Kandidátní listiny: Zlínský kraj

04.09.2016 22:16

Kompletní přehled všech kandidátů do zastupitelstev krajů

Kandidátní listiny: Zlínský kraj
Foto: Hans Štembera
Popisek: Volební urna

Občanská demokratická strana

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Pijáček Jan 58 ODS ODS starosta obce Vlčnov Vlčnov
2 Blaha Stanislav Ing. 46 ODS ODS starosta města Uherské Hradiště Uherské Hradiště
3 Devátý Stanislav JUDr. Dr. 64 ODS BEZPP advokát Zlín
4 Pánek Zdeněk Mgr. 58 ODS BEZPP starosta města Bystřice pod Hostýnem Bystřice pod Hostýnem
5 Slovák Josef Mgr. 57 ODS ODS ředitel střední školy Vsetín
6 Křivinka Jiří Ing. 60 ODS ODS podnikatel Lípa
7 Fojtíček Zbyněk 53 ODS ODS starosta obce Bystřička Bystřička
8 Hoza Roman Mgr. 49 ODS ODS starosta města Hulín Hulín
9 Hrdý Jan Ing. 34 ODS ODS místostarosta města Uherský Brod Uherský Brod
10 Horák Pavel Mgr. 55 ODS BEZPP starosta města Morkovice-Slížany Morkovice-Slížany
11 Táborská Iveta Bc. 54 ODS ODS manažerka Vsetín
12 Ondra David MUDr. 45 ODS ODS lékař, primář urologického oddělení Uherské Hradiště
13 Man Libor MUDr. MBA 59 ODS BEZPP lékař, privátní chirurg a endoskopista Zlín
14 Duháň Stanislav 35 ODS ODS majitel sportovního obchodu Luhačovice
15 Skácalová Hana Ing. 53 ODS ODS strážnice městské policie Valašské Meziříčí
16 Viceník Petr Mgr. 45 ODS ODS starosta města Bojkovice Bojkovice
17 Bednárek Jakub MBA 31 ODS ODS starosta obce Bořenovice Bořenovice
18 Teplý Michal 38 ODS ODS místostarosta obce Lukov Lukov
19 Holý Petr Ing. 51 ODS ODS obchodní ředitel Rožnov pod Radhoštěm
20 Zatloukal Jaroslav Ing. 55 ODS ODS ředitel střední školy Uherské Hradiště
21 Hebnarová Daniela Mgr. 59 ODS ODS ředitelka Domu kultury Kroměříž Kroměříž
22 Němeček Jaroslav 63 ODS ODS starosta obce Pohořelice Pohořelice
23 Sklenská Jiřina Bc. 60 ODS ODS starostka obce Ratiboř Ratiboř
24 Zapletal Jan Bc. 43 ODS ODS ředitel Domu kultury Uherský Brod Uherské Hradiště
25 Šimůnková Blanka Ing. 50 ODS ODS manažerka Kroměříž
26 Červenková Hana MUDr. 53 ODS BEZPP dětská lékařka Zlín
27 Kalabus Roman Bc. 44 ODS ODS manažer cestovního ruchu Vsetín
28 Janota Robert Ing. 51 ODS ODS starosta obce Hostětín Hostětín
29 Andrýsek Marek 21 ODS BEZPP student Kroměříž
30 Skula Jiří 52 ODS ODS podnikatel Lípa
31 Krupa Vladimír Ing. 62 ODS ODS daňový poradce Zubří
32 Jagošová Pavlína 50 ODS ODS asistentka ředitele společnosti Uherské Hradiště
33 Hradil Luděk 47 ODS ODS jednatel společnosti Holešov
34 Hubáček František PhDr. 57 ODS ODS tajemník MÚ Luhačovice Luhačovice
35 Trčka Jan Mgr. 64 ODS ODS středoškolský učitel Valašské Meziříčí
36 Karásek Antonín MUDr. 61 ODS ODS lékař, urolog Uherský Brod
37 Sedláček Petr Mgr. 50 ODS ODS jednatel společnosti Kroměříž
38 Steska Hynek Mgr. 57 ODS ODS ředitel střední školy Zlín
39 Hlavica Robert 42 ODS ODS podnikatel Bystřička
40 Mahdal Marek Bc. 30 ODS ODS starosta obce Bánov Bánov
41 Knapková Věra Ing. BA 45 ODS ODS ekonomka Kroměříž
42 Nováčková Svatava 62 ODS ODS knihkupkyně v.v. Zlín
43 Plucnar David 34 ODS ODS CNC operátor Zubří
44 Lapčík Petr Ing. 47 ODS ODS jednatel společnosti Uherské Hradiště
45 Macháček Radovan Ing. 49 ODS ODS manažer Chropyně
46 Ledvinová Eva Mgr. Bc. 54 ODS ODS ředitelka Dětského domova ve Zlíně Zlín
47 Hruška Daniel Ing. 42 ODS ODS ekonom Valašské Meziříčí

Česká strana sociálně demokratická

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Navrátil Petr PaedDr. 61 ČSSD ČSSD člen Rady Zlín. kraje pro oblast školství a sportu Slavičín
2 Valentová Nersesjan Taťána Mgr. 49 ČSSD ČSSD členka Rady Zlínského kraje pro sociální oblast Vsetín
3 Kryštof Ladislav Ing. 58 ČSSD ČSSD člen Rady Zlín. kraje pro oblast kul. a ces. ruchu Uherský Brod
4 Kovaříková Milena Mgr. 58 ČSSD ČSSD předsedkyně výboru Zastupitelstva Zlínského kraje Brumov-Bylnice
5 Vaculín Lubomír Ing. 61 ČSSD ČSSD starosta města Zubří Zubří
6 Růžička Pavel Mgr. 30 ČSSD ČSSD zástupce ředitele základní školy Zlín
7 Sigmundová Věra Ing. 41 ČSSD ČSSD starostka města Chropyně Chropyně
8 Sedlecký Daniel Ing. 55 ČSSD ČSSD učitel odborných předmětů Strání
9 Mišák Stanislav MVDr. 63 ČSSD ČSSD hejtman Zlínského kraje Otrokovice
10 Rafajová Bronislava Bc. 54 ČSSD ČSSD referentka Valašské Meziříčí
11 Dufka František Ing. 57 ČSSD ČSSD hygienik, technolog výroby Hluk
12 Kořenek Petr Mgr. 50 ČSSD ČSSD poslanec Parlamentu České republiky Vsetín
13 Semelová Marie Ing. Bc. 52 ČSSD ČSSD starostka města Luhačovice Luhačovice
14 Chmelař Jaroslav Bc. 59 ČSSD ČSSD místostarosta města Holešov Holešov
15 Odložilíková Kateřina Mgr. 43 ČSSD ČSSD státní úřednice Uherské Hradiště
16 Krchňák Miroslav MUDr. 72 ČSSD ČSSD lékař Valašské Meziříčí
17 Čičmancová Jarmila Ing. Ph.D. 62 ČSSD BEZPP emeritní ředitelka Hasič. záchr. sboru Zlín. kraje Zlín
18 Fuksová Věra Ing. 52 ČSSD ČSSD jednatelka společnosti Kroměříž
19 Zůbek Tomáš Mgr. 49 ČSSD ČSSD vedoucí autobusové divize Kunovice
20 Valenta Josef JUDr. 56 ČSSD ČSSD ředitel Zdravotnické záchranné služby Zlín. kraje Vsetín
21 Hanák Jaromír Ing. 60 ČSSD ČSSD jednatel společnosti Otrokovice
22 Šindler Marek 51 ČSSD ČSSD místostarosta města Kroměříž Kroměříž
23 Doupovcová Hana Ing. 57 ČSSD ČSSD projektová manažerka Uherské Hradiště
24 Zgarbová Lenka Mgr. 49 ČSSD ČSSD ředitelka Domu sociálních služeb Návojná Vsetín
25 Světlíková Milada RNDr. 57 ČSSD ČSSD zástupkyně ředitele základní a mateřské školy Bojkovice
26 Urban Ludvík Ing. 47 ČSSD ČSSD místopředseda představenstva Českých drah Holešov
27 Vajdík Bronislav Mgr. 52 ČSSD ČSSD ředitel Sociálních služeb Uherské Hradiště Uherské Hradiště
28 Rožnovják Bohumil 55 ČSSD ČSSD vedoucí energetiky a údržby Vsetínské nemocnice Karolinka
29 Mikl Libor 50 ČSSD ČSSD ředitel Základní umělecké školy Morava Fryšták
30 Bakalíková Věra Bc. MBA 51 ČSSD ČSSD technik Hulín
31 Příleská Hana Ing. 52 ČSSD ČSSD starostka města Uherský Ostroh Uherský Ostroh
32 Kristianová Blanka Mgr. 53 ČSSD ČSSD učitelka základní školy Velké Karlovice
33 Kalmárová Denisa Mgr. 40 ČSSD ČSSD komisařka městské policie Napajedla
34 Ott Jiří 44 ČSSD ČSSD místostarosta města Bystřice pod Hostýnem Bystřice pod Hostýnem
35 Uherka Jan Mgr. 73 ČSSD ČSSD místopř. Národní Rady zdrav. postižených, pedagog Uherský Brod
36 Kopecká Lenka DiS. 37 ČSSD ČSSD vedoucí pobočky realitní kanceláře Huslenky
37 Čech Pavel 44 ČSSD ČSSD starosta obce Pačlavice Pačlavice
38 Budek Jaroslav Mgr. 63 ČSSD ČSSD starosta města Otrokovice Otrokovice
39 Hrdinová Lenka Bc. DiS. 45 ČSSD ČSSD obchodní ředitelka Českých drah Babice
40 Houška Martin Ing. 53 ČSSD ČSSD jednatel společnosti Rožnov pod Radhoštěm
41 Fujcik Josef 52 ČSSD ČSSD dispečer energetických zařízení Napajedla
42 Strýčková Jana Bc. 36 ČSSD ČSSD referentka zahraničního obchodu Uherské Hradiště
43 Sedláček Dalibor Mgr. 48 ČSSD ČSSD řed. Masarykova gymnázia, SZŠ a VOŠ zdrav. Vsetín Vsetín
44 Vaculíková Šárka Mgr. 49 ČSSD ČSSD vedoucí poradny pro rodinu Vsetín
45 Holík Karel Bc. B.A., MBA 42 ČSSD ČSSD ředitel Sportovních zařízení města Kroměříže Kroměříž
46 Pavelka Vladimír 47 ČSSD ČSSD projektový manažer Baťova kanálu Uherské Hradiště
47 Matula Milan JUDr. 62 ČSSD ČSSD advokát Dolní Bečva
48 Botková Danuše Mgr. 53 ČSSD ČSSD vychovatelka na základní škole Uherské Hradiště
49 Nosková Miloslava Mgr. 67 ČSSD ČSSD pedagožka Kroměříž
50 Madzia Jiří Bc. DiS. 35 ČSSD ČSSD PR manažer Vizovice

Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Čunek Jiří 57 KDU-ČSL KDU-ČSL senátor a starosta města Vsetín Vsetín
2 Kašný Miroslav Mgr. 56 KDU-ČSL KDU-ČSL hudebník, zastupitel města Zlína Zlín
3 Bazala Josef 56 KDU-ČSL KDU-ČSL starosta města Staré Město Staré Město
4 Botek Pavel Ing. 44 KDU-ČSL KDU-ČSL starosta obce Ostrožská Nová Ves Ostrožská Nová Ves
5 Jelínková Šárka Mgr. 48 KDU-ČSL KDU-ČSL řed. obec. pros. spol. Centrum pro seniory Zahrada Bystřice pod Hostýnem
6 Odstrčilová Zdislava Mgr. Bc. 49 KDU-ČSL KDU-ČSL ředitelka Diakonie ČCE-středisko Valašské Meziříčí Valašské Meziříčí
7 Karhan Pavel Ing. 54 KDU-ČSL KDU-ČSL podnikatel, zastupitel města Holešov Holešov
8 Blahová Michaela 47 KDU-ČSL KDU-ČSL ved. denního centra pro seniory Charity Zlín Zlín
9 Benešík Ondřej Mgr. 40 KDU-ČSL KDU-ČSL poslanec Parlamentu České republiky Strání
10 Dufek Aleš Mgr. 42 KDU-ČSL Z21 advokát, zastupitel města Zlína Zlín
11 Motyčka Pavel PhDr. Ph.D. 41 KDU-ČSL KDU-ČSL statutární místostarosta města Kroměříž, pedagog Kroměříž
12 Teleky Róbert MUDr. 49 KDU-ČSL KDU-ČSL lékař-chirurg, radní města Vsetín Vsetín
13 Hovorka Ludvík Ing. 53 KDU-ČSL KDU-ČSL poslanec Parlamentu České republiky Šumice
14 Galušková Jiřina Ing. 53 KDU-ČSL KDU-ČSL místostarostka města Uherský Ostroh Uherský Ostroh
15 Ondruš Jindřich Ing. Bc. 51 KDU-ČSL KDU-ČSL řed. Valašsk. muzea v přírodě Rožnov pod Radhoštěm Nový Hrozenkov
16 Novák Richard Bc. 48 KDU-ČSL KDU-ČSL starosta města Skaštice Skaštice
17 Doležel Lubomír Mgr. 48 KDU-ČSL BEZPP starosta města Fryšták Fryšták
18 Baroňová Alžběta Mgr. 28 KDU-ČSL KDU-ČSL psycholožka Hluk
19 Bekárek Štěpán Mgr. 49 KDU-ČSL KDU-ČSL pedagog na Arcibiskupském gymnáziu v Kroměříži Kroměříž
20 Ryza Vojtěch Ing. 44 KDU-ČSL KDU-ČSL starosta obce Lidečko Lidečko
21 Kubáník Ferdinand Ing. 34 KDU-ČSL KDU-ČSL ředitel Městské nemocnice s poliklinikou Uh. Brod Uherský Brod
22 Mikušek Václav RNDr. 70 KDU-ČSL KDU-ČSL projektový manažer Rožnov pod Radhoštěm
23 Dulava Martin Ing. Ph.D. 50 KDU-ČSL KDU-ČSL ved. manažer řízení jakosti, metalurg, zastupitel Kostelec u Holešova
24 Volf Vojtěch 28 KDU-ČSL KDU-ČSL obchodník ve strojírenství Zlín
25 Pazderová Marcela Mgr. 59 KDU-ČSL BEZPP učitelka, zastupitelka města Luhačovice Luhačovice
26 Petráš Karel 49 KDU-ČSL KDU-ČSL informatik Českých drah Kroměříž
27 Vrátník Josef Ing. 62 KDU-ČSL KDU-ČSL místostarosta města Valašské Meziříčí Valašské Meziříčí
28 Hlůšková Růžena Mgr. 36 KDU-ČSL KDU-ČSL učitelka Ostrožská Nová Ves
29 Král Zbyněk Mgr. 51 KDU-ČSL KDU-ČSL obchodní zástupce Bánov
30 Kubrický Jiljí Bc. 41 KDU-ČSL KDU-ČSL starosta obce Zašová Zašová
31 Miklík Zbyněk MVDr. 50 KDU-ČSL KDU-ČSL veterinární lékař Holešov
32 Masař Jaroslav 48 KDU-ČSL KDU-ČSL starosta obce Dolní Lhota Dolní Lhota
33 Kolmačka Vít Ing. 59 KDU-ČSL KDU-ČSL stavební projektant Zlín
34 Jelínek Milan Mgr. 37 KDU-ČSL KDU-ČSL ředitel Charity Holešov Bystřice pod Hostýnem
35 Hlaváčová Simona Mgr. 39 KDU-ČSL KDU-ČSL místostarostka města Vsetín Vsetín
36 Křižan Martin Ing. 42 KDU-ČSL KDU-ČSL starosta města Hluk Hluk
37 Slinták Michal Mgr. 34 KDU-ČSL KDU-ČSL učitel na základní škole, zastupitel obce Vlčnov Vlčnov
38 Tkadlec Josef 57 KDU-ČSL KDU-ČSL starosta obce Horní Lideč Horní Lideč
39 Rygál Jiří Ing. 38 KDU-ČSL KDU-ČSL informatik, vedoucí IT oddělení Hulín
40 Sedláček Marek MVDr. 43 KDU-ČSL KDU-ČSL ředitel obchodní společnosti Slavičín
41 Cholek Michal Mgr. 54 KDU-ČSL Z21 pedagog, zastupitel města Zlína Zlín
42 Uherová Jitka Ing. 30 KDU-ČSL KDU-ČSL obchodní manažerka v bezpeč. a detektivní agentuře Uherský Brod
43 Jurčíková Helena Mgr. 43 KDU-ČSL BEZPP místostarostka obce Huslenky Huslenky
44 Vaculíková Antonie 48 KDU-ČSL KDU-ČSL starostka obce Hostějov Hostějov
45 Schwarczová Helena Mgr. 58 KDU-ČSL KDU-ČSL ředitelka Paliativní a hospicové péče PAHOP Uh.Hr. Osvětimany
46 Koryčanský Jaromír 50 KDU-ČSL KDU-ČSL živnostník Rožnov pod Radhoštěm
47 Brablíková Marie 54 KDU-ČSL KDU-ČSL organizační pracovnice s mládeží, zastupit. města Morkovice-Slížany
48 Švehla Petr 53 KDU-ČSL KDU-ČSL podnikatel Kněžpole
49 Tomaštík Marek Mgr. Ph.D. 43 KDU-ČSL KDU-ČSL vysokoškolský pedagog, proděkan Spytihněv
50 Kunčar Patrik Ing. 43 KDU-ČSL KDU-ČSL senátor a starosta města Uherský Brod Uherský Brod

Koruna Česká (monarchistická strana Čech, Moravy a Slezska)

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Hübel Petr 68 světelný technik Tlumačov
2 Hamrlík Tomáš Mgr. 33 ředitel muzea Bojkovice
3 Šlapanská Hana Mgr. 36 BEZPP pedagog Tlumačov
4 Král Miroslav 25 IT technik Tlumačov
5 Šico Petr Ing. 45 BEZPP živnostník Rusava
6 Klapil Petr 43 BEZPP městský strážník, spisovatel Kvasice
7 Zábojník Martin 42 zedník Bílovice
8 Válka Jiří 46 dělník Vsetín
9 Thomayer Leoš Mgr. 44 BEZPP průvodce zámku Holešov Zlín
10 Přikryl Oldřich 56 BEZPP podnikatel v kamenoprůmyslu Kroměříž
11 Mudřík Matouš 25 BEZPP student Zlín
12 Bezděčík Rudolf 49 BEZPP zemědělec Lukov
13 Zábojník Tomáš Bc. 35 výtahový technik Bílovice
14 Brázdil Vratislav 40 BEZPP správce synagogy Holešov
15 Ešlerová Marie 67 učitelka ve výslužbě Kvasice
16 Káčerek Michal 38 BEZPP živnostník Vsetín
17 Sláma Miroslav 32 BEZPP seřizovač NC strojů Zlín
18 Tomanec Lubomír 57 BEZPP výtvarník Břest
19 Vymětal Lubomír 57 BEZPP technik Holešov
20 Bambuch Petr 47 BEZPP řidič Valašské Meziříčí
21 Oharek Roman 54 BEZPP podnikatel v kamenoprůmyslu Otrokovice
22 Černota Martin 42 BEZPP řezník Halenkov
23 Foldyna Pavel 53 BEZPP podnikatel v kamenoprůmyslu Kvasice
24 Přikrylová Květuše 53 BEZPP zootechnik Hulín
25 Foldynová Ivana Ing. 39 BEZPP technolog plastů Kvasice
26 Králová Daniela 54 pracovnice ve školství Tlumačov
27 Pláňava Miroslav 60 BEZPP nástrojař Kroměříž
28 Michalcová Lenka 43 BEZPP prodavačka Holešov
29 Oharková Štěpánka 46 BEZPP prodavačka Otrokovice
30 Procházka Antonín 70 BEZPP zámečník Tlumačov
31 Haberzettl Augustin 24 BEZPP kameník Hulín
32 Brázdil Josef 60 BEZPP kameník Soběsuky
33 Pláňavová Radomíra 59 BEZPP sociální asistentka Kroměříž
34 Šopfová Květoslava 63 BEZPP důchodkyně Tlumačov
35 Piperek Lubomír PhDr. ThMgr. 62 BEZPP historik umění Rožnov pod Radhoštěm
36 Benda Miroslav 67 BEZPP vedoucí technolog Lhota
37 Helešicová Marcela 62 BEZPP kuchařka Zlín
38 Helešic Vojtěch 55 BEZPP řezník Zlín
39 Jirásek Adam 26 BEZPP voják z povolání Hulín
40 Jirásková Kristýna 28 BEZPP manažerka IBM Hulín
41 Dvořáček Rudolf 42 BEZPP vývojář software Otrokovice
42 Valentová Dana 51 BEZPP šička obuvi Pravčice
43 Valenta Lubomír 57 BEZPP truhlář Pravčice
44 Kulová Zdeňka 74 BEZPP důchodkyně Hulín
45 Petrová Helena 75 účetní Tlumačov

ANO 2011

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Balaštíková Margita 49 ANO 2011 ANO 2011 poslankyně Tupesy
2 Filip Michal Doc. MUDr. Ph.D. 57 ANO 2011 BEZPP primář neurochirurgického oddělení Zlín
3 Sukop Jiří Ing. 57 ANO 2011 BEZPP finanční ředitel Zlín
4 Doležel Radek Ing. 46 ANO 2011 ANO 2011 místostarosta Holešov
5 Mikuláštíková Jindra Ing. MBA 49 ANO 2011 ANO 2011 ředitelka střední školy Valašské Meziříčí
6 Pustějovský Pavel Ing. 44 ANO 2011 ANO 2011 výrobní ředitel/manažer Valašské Meziříčí
7 Grebeníček Pavel Ing. Ph.D. 37 ANO 2011 ANO 2011 vysokoškolský učitel Huštěnovice
8 Korec Jiří Ing. et Ing. 30 ANO 2011 ANO 2011 vedoucí technického oddělení Zlín
9 Kop Radomil 60 ANO 2011 ANO 2011 místostarosta Luhačovice
10 Vondráček Radek Mgr. 42 ANO 2011 ANO 2011 poslanec Kroměříž
11 Wilczynski Ondřej Ing. Ph.D. 37 ANO 2011 ANO 2011 manažer vývojového teamu Otrokovice
12 Koplík Martin Ing. 32 ANO 2011 ANO 2011 IT ředitel/manažer Holešov
13 Zapletal Jan Mgr. Ph.D. 35 ANO 2011 ANO 2011 vysokoškolský učitel Uherské Hradiště
14 Koláček Jan Mgr. 34 ANO 2011 ANO 2011 středoškolský učitel Holešov
15 Korabík Michal Ing. 40 ANO 2011 BEZPP ředitel společnosti Vsetín
16 Žůrek Jaromír Ing. Bc. MBA 44 ANO 2011 ANO 2011 vedoucí úseku správy areálu Hulín
17 Kamas Patrik Mgr. 42 ANO 2011 BEZPP jednatel společnosti Zlín
18 Javora Jiří MUDr. 43 ANO 2011 ANO 2011 lékař Kroměříž
19 Galušková Petra Mgr. DiS. 50 ANO 2011 ANO 2011 právnička Kunovice
20 Stržínek Robert Bc. 47 ANO 2011 ANO 2011 starosta Valašské Meziříčí
21 Láska Ivan 54 ANO 2011 ANO 2011 fotograf Uherský Brod
22 Holiš Radim Ing. 41 ANO 2011 ANO 2011 starosta Rožnov pod Radhoštěm
23 Maňásek Petr Ing. 45 ANO 2011 ANO 2011 ředitel instituce Lechotice
24 Skalka Pavol MUDr. 55 ANO 2011 ANO 2011 primář rehabilitačního oddělení Vizovice
25 Hajná Libuše Ing. 62 ANO 2011 BEZPP středoškolská učitelka Kroměříž
26 Střálková Lenka Ing. 48 ANO 2011 ANO 2011 specialistka pro vztahy s veřejností Rožnov pod Radhoštěm
27 Stříbný Dalibor 30 ANO 2011 ANO 2011 náměstek primátora Zlín
28 Hubíková Monika 42 ANO 2011 ANO 2011 majitelka prodejny potravin Slavičín
29 Turčin Pavel Mgr. 41 ANO 2011 ANO 2011 středoškolský učitel Ostrožská Lhota
30 Opatrný Tomáš Mgr. 31 ANO 2011 ANO 2011 advokátní a notářský koncipient Kroměříž
31 Němec Jaroslav Mgr. 50 ANO 2011 ANO 2011 starosta Kroměříž
32 Brumovský Petr 47 ANO 2011 ANO 2011 vedoucí výroby Šumice
33 Wojaczková Yvona PaedDr. 52 ANO 2011 ANO 2011 místostarostka Valašské Meziříčí
34 Žáková Zdenka Mgr. 68 ANO 2011 ANO 2011 středoškolská učitelka Zlín
35 Mráz Dalibor Mgr. 56 ANO 2011 ANO 2011 středoškolský učitel Kroměříž
36 Boráň Vladimír Ing. 64 ANO 2011 ANO 2011 projektový manažer Kunovice
37 Kozák Vratislav Doc. Ing. Ph.D. 60 ANO 2011 BEZPP vysokoškolský učitel Spytihněv
38 Sukop Špůrková Natálie MUDr. 33 ANO 2011 BEZPP lékařka Zlín
39 Přikryl Radim Bc. 47 ANO 2011 ANO 2011 vedoucí odboru zásobování Valašské Meziříčí
40 Vyoral David 34 ANO 2011 BEZPP fitness trenér Zlín
41 Zerzáň Michal Mgr. 40 ANO 2011 ANO 2011 středoškolský učitel Kunovice
42 Pavlica Jiří Ing. 38 ANO 2011 ANO 2011 finanční ředitel/manažer Rožnov pod Radhoštěm
43 Slováková Jarmila 54 ANO 2011 ANO 2011 ředitelka rodinného centra Kroměříž
44 Novák Marek 40 ANO 2011 ANO 2011 manažer podpory prodeje Zlín
45 Vičarová Lenka 56 ANO 2011 BEZPP ředitelka kulturní agentury Rožnov pod Radhoštěm
46 Kaňovský Roman Ing. 40 ANO 2011 ANO 2011 ředitel/manažer logistiky Zlín
47 Prochovník Štěpán Ing. 51 ANO 2011 ANO 2011 pracovník výzkumu a vývoje Břestek
48 Kůrka Jan Ing. Ph.D. 43 ANO 2011 ANO 2011 stavební dozor Vizovice
49 Axler Ladislav Ing. 66 ANO 2011 ANO 2011 vedoucí oddělení Zlín
50 Hovořáková Martina Ing. arch. 53 ANO 2011 BEZPP architektka Vsetín

TOP 09

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Navrátil Vlastislav 48 TOP 09 TOP 09 zastupitel města Valašské Meziříčí, IT konzultant Valašské Meziříčí
2 Baroň Milan Bc. 30 TOP 09 TOP 09 produktový manažer Zlín
3 Seifert Rudolf Mgr. 56 TOP 09 TOP 09 starosta města Holešov Holešov
4 Lepka Ivan Ing. 54 TOP 09 TOP 09 výkonný ředitel Uherské Hradiště
5 Vavrečková Iva Ing. 47 TOP 09 TOP 09 vedoucí pracovnice - Lázně Zlín Zádveřice-Raková
6 Březina Jaroslav Mgr. 34 TOP 09 TOP 09 místostarosta obce Ořechov Ořechov
7 Peštuka Vít Mgr. 45 TOP 09 TOP 09 akademický pracovník Justiční akademie Kroměříž
8 Bajgarová Martina Ing. 52 TOP 09 BEZPP živnostnice, spolumajitelka Polévkárny Valašské Meziříčí
9 Ševčík Pavel 44 TOP 09 BEZPP zastupitel města Fryšták, živnostník Fryšták
10 Korvasová Čánská Irena JUDr. 54 TOP 09 TOP 09 ředitelka nadačního fondu dětské onkologie Krtek Uherské Hradiště
11 Zlámal Jaroslav 51 TOP 09 TOP 09 živnostník Chropyně
12 Rozínková Vladislava 41 TOP 09 TOP 09 manažerka Rožnov pod Radhoštěm
13 Piňos Marian 47 TOP 09 TOP 09 obchodní manažer Zlín
14 Zemánek Miroslav Ing. 34 TOP 09 TOP 09 jednatel Boršice
15 Novák Jaroslav MUDr. 46 TOP 09 BEZPP chirurg Kroměříž
16 Rafaj Jan Mgr. 37 TOP 09 TOP 09 majitel skateshopu Valašské Meziříčí
17 Valíková Barbora 22 TOP 09 TOP 09 studentka mezinárodních vztahů Zlín
18 Omelka Josef 60 TOP 09 TOP 09 živnostník v oblasti stavebnictví Uherské Hradiště
19 Zaoral Petr Ing. 40 TOP 09 TOP 09 středoškolský učitel Kroměříž
20 Haša Josef Ing. 36 TOP 09 TOP 09 starosta obce Kunovice Kunovice
21 Gargulák David 43 TOP 09 TOP 09 živnostník Zlín
22 Jirásek Dalibor Ing. 57 TOP 09 TOP 09 manažer Charity Uherské Hradiště
23 Schaffer Zbyněk Ing. 52 TOP 09 TOP 09 jednatel Hulín
24 Schildberger Tomáš 39 TOP 09 TOP 09 zastupitel obce Huslenky, instalatér Huslenky
25 Ležák Marian Ing. 40 TOP 09 TOP 09 radní města Luhačovice, manažer Luhačovice
26 Vandame Zuzana Mgr. 41 TOP 09 TOP 09 jednatelka Uherské Hradiště
27 Kopeček Michal 23 TOP 09 BEZPP student ekonomiky Kroměříž
28 Strakoš Roman Bc. 36 TOP 09 TOP 09 vedoucí výroby Rožnov pod Radhoštěm
29 Horák Věroslav 57 TOP 09 TOP 09 technik Zlín
30 Vávra Zdeněk Mgr. 50 TOP 09 BEZPP vedoucí azylového bydlení Cusanus Uherské Hradiště
31 Michalčík Jan 40 TOP 09 TOP 09 poštovní úředník Kroměříž
32 Dořičák Tomáš 69 TOP 09 TOP 09 projektový konzultant Zubří
33 Malina Pavel Ing. Bc. 33 TOP 09 TOP 09 živnostník v oblasti IT Fryšták
34 Strážnický Milan 46 TOP 09 TOP 09 obchodní zástupce Vlčnov
35 Jurášek Tomáš 35 TOP 09 BEZPP jednatel stavební firmy Holešov
36 Brož Jiří Ing. 57 TOP 09 TOP 09 ředitel Rožnov pod Radhoštěm
37 Vavrečka Miloš Mgr. 64 TOP 09 TOP 09 farář Zádveřice-Raková
38 Machálek Jan MVDr. 74 TOP 09 TOP 09 důchodce Uherské Hradiště
39 Liczková Pavlína 43 TOP 09 BEZPP zdravotní sestra Kroměříž
40 Hruška Jiří Mgr. 69 TOP 09 BEZPP emeritní ředitel základní školy Valašské Meziříčí
41 Krahulíková Klára 29 TOP 09 TOP 09 prodavačka Zlín
42 Horenský Martin MUDr. MBA 45 TOP 09 TOP 09 chirurg Uherský Brod
43 Minarčík Josef MUDr. 51 TOP 09 BEZPP oční lékař Holešov
44 Posad Petr 35 TOP 09 TOP 09 jednatel společnosti Rožnov pod Radhoštěm
45 Bozděchová Ivana Mgr. 59 TOP 09 BEZPP ředitelka Centra pro seniory Holešov
46 Vanduchová Petra Ing. 37 TOP 09 TOP 09 bezpečnostní technička Vidče
47 Blažek Jan 24 TOP 09 BEZPP student architektury Kroměříž
48 Vaigl Radek 39 TOP 09 BEZPP stavební technik Valašské Meziříčí
49 Míček Robin 23 TOP 09 TOP 09 student Zlín
50 Pospíšilová Eva MUDr. 34 TOP 09 BEZPP dermatoložka Kroměříž

STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Adámek Miroslav MUDr. 53 STAN BEZPP primátor města Zlína a lékař Zlín
2 Gazdík Petr Mgr. 42 STAN STAN místopředseda PS Parlamentu ČR a místostar. obce Suchá Loz
3 Majíčková Ivana Mgr. MBA 55 STAN STAN starostka města Kunovice Kunovice
4 Plesar Milan Ing. 35 STAN NI dotační manažer a zastupitel města Otrokovice Otrokovice
5 Frolec Ivo PhDr. 55 STAN ZVUK 12 ředitel Slováckého muzea a místostar. města Uh. H. Uherské Hradiště
6 Zicha Josef 47 STAN STAN starosta obce Vysoké Pole Vysoké Pole
7 Pifka Tomáš Ing. 35 STAN STAN místostarosta města Vsetín Vsetín
8 Olšáková Eliška Mgr. 48 STAN STAN starostka města Valašské Klobouky Valašské Klobouky
9 Bernátek Jaromír MUDr. 48 STAN BEZPP primář odd. nukleární medicíny PET/CT v KNTB Pozlovice
10 Kašík Jiří 52 STAN ZVUK 12 živnostník a člen Rady města Kroměříže Kroměříž
11 Macek Roman PaedDr. 54 STAN BEZPP předseda VSC Fatra Zlín a zastupitel města Zlína Zlín
12 Rethy Jiří 51 STAN BEZPP manažer bezpečn. agentury a předseda osadního výb. Valašské Meziříčí
13 Jančář Radovan Mgr. 48 STAN BEZPP ředitel knihovny BBB a zastupitel města Uh. Hrad. Uherské Hradiště
14 Kráčalík Vladimír 56 STAN STAN starosta obce Újezd Újezd
15 Tkadlec Jaroslav JUDr. 33 STAN NI advokát a zastupitel města Otrokovice Otrokovice
16 Zábranský Martin Mgr. 42 STAN BEZPP místostarosta m. St. Město a míst.volejbal. klubu Staré Město
17 Jelínek Petr 42 STAN STAN zastupitel města Rožnov pod Radhoštěm Rožnov pod Radhoštěm
18 Nakládalová Kateřina MUDr. 51 STAN BEZPP oční lékařka Kroměříž
19 Jančář Josef Ing. 62 STAN BEZPP starosta obce Šumice Šumice
20 Hanáková Alena Mgr. 58 STAN STAN místostarostka města Vizovice Vizovice
21 Motýl Jindřich 42 STAN STAN podnikatel Rožnov pod Radhoštěm
22 Nesvadba Richard 44 STAN BEZPP OSVČ Zlín
23 Pšenčíková Eva Bc. 38 STAN NI pedagožka mateřské školy, trenérka atletiky Otrokovice
24 Hniličková Martina Mgr. 51 STAN BEZPP ředitelka ZUŠ Zlín Zlín
25 Kneisl Jaroslav Mgr. 31 STAN BEZPP cimbalista, pedagog, etnograf, organiz. festivalu Valašské Meziříčí
26 Mašlík Oldřich MUDr. 52 STAN BEZPP lékař KNTB Zlín
27 Daníček Lubomír 55 STAN BEZPP místostarosta obce Koryčany Koryčany
28 Hradecký Petr Ing. 53 STAN BEZPP starosta města Slušovice Slušovice
29 Šimek Filip 34 STAN NI majitel květinářství a zastupitel města Otrokovice Otrokovice
30 Koňařík Antonín 49 STAN STAN starosta obce Hovězí Hovězí
31 Galatík Petr Ing. 52 STAN BEZPP jednatel společnosti a chovatel koní Zdounky
32 Zakravač Lumír Ing. 43 STAN BEZPP ředitel společnosti Jarohněvice
33 Vicherek Vítězslav 59 STAN ZHN podnikatel Zlín
34 Hutěčka Josef DiS. 41 STAN STAN starosta obce Březnice Březnice
35 Daněk Josef 55 STAN STAN starosta obce Valašská Polanka Valašská Polanka
36 Gajdošík František Ing. 53 STAN STAN starosta obce Hrobice Hrobice
37 Simerská Helena Mgr. 47 STAN ZVUK 12 manažerka a zastupitelka města Zlína Zlín
38 Zábojníková Renata Ing. 46 STAN STAN starostka obce Neubuz Neubuz
39 Smažinka Josef 50 STAN STAN starosta obce Litenčice Litenčice
40 Žůrek Petr 38 STAN ZVUK 12 profesionální hudebník a pedagog Kroměříž
41 Baratka Martin 42 STAN STAN podnikatel a zastupitel města Rožnov p. Radhoštěm Rožnov pod Radhoštěm
42 Stojarová Věra Mgr. 35 STAN BEZPP ředitelka Zlín
43 Patík Zdeněk 46 STAN NI krajský koordinátor BESIP a organiz. akcí pro děti Otrokovice
44 Strakošová Kateřina 36 STAN BEZPP manažerka a zastupitelka města Rožnov p. Radhoštěm Rožnov pod Radhoštěm
45 Čabla Vlastimil 30 STAN NI programátor systémového strojového vidění Otrokovice
46 Hlavica Karel 58 STAN STAN starosta obce Police Police
47 Surala Oldřich 55 STAN STAN starosta obce Huslenky Huslenky
48 Doležal Jaromír Ing. 50 STAN STAN starosta obce Tečovice Tečovice
49 Juřík Daniel 42 STAN BEZPP starosta obce Veselá Veselá
50 Hověžák Zdeněk 50 STAN STAN starosta obce Vlachovice Vlachovice

Komunistická strana Čech a Moravy

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Mařák Ivan Ing. 54 KSČM KSČM náměstek hejtmana Zlínského kraje Uherské Hradiště
2 Badinková Eva Ing. Bc. 49 KSČM KSČM občanská zaměstnankyně Policie České republiky Holešov
3 Lapčík Vítězslav Ing. 51 KSČM KSČM agronom Kněžpole
4 Kučera Jaroslav Ing. 69 KSČM KSČM radní Zlínského kraje pro dopravu Rožnov pod Radhoštěm
5 Foltýnová Anna 48 KSČM KSČM registrovaná všeobecná sestra Zlín
6 Srncová Kateřina Ing. 34 KSČM KSČM vzdělávací konzultantka Zdounky
7 Varga Jiří Ing. 61 KSČM KSČM předseda okr. výboru Komunis. strany Čech a Moravy Valašské Meziříčí
8 Lovecká Věra Mgr. 53 KSČM BEZPP vedoucí knihovny Uherský Brod
9 Čejka Josef JUDr. 67 KSČM KSČM advokát Žlutava
10 Pěnčíková Marie Ing. 36 KSČM KSČM poslankyně Parlamentu České republiky Morkovice-Slížany
11 Místecký Vladimír 64 KSČM KSČM starosta obce Poličná Poličná
12 Jemelková Miroslava 58 KSČM KSČM účetní Březová
13 Procházková Pavlína 40 KSČM BEZPP starostka obce Počenice - Tetětice Počenice-Tetětice
14 Kroča Pavel Ing. 57 KSČM KSČM technik Uherské Hradiště
15 Jurišová Jana 34 KSČM KSČM pracovnice sociálních služeb Vsetín
16 Juřena Ivan 44 KSČM BEZPP ředitel výrobní divize Chropyně
17 Snopek Lukáš Ing. 27 KSČM KSČM doktorand Univerzity Tomáše Bati Salaš
18 Polášek Petr Ing. 52 KSČM KSČM technik informačních technologií Rožnov pod Radhoštěm
19 Remeš Stanislav 64 KSČM KSČM předseda okr. výboru Komunis. strany Čech a Moravy Zlín
20 Kostka Michal Bc. 27 KSČM KSČM student vysoké školy Kroměříž
21 Margetík Tomáš Ing. 30 KSČM BEZPP projektant Ostrožská Nová Ves
22 Krejčí Magda 49 KSČM BEZPP ekonomka Rožnov pod Radhoštěm
23 Krahula Evžen Mgr. 59 KSČM KSČM pedagog Brumov-Bylnice
24 Hlobilová Zdeňka 60 KSČM KSČM předsed. okr. výboru Komunis. strany Čech a Moravy Hulín
25 Panáček Ondřej 28 KSČM BEZPP manažer Uherské Hradiště
26 Bazalková Dáša 69 KSČM KSČM dělnice Branky
27 Tomšů Miroslav 23 KSČM BEZPP student fakulty aplikované informatiky Slušovice
28 Šuránková Julie 59 KSČM BEZPP referentka úřadu práce Hluk
29 Koňařík Vlastimil 38 KSČM BEZPP řidič Branky
30 Jordák František Ing. 68 KSČM KSČM technik Luhačovice
31 Procházka Jaroslav RSDr. 65 KSČM KSČM interní auditor kvality Kroměříž
32 Blažek Antonín JUDr. 37 KSČM BEZPP advokát Kunovice
33 Sýkorová Zbyňka 69 KSČM KSČM účetní Vsetín
34 Stojan Antonín 60 KSČM KSČM ekonom Napajedla
35 Lažová Adéla 21 KSČM KSČM kontrolorka kvality Dřínov
36 Šoustek Martin 44 KSČM BEZPP bankovní úředník Nedakonice
37 Oplatek Jiří Ing. 66 KSČM KSČM technik Zubří
38 Rafaja Radomír 72 KSČM KSČM živnostník v pohostinství Zlín
39 Kuchařík Bohumil Ing. 53 KSČM KSČM technickohospodářský pracovník Hulín
40 Basovník Vlastimil Ing. 54 KSČM KSČM podnikatel v oboru stavebnictví Ostrožská Nová Ves
41 Červík Luděk 65 KSČM KSČM technickohospodářský pracovník Kroměříž
42 Lysák Václav 21 KSČM KSČM zdravotní ošetřovatel Brumov-Bylnice
43 Ovečková Jaroslava 42 KSČM KSČM pečovatelka Zborovice
44 Koníček Vladimír RNDr. 52 KSČM KSČM poslanec Parlamentu České republiky Boršice
45 Krpal František Mgr. 65 KSČM KSČM technik Bojkovice
46 Vlček Stanislav 65 KSČM KSČM technik Zlín
47 Mecerod Jiří Mgr. 70 KSČM KSČM předseda sportovního klubu Zlín
48 Slunečková Hana 48 KSČM BEZPP dětská sestra Otrokovice
49 Berka Miroslav 59 KSČM KSČM technik Uherské Hradiště
50 Zrník Radim 53 KSČM KSČM provozovatel autoškoly Bystřička

Národní demokracie

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Cekota Zdeněk Bc. 62 ND BEZPP podnikatel Zlín
2 Nuněz Manuel 24 ND ND podnikatel Zlín
3 Křupala Pavel DiS. 34 ND ND skladník Zlín
4 Vincenc Tomáš 22 ND ND obsluha hotelové restaurace Zlín
5 Mrlík Jindřich Ing. 51 ND ND technik Zlín
6 Kučeřík Radek 39 ND ND podnikatel v sociálních službách Otrokovice
7 Saňák Jaroslav 54 ND BEZPP dřevomodelář Jestřabí
8 Dobízl Jiří 65 ND ND automechanik Zlín
9 Zezulka Robert 60 ND ND podnikatel Zlín
10 Hozák Michal 27 ND BEZPP zaměstnanec v průmyslu Nedakonice
11 Hřibňák Karel 27 ND ND pracovník bezpečnostní služby Bystřice pod Hostýnem
12 Lacina Bořek 26 ND ND elektromechanik Rožnov pod Radhoštěm
13 Bobál Marek 23 ND BEZPP podnikatel Zlín
14 Kopp Vojtěch 21 ND BEZPP student VŠ Zlín

Moravané

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Dohnal Pavel Ing. 55 Moravané Moravané jednatel společnosti Hluk
2 Zwettler Aleš Bc. 57 Moravané BEZPP zástupce ředitele dětského domova Valašské Meziříčí
3 Plačková Eliška 19 Moravané Moravané studentka Kroměříž
4 Zvoníček Jiří Bc. 43 Moravané Moravané fyzioterapeut Zlín
5 Durďová Libuše RNDr. Ph.D. 60 Moravané Moravané překladatelka Uherský Brod
6 Kramoliš Josef Ing. 62 Moravané BEZPP majitel cestovní kanceláře Dolní Bečva
7 Dvořák Jaroslav Ing. 45 Moravané BEZPP stavební technik Uherský Brod
8 Kadlčík Pavel Ing. 65 Moravané BEZPP předseda představenstva a.s. Kroměříž
9 Bechný Tomáš 32 Moravané Moravané logistik, házenkář Zubří
10 Bystřický Petr 38 Moravané Moravané technik kvality Uherské Hradiště
11 Bobek Ladislav 61 Moravané BEZPP živnostník Uherský Brod
12 Křenek Petr 49 Moravané Moravané požární technik Valašská Bystřice
13 Novák Stanislav 56 Moravané BEZPP projektant - stavební technik Rožnov pod Radhoštěm
14 Mazánek Martin 23 Moravané BEZPP pedagog volného času Kroměříž
15 Stepanov Juraj Ing. 83 Moravané Moravané stavební inženýr Zlín
16 Franta Pavel 42 Moravané Moravané jednatel společnosti Nedakonice
17 Hruška Pavel 42 Moravané BEZPP bezpečnostní technik Rožnov pod Radhoštěm
18 Bartíková Lenka 41 Moravané BEZPP administrativní pracovnice Kroměříž
19 Olšanský Vladimír 67 Moravané BEZPP řidič autobusu Zlín
20 Dudová Veronika 26 Moravané BEZPP vedoucí knihkupectví Staré Město
21 Prusenovský Rostislav 29 Moravané BEZPP pracovník v potravinářství Uherský Brod
22 Bardoň Aleš 69 Moravané Moravané technický sklář Rožnov pod Radhoštěm
23 Skýpala Radim 51 Moravané Moravané živnostník Zašová
24 Remiaš Miroslav Bc. 33 Moravané BEZPP gumař Kroměříž
25 Lukáš Stanislav 69 Moravané BEZPP osvětový činovník Sdružení Jana Šrámka Uherský Brod
26 Bačo Martin 32 Moravané BEZPP živnostník Brumov-Bylnice
27 Kroupa Josef 58 Moravané Moravané bytový technik Velká Lhota
28 Polešovská Hana 32 Moravané Moravané prodavačka Salaš
29 Jančová Dagmar 51 Moravané Moravané administrativní pracovnice Rožnov pod Radhoštěm
30 Kročilová Nikola 28 Moravané BEZPP pracovnice v potravinářství Březová
31 Zaoral Michal 35 Moravané BEZPP přijímací technik Kroměříž
32 Šolc Jaroslav André 53 Moravané BEZPP obchodník Zlín
33 Remešová Zdeňka 38 Moravané BEZPP prodavačka Uherský Brod
34 Bargel Josef 62 Moravané BEZPP invalidní důchodce Rožnov pod Radhoštěm
35 Peška Miloslav 60 Moravané BEZPP řidič autobusu Koryčany
36 Vávra Roman 39 Moravané BEZPP živnostník Zlín
37 Hrbáček František 42 Moravané BEZPP živnostník Kateřinice
38 Skipala Štefan 68 Moravané BEZPP důchodce Chvalnov-Lísky
39 Novák Milan 71 Moravané BEZPP hotelier ve výslužbě Uherský Brod
40 Morvay Marcel 38 Moravané BEZPP taxikář Lužná
41 Frantová Marie 66 Moravané Moravané důchodkyně Boršice
42 Vrbová Věra 63 Moravané Moravané důchodkyně Kateřinice
43 Fiala David 35 Moravané BEZPP dělník Kroměříž
44 Borkovec Jan 62 Moravané Moravané bezpečnostní pracovník Rožnov pod Radhoštěm
45 Plačková Eliška 50 Moravané Moravané prodavačka Kroměříž
46 Vacula Josef 66 Moravané BEZPP důchodce Uherský Brod
47 Topolánek Antonín 78 Moravané Moravané důchodce Rožnov pod Radhoštěm
48 Šišák Stanislav 64 Moravané BEZPP důchodce Uherský Brod
49 Popelíková Lydie 61 Moravané BEZPP důchodkyně Valašské Meziříčí

Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD)

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Dvořák Jaroslav MUDr. 58 SPD SPD lékař Valašské Meziříčí
2 Vacek Zdeněk Ing. 67 SPD BEZPP hydrogeolog Holešov
3 Staník Jaroslav Bc. 59 SPD SPD tajemník hnutí SPD, místopředseda RK SPD Bojkovice
4 Javora Michael MVDr. 51 SPD BEZPP předseda MRS Zlín a místopředseda krajského MRS Zlín
5 Klásek František 60 SPD SPD strážný Zlín
6 Grozický Alexandr 47 SPD SPD živnostník Kunovice
7 Blažková Jarmila 63 SPD SPD živnostnice Bystřice pod Hostýnem
8 Novosad Josef 58 SPD SPD řidič Vsetín
9 Krůčková Libuše 61 SPD SPD živnostnice Valašské Meziříčí
10 Úrubek Pavel 40 SPD SPD servisní technik Holešov
11 Urbánek Vojtěch 19 SPD SPD student Bojkovice
12 Holík Jaroslav Ing. 63 SPD SPD poslanec PSP ČR Březůvky
13 Škrábal Alexandr 55 SPD SPD živnostník Zlín
14 Pšenica Pavel 54 SPD SPD řidič Rožnov pod Radhoštěm
15 Sedlák Jiří Ing. 62 SPD BEZPP chemický technolog Zlín
16 Česal Zdeněk MSc. 50 SPD SPD živnostník Zlín
17 Novosád Tomáš 33 SPD SPD živnostník Vsetín
18 Palička Milan 36 SPD SPD obchodní zástupce Valašské Meziříčí
19 Navrátil Miroslav Ing. 62 SPD BEZPP zast. města,voj. pilot pátr. a záchr. služby V.V. Bojkovice
20 Stodůlková Anna 57 SPD SPD administrativní pracovník Valašské Meziříčí
21 Kadlček František 51 SPD SPD živnostník Huštěnovice
22 Vachová Hana 51 SPD SPD obchodní zástupce Březůvky
23 Sviták Josef Bc. 61 SPD SPD učitel autoškoly Záhorovice
24 Stehlík Martin 28 SPD SPD obráběč kovů Zlín
25 Dukátníková Monika Ing. 27 SPD SPD obchodní asistentka Vsetín
26 Hořínek Milan 60 SPD SPD řidič Chropyně
27 Novotná Erika 40 SPD SPD vedoucí prodejny Uherské Hradiště
28 Václavík Jaroslav 64 SPD SPD živnostník Zlín
29 Machálek David 32 SPD BEZPP dispečer Drslavice
30 Kosačíková Eva Ing. 57 SPD SPD živnostnice Brumov-Bylnice
31 Poláček Igor Ing. 50 SPD SPD živnostník Zlín
32 Mazáč Jiří 56 SPD SPD obchodní zástupce Kroměříž
33 Hotmar Zdeněk Ing. 68 SPD SPD živnostník v důchodu Rožnov pod Radhoštěm
34 Žaludek Jindřich Mgr. 61 SPD SPD fyzik Zlín
35 Čech Petr 33 SPD SPD finanční poradce Stupava
36 Batěk Jiří 29 SPD SPD pracovník ostrahy Zlín
37 Pavelka Radomír 52 SPD SPD živnostník Napajedla
38 Hýblová Michaela 41 SPD SPD pracovnice v sociálních službách Hošťálková
39 Přikryl Aleš 42 SPD SPD dělník Březůvky
40 Míšková Jana 54 SPD SPD živnostnice Dolní Němčí
41 Kufa Josef Ing. 67 SPD SPD učitel odborných předmětů Podolí
42 Olšák Lubomír Ing. 69 SPD SPD důchodce Vsetín
43 Votavová Mária 61 SPD SPD obchodní zástupce Ostrožská Nová Ves
44 Tesař Marian 39 SPD SPD dělník Doubravy
45 Holík Jan 35 SPD SPD živnostník Březůvky
46 Mikunda Marek 20 SPD SPD strážný Rožnov pod Radhoštěm

Svobodní a Soukromníci

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Valenta Ivo 60 SsČR BEZPP senátor Monte - Carlo
2 Pajonk Tomáš Ing. 35 Svobodní Svobodní jednatel, vývojář Zašová
3 Lasztoviczová Helena 47 Svobodní Svobodní vedoucí prodeje Valašské Meziříčí
4 Dvouletý Michal Ing. 37 SsČR SsČR manažer Uherské Hradiště
5 Thaisz Petr 50 SsČR SsČR soukromý podnikatel Bojkovice
6 Veverka František 40 Svobodní Svobodní programátor CNC strojů Valašské Meziříčí
7 Vávra Bohuslav 54 SsČR BEZPP starosta obce Boršice u Blatnice
8 Procházka Jiří Ing. MBA 56 Svobodní Svobodní ekonom Zlín
9 Křižková Jana Ing. MBA 45 SsČR BEZPP starostka obce Komňa
10 Lompejová Lucie BA (Hons) 34 Svobodní Svobodní zastupitelka, mateřská dovolená Napajedla
11 Vodák Jan Mgr. Ph.D. 46 SsČR SsČR podnikatel, kouč Březnice
12 Štěpán Marek Ing. 40 Svobodní Svobodní krajinný architekt Popovice
13 Vlček Rudolf Mgr. 27 SsČR SsČR ekonom Vsetín
14 Procházka Robert 46 Svobodní Svobodní OSVČ Vsetín
15 Drda Radek 26 SsČR BEZPP sportovec, reprezentant ČR Valašská Bystřice
16 Martínek Ondřej 28 Svobodní Svobodní OSVČ Zlín
17 Zimčík Ludvík PaedDr. 59 SsČR BEZPP ředitel základní školy a mateřské školy Dolní Němčí
18 Mlích Viliam Ing. 60 Svobodní Svobodní programátor Dešná
19 Skrášek Petr 52 SsČR SsČR podnikatel Šumice
20 Remeš Jiří 48 Svobodní Svobodní jednatel Otrokovice
21 Matoušek Petr 42 SsČR BEZPP starosta obce Stříbrnice
22 Nedbal Richard 41 Svobodní Svobodní OSVČ Pozlovice
23 Lusková Věra 44 SsČR SsČR živnostník, farmářka Zlín
24 Strapek Tomáš 41 Svobodní BEZPP zastupitel, OSVČ Rajnochovice
25 Švardala Libor Mgr. 41 SsČR BEZPP starosta obce Slavkov
26 Ištvánek Jan Ing. 33 Svobodní Svobodní jednatel velkoobchodu se stavebními nástroji Břest
27 Mikel Petr Bc. Ing. Ph.D. 36 SsČR BEZPP OSVČ Zlín
28 Novák Martin Bc. 22 Svobodní Svobodní student Zubří
29 Martoni Petr 42 SsČR SsČR OSVČ Zlín
30 Klvač Petr Ing. 65 Svobodní Svobodní OSVČ Míškovice
31 Gabrhelík Jan Mgr. 49 SsČR SsČR soukromý podnikatel Bílovice
32 Vokoun Michal 39 Svobodní Svobodní síťový technik Kroměříž
33 Mikel Zdeněk Ing. MBA 54 SsČR BEZPP manažer Zlín
34 Jelínek Jiří Ing. 48 Svobodní Svobodní programátor Staré Město
35 Mazúrek Aleš Mgr. 53 SsČR SsČR učitel Uherské Hradiště
36 Nuhlíček Václav 38 Svobodní Svobodní OSVČ Zlín
37 Miča Radek 48 SsČR BEZPP živnostník Uherský Brod
38 Náplava Mojmír Mgr. 41 Svobodní Svobodní advokát Uherské Hradiště
39 Hýbl Petr 44 SsČR SsČR živnostník Slavičín
40 Bartoň Miroslav 46 Svobodní Svobodní technik Valašské Meziříčí
41 Bujáková Jana 44 SsČR BEZPP manažerka Uherské Hradiště
42 Bedřichová Jaroslava Ing. 50 Svobodní BEZPP místostarostka obce Ostrožská Nová Ves
43 Ritter Zdenek 60 SsČR BEZPP živnostník, řezník Valašské Klobouky
44 Divín Pavel 23 Svobodní Svobodní student Zubří
45 Mácha Radúz Ing. 62 SsČR BEZPP manažer Rožnov pod Radhoštěm
46 Novák Marek Ing. 25 Svobodní Svobodní vědec, student, programátor Zubří
47 Hamšík Josef 56 SsČR BEZPP podnikatel, kustod české reprezentace Uherský Brod
48 Barot Karel Mgr. 31 Svobodní Svobodní podnikatel Holešov
49 Rapantová Jitka 50 SsČR SsČR OSVČ Zlín
50 Blecha Tomáš 33 Svobodní Svobodní kontrolor kvality Uherské Hradiště

NE ILEGÁLNÍ IMIGRACI - PENÍZE RADĚJI PRO NAŠE LIDI

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Štrajt Jaroslav 57 Rozumní BEZPP obchodní manažer Rožnov pod Radhoštěm
2 Vlček Michal 51 Rozumní BEZPP živnostník Pohořelice
3 Brim Adam 23 Rozumní BEZPP studující VŠ Uherské Hradiště
4 Červený František Ing. 70 ČSNS2005 ČSNS2005 inženýr ekonom Kostelec u Holešova
5 Kusáková Petra 22 DSZ