel Mgr. Ing. 50 "JIH 12" "JIH 12" starosta Strakonice II
21 Vondřička Miroslav MVDr. 81 "JIH 12" "JIH 12" důchodce Strakonice II

KSČM

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
7 Bernad Tomáš Mgr. 61 KSČM BEZPP učitel Strakonice I
15 Bublík Jan 74 KSČM KSČM důchodce Strakonice I
10 Bublíková Hana 58 KSČM BEZPP důchodce Strakonice II
19 Falc Vladimír 61 KSČM KSČM důchodce Strakonice I
3 Fornbaumová Jaroslava 60 KSČM KSČM personalistka Strakonice I
14 Holubová Drahomíra 53 KSČM KSČM zaměstnankyně a.s. Strakonice I
5 Jedlička Vojtěch 67 KSČM KSČM důchodce Strakonice I
6 Kropáček Miroslav RSDr. 70 KSČM KSČM důchodce Strakonice II
12 Krž Karel 67 KSČM KSČM důchodce Strakonice II
20 Nováček František 69 KSČM BEZPP důchodce Strakonice I
9 Papírníková Zdena 64 KSČM KSČM důchodce Strakonice I
11 Pech Michal 22 KSČM KSČM student Strakonice II
21 Podhorský Jindřich 84 KSČM KSČM důchodce Strakonice I
2 Rataj Martin 21 KSČM KSČM student Přední Ptákovice
17 Samec Václav 69 KSČM KSČM důchodce Strakonice I
8 Slavík Václav 72 KSČM KSČM důchodce Dražejov
18 Stejskal Josef 72 KSČM KSČM důchodce Strakonice I
13 Šrámek Václav 55 KSČM KSČM technik Strakonice I
16 Štrobl Jiří RSDr. 73 KSČM KSČM důchodce Strakonice I
1 Vlasáková Milada 62 KSČM KSČM učitelka Strakonice I
4 Voldán Jiří 68 KSČM KSČM důchodce Strakonice I

KDU-ČSL

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
12 Blažek František 28 KDU-ČSL BEZPP pracovník logistiky Strakonice II
5 Blažek Ladislav 49 KDU-ČSL BEZPP aplikační technik Strakonice I
4 Brázdová Irena 49 KDU-ČSL BEZPP učitelka hudby Přední Ptákovice
1 Hanáček Vladimír Mgr. 27 KDU-ČSL KDU-ČSL politolog, učitel VOŠ Strakonice I
9 Hlavatá Klára Bc. DiS. 31 KDU-ČSL KDU-ČSL sociální pracovnice Strakonice I
7 Komrska Jan Mgr. 29 KDU-ČSL KDU-ČSL lékárník Strakonice I
19 Kopp Jakub 22 KDU-ČSL BEZPP student Strakonice I
3 Kropš Jiří Ing. 29 KDU-ČSL KDU-ČSL projekt manažer Strakonice I
10 Kropš Stanislav Ing. 66 KDU-ČSL BEZPP podnikatel Strakonice I
18 Křešnička Václav Ing. 78 KDU-ČSL BEZPP důchodce Strakonice II
15 Lukáš Vlastimil 35 KDU-ČSL BEZPP skladník Strakonice I
2 Marek Pavel 31 KDU-ČSL KDU-ČSL montér tepelných čerpadel Strakonice I
8 Marek Pavel 54 KDU-ČSL KDU-ČSL vrtač studní Strakonice I
17 Nový Václav Ing. 73 KDU-ČSL BEZPP geodet Strakonice I
13 Prokopius Václav 32 KDU-ČSL BEZPP podnikatel v IT Strakonice I
11 Sankot Jiří Ing. 64 KDU-ČSL KDU-ČSL důchodce Strakonice I
6 Stieglerová Ludmila Ing. 54 KDU-ČSL BEZPP administrativní pracovnice Strakonice I
21 Tetauer Ladislav 78 KDU-ČSL KDU-ČSL důchodce Strakonice II
20 Vácha Petr 62 KDU-ČSL BEZPP hodinář Strakonice I
14 Valášek Vladimír Mgr. 70 KDU-ČSL KDU-ČSL důchodce Strakonice I
16 Veselá Anna 66 KDU-ČSL KDU-ČSL administrativní pracovnice Dražejov

ODS

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
6 Bláha Aleš 37 ODS ODS manažer prodeje Přední Ptákovice
19 Blecha Ivan 59 ODS ODS OSVČ Dražejov
5 Dušek Pavel MVDr. 57 ODS BEZPP veterinární inspektor Strakonice II
1 Havel Ladislav RNDr. 54 ODS ODS pedagog, vedoucí cestovní kanceláře Strakonice II
8 Hoštička Václav Ing. 52 ODS ODS ředitel firmy Dražejov
2 Chvosta Radek 37 ODS ODS obchodní ředitel Strakonice I
18 Chvostová Klára 21 ODS BEZPP studentka právnické fakulty Strakonice I
16 Jeništa Jakub DiS. 33 ODS ODS stavbyvedoucí Strakonice I
17 Krejsa Pavel Ing. 27 ODS ODS ekonom Dražejov
12 Křiváčková Marcela Mgr. 68 ODS ODS důchodce Strakonice I
14 Macner František Ing. 59 ODS ODS majitel cykloprodejny Strakonice I
20 Matas Karel Ing. 43 ODS BEZPP technik v nemocnici Dražejov
10 Němec František Ing. 38 ODS BEZPP středoškolský učitel Přední Ptákovice
9 Novotný Kamil Bc. 39 ODS ODS ředitel firmy Dražejov
7 Polák Jan 35 ODS ODS prodejce barev Strakonice II
3 Polata Michal 44 ODS ODS správce kempu Strakonice I
21 Předota Josef 77 ODS ODS důchodce Strakonice I
13 Půbalová Ludmila 68 ODS ODS důchodce Strakonice I
11 Scheinostová Lenka MUDr. 42 ODS BEZPP lékařka Strakonice I
15 Švarcová Jana 37 ODS BEZPP kadeřnice Strakonice I
4 Žiláková Marie Mgr. 50 ODS ODS asistentka senátora Strakonice I

Strakonická Veřejnost

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
14 Blechová Jana 53 SV BEZPP referentka Dražejov
2 Brejchová Helena 56 SV BEZPP spisovatelka Strakonice II
16 Burianová Milena 50 SV BEZPP prodavačka Strakonice I
15 Drdel Pavel 37 SV BEZPP šéfkuchař Strakonice I
12 Fejferová Olga 47 SV BEZPP konzultant Strakonice II
8 Horejš Jaroslav 36 SV BEZPP automechanik Strakonice I
9 Horský Martin 51 SV SV hudebník Strakonice I
10 Hovorka Vladimír 31 SV BEZPP manažer Strakonice II
18 Hradský Josef 42 SV BEZPP městský strážník Strakonice II
1 Hrdlička Břetislav Mgr. 52 SV SV jednatel a pedagog Strakonice II
11 Hrdlička Jan 20 SV BEZPP student Strakonice II
17 Choura Jaroslav 56 SV BEZPP dodavatel interiérů Strakonice I
6 Christelbauer František 48 SV SV elektrotechnik Strakonice II
3 Jungvirt Milan 50 SV SV OSVČ Strakonice I
13 Klučka Štěpán 23 SV BEZPP student Strakonice I
19 Kovář František 27 SV BEZPP montér Přední Ptákovice
20 Král Václav 29 SV BEZPP fotograf Strakonice II
4 Oberfalcer Rudolf Ing. 52 SV BEZPP stavební technik Strakonice I
21 Oberfalcer Rudolf Ing. 29 SV BEZPP projektový manažer ve strojírenství Strakonice I
5 Zach Pavel DiS. 41 SV SV vedoucí výroby Modlešovice
7 Zoch Josef 64 SV BEZPP technik-důchodce Přední Ptákovice

TOP 09

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
16 Babka Antonín 74 TOP 09 BEZPP důchodce Strakonice I
8 Barborková Alena Bc. 54 TOP 09 BEZPP ředitelka MŠ Strakonice I
12 Bartáčková Helena 60 TOP 09 BEZPP vedoucí azylového domu Strakonice I
19 Částková Vlasta Bc. DiS. 32 TOP 09 BEZPP mateřská dovolená Strakonice I
2 Čermák Jaroslav 58 TOP 09 TOP 09 masér Strakonice I
17 Černý Petr Bc. 30 TOP 09 BEZPP pracovník v sociálních službách Strakonice I
3 Hlava Miroslav Mgr. 49 TOP 09 BEZPP ředitel gymnázia Strakonice I
14 Kollrosová Markéta MUDr. 46 TOP 09 BEZPP lékařka Dražejov
6 Košťálová Martina Mgr. 50 TOP 09 TOP 09 ředitelka MŠ, ZŠ a praktická škola Strakonice I
18 Krejsová Božena 50 TOP 09 BEZPP fakturantka Dražejov
21 Lukačevič Dušan Mgr. 43 TOP 09 BEZPP obchodní zástupce Strakonice I
10 Mocová Linhartová Helena 58 TOP 09 BEZPP ředitelka ČČK Strakonice I
20 Oliva Martin 33 TOP 09 BEZPP vedoucí baru Strakonice I
9 Pavelka Vladimír MUDr. 66 TOP 09 TOP 09 lékař Strakonice I
4 Pelíšek Michal MUDr. 35 TOP 09 BEZPP lékař Strakonice I
1 Říhová Ivana PhDr. 56 TOP 09 TOP 09 místostarostka Strakonice I
15 Šefčíková Jana Bc. DiS. 55 TOP 09 BEZPP pracovnice v sociálních službách Strakonice II
13 Švarcbach Zdeněk 56 TOP 09 BEZPP mechanik a odborný asistent Strakonice I
11 Tyl Jaroslav 35 TOP 09 BEZPP vedoucí obchodního zastoupení Strakonice I
5 Volf Libor Ing. 36 TOP 09 BEZPP daňový poradce Strakonice II
7 Wiendl Jan MUDr. 63 TOP 09 BEZPP lékař Strakonice II

Vize pro změnu ve Strakonicích

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
2 Bečvářová Věra Ing. 55 ČSNS2005 BEZPP programátor-analytik Strakonice II
1 Benedikt Miloš Ing. 56 ČSNS BEZPP PVK-manažer kvality Přední Ptákovice
13 Benediktová Jana MUDr. 46 ČSNS BEZPP lékařka Přední Ptákovice
3 Boř Richard Ing. 48 ČSNS BEZPP obchodně technický zástupce Přední Ptákovice
10 Christ Petr 18 ČSNS2005 BEZPP student Strakonice I
14 Christ Petr 44 ČSNS2005 BEZPP manažer revize Strakonice I
7 Kavcová Jaroslava 48 ČSNS BEZPP poštovní úřednice Strakonice I
11 Kavec Pavel 50 ČSNS BEZPP důchodce Strakonice I
9 Kludská Marie 57 ČSNS BEZPP prodavačka Strakonice II
16 Kozák Pavel Ing. 50 ČSNS2005 BEZPP informatik Strakonice I
17 Krejčí Pavel M.B.A. 44 ČSNS BEZPP systémový analytik Přední Ptákovice
15 Kubička Libor 50 ČSNS BEZPP technik Strakonice I
6 Kusík Josef 66 ČSNS2005 BEZPP OSVČ Přední Ptákovice
5 Nováková Marie Mgr. 50 ČSNS BEZPP středoškolská učitelka Strakonice I
4 Prokop Jan Ing. 66 ČSNS2005 BEZPP středoškolský učitel Strakonice I
8 Vondrášek Ladislav Ing. 42 ČSNS2005 BEZPP výzkumný a vývojový pracovník Strakonice I
12 Vondrášek Richard 41 ČSNS2005 BEZPP živnostník Přední Ptákovice

Volba pro město

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
11 Bazgier Milan MUDr. 54 VPM BEZPP lékař Strakonice I
20 Bílek Jaroslav 56 VPM BEZPP podnikatel Strakonice I
10 Hanáček Vladimír MUDr. 54 VPM BEZPP lékař Strakonice I
3 Heimlich Roman Mgr. 56 VPM BEZPP učitel Strakonice I
9 Hříbalová Monika 36 VPM BEZPP mateřská dovolená Přední Ptákovice
13 Hubová Vilma Bc. 40 VPM BEZPP zdravotní sestra Strakonice I
15 Janeček Josef 52 VPM BEZPP živnostník - malíř, natěrač Strakonice I
5 Kohout Luděk 36 VPM BEZPP pracovník v logistice Strakonice I
12 Kordík Jiří Ing. 49 VPM BEZPP pojišťovací poradce Strakonice II
7 Kouba Ladislav 41 VPM BEZPP dělník Strakonice I
18 Kubeš Štěrbová Lenka Mgr. 28 VPM BEZPP odborný poradce Strakonice I
17 Landsinger Emanuel 54 VPM BEZPP frézař Strakonice I
6 Lípová Alena Mgr. 55 VPM BEZPP odborný asistent sociální péče Strakonice II
2 Parkos Luboš Bc. 37 VPM BEZPP vedoucí obchodního oddělení Strakonice I
8 Richter Jan 20 VPM BEZPP student medicíny Strakonice I
4 Šimek Rudolf PhDr. 61 VPM BEZPP důchodce Strakonice I
1 Štrébl Josef 62 VPM VPM technik Strakonice II
14 Trita Vladimír Ing. 65 VPM BEZPP důchodce Strakonice I
19 Valchář Jiří 53 VPM BEZPP vedoucí provozovny Strakonice II
21 Vávra Josef MUDr. 69 VPM BEZPP lékař Strakonice I
16 Vydra Stanislav 63 VPM BEZPP důchodce Strakonice I

Změna pro Strakonice

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
13 Bažata Petr Ing. 31 Změna BEZPP energetik Strakonice I
7 Broulím Jan Ing. 27 Změna BEZPP vědecko-výzkumný pracovník Strakonice I
2 Houdek Lukáš Bc. 23 Změna BEZPP šéfredaktor eStrakonice.cz, soukromý učitel Strakonice I
9 Hronová Marcela 27 Změna BEZPP administrativní pracovnice Strakonice I
17 Hýbl Martin BBS 34 Změna BEZPP finanční a daňový poradce Strakonice I
16 Chadimová Julie 62 Změna BEZPP OSVČ Strakonice I
19 Janus Pavel 37 Změna BEZPP provozní zámečník Virt
3 Krýzová Jitka Bc. 57 Změna BEZPP vedoucí sportovních hal Dražejov
10 Kuncl Vladislav 48 Změna BEZPP majitel realitní kanceláře Dražejov
6 Malčík Vojtěch 21 Změna BEZPP student VŠ Přední Ptákovice
21 Mráz Luděk 50 Změna BEZPP učitel odborného výcviku Strakonice I
1 Němejc Ludvík Ing. 49 Změna BEZPP ředitel a jednatel společnosti Přední Ptákovice
14 Pňáčková Štěpánka Bc. 31 Změna BEZPP koordinátorka prodeje Dražejov
18 Razaková Zuzana 31 Změna BEZPP vedoucí prodejny Strakonice I
11 Rod Zdeněk 18 Změna BEZPP student gymnázia Strakonice I
5 Seknička Karel Ing. 59 Změna BEZPP ředitel příspěvkové organizace Strakonice I
20 Šabková Alena Mgr. 58 NK BEZPP ředitelka ZUŠ Strakonice I
4 Škoda Jakub 24 Změna BEZPP student VŠ Přední Ptákovice
15 Tetour Michael 23 Změna BEZPP student VŠ Strakonice I
8 Vlášek Ondřej Bc. 23 Změna BEZPP student VŠ Strakonice I
12 Zeman Josef 63 Změna BEZPP důchodce Strakonice I

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Český statistický úřad

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

KDU-ČSL: Lidovci představili ústavní stížnost kvůli zdanění náhrad církvím

16:47 KDU-ČSL: Lidovci představili ústavní stížnost kvůli zdanění náhrad církvím

Lidovci představili na úterní tiskové konferenci v Senátu ústavní stížnost proti zákonu na zdanění c…