Kandidátní listiny do zastupitelstva Libereckého kraje

07.09.2020 0:20

Kompletní přehled všech kandidátů do voleb do zastupitelstva Libereckého kraje, konaných dne 2. 10. – 3. 10. 2020.

Kandidátní listiny do zastupitelstva Libereckého kraje
Foto: Hans Štembera
Popisek: Volební urna
reklama

Demokratická strana zelených - ZA PRÁVA ZVÍŘAT

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Sajdlová Renata 53 DSZ-ZA PR.ZVÍŘ. BEZPP asistentka ředitele, ochránce zvířat Zásada
2 Palová Marie 55 DSZ-ZA PR.ZVÍŘ. BEZPP terapeut energetické psychologie, kouč, autopatie Držkov

 

Strana pro otevřenou společnost

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Hraško Jan Mgr. 44 SOS BEZPP právník, advokát Liberec
2 Gamba Robert RNDr. 58 SOS BEZPP jednatel vzdělávací agentury, krajský zastupitel Liberec
3 Bednář Pavel Ing. 52 SOS BEZPP podnikatel, projektový manažer Liberec
4 Konopiský Václav Mgr. 46 SOS BEZPP ředitel DDŠ Hamr na Jezeře, městský zastupitel Mimoň
5 Hink Ondřej Bc. 23 SOS BEZPP OSVČ v cestovním ruchu, online marketér, student Liberec
6 Kolomá Ivanka MUDr. 73 SOS BEZPP dětská lékařka a specialistka léčebné kosmetiky Liberec
7 Paulů Jiří Mgr. 38 SOS BEZPP ředitel SD Jilm, taneční mistr, obecní radní Poniklá
8 Kyzyvát Miroslav 68 SOS BEZPP bývalý ředitel zemědělské společnosti Rychnov u Jablonce nad Nisou
9 Procházková Marta Ing. 64 SOS BEZPP bývalá ředitelka EUROCENTRA Jablonec nad Nisou
10 Folprechtová Eva Mgr. 55 SOS BEZPP vedoucí kontaktního pracoviště ÚP ČR Mimoň
11 Vašíček Tomáš Mgr. 43 SOS BEZPP právník, advokát, místostarosta Harrachova Harrachov
12 Drechsler Milan Mgr. 63 SOS BEZPP pedagog SŠHL, městský zastupitel Frýdlant
13 Benc Patrik 23 SOS BEZPP lyžařský reprezentant, student, videotvůrce Rokytnice nad Jizerou
14 Kašparová Zorka 63 SOS BEZPP důchodkyně, býv. místostarostka Vratislavic n. N. Liberec
15 Jeništa Petr 43 SOS BEZPP divadelní herec Liberec
16 Weltmann Jakub MDDr. 25 SOS BEZPP zubní lékař Liberec
17 Steinfest Marek 46 SOS BEZPP vedoucí dopravy SAP Mimoň Mimoň
18 Zdráhala Petr Ing. Mgr. 54 SOS BEZPP zástupce ředitele SPŠ, podplukovník v.v. Liberec
19 Havel Jiří 46 SOS BEZPP jednatel společnosti, předseda FC SLOVAN Frýdlant Frýdlant
20 Sojková Lenka PhDr. Ing. Ph.D. 55 SOS BEZPP pedagog EF TUL Liberec
21 Macner Tomáš 23 SOS BEZPP pracovník personálního oddělení Liberec
22 Kvapil Stanislav Bc. 46 SOS BEZPP technik, městský zastupitel Frýdlant
23 Havlová Jana 63 SOS BEZPP keramička Liberec
24 Valek Michal PaedDr. 70 SOS BEZPP bývalý ředitel gymnázia Koberovy
25 Stránský Ladislav Bc. 24 SOS BEZPP marketingový pracovník, moderátor, dobrovol. hasič Košťálov
26 Dachsová Jana Ing. 50 SOS BEZPP daňová poradkyně, městská zastupitelka Frýdlant
27 Heindorfer Eduard 46 SOS BEZPP profesionální hasič Raspenava
28 Novotný Zdeněk 51 SOS BEZPP jednatel městské firmy, býv. místostarosta Ralska Stráž pod Ralskem
29 Rieger Hubert 57 SOS BEZPP správce nemovitostí, OSVČ, městský zastupitel Harrachov
30 Kratěnová Milana 48 SOS BEZPP vychovatelka školní družiny Nový Bor
31 Drahoňovský Miroslav 20 SOS BEZPP student Turnov
32 Konvalinková Lenka 68 SOS BEZPP OSVČ Harrachov
33 Šebová Lenka 64 SOS BEZPP lektorka zumby Mníšek
34 Čermák Radek 40 SOS BEZPP rychlostní lyžař, OSVČ, městský zastupitel Harrachov
35 Černý Vojtěch Bc. 23 SOS BEZPP finanční specialista Liberec
36 Matěnová Gabriela 44 SOS BEZPP pracovnice výrobního provozu Liberec
37 Šmídová Aneta Bc. 25 SOS BEZPP pedagog MŠ Jilemnice
38 Solnička Jakub 38 SOS BEZPP realitní makléř Liberec
39 Jeníkovský Tomáš 31 SOS BEZPP automechanik Liberec
40 Henych Igor 46 SOS BEZPP OSVČ v oblasti sklářství Nový Bor
41 Burešová Eva 37 SOS BEZPP obchodní asistentka Harrachov
42 Smolík Michal 23 SOS BEZPP pracovník servisního callcentra, student Liberec
43 Draslarová Jana 36 SOS BEZPP účetní Harrachov
44 Sobotka František 59 SOS BEZPP školník Liberec
45 Tulyk Anatolij 44 SOS BEZPP hudební produkční Jablonec nad Nisou
46 Gamba Lukáš 35 SOS BEZPP grafik Liberec

 

Svoboda a přímá demokracie (SPD)

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Švarc Michal Mgr. 48 SPD SPD zastupitel města Jablonce nad Nisou, zástupce řed. Jablonec nad Nisou
2 Vích Radovan Ing. 55 SPD SPD poslanec Liberec
3 Kalvoda Bronislav 45 SPD SPD zastupitel města Jilemnice, ředitel cest. kancel. Jilemnice
4 Křenek Libor 53 SPD SPD živnostník v oblasti nemovitostí a financí Chlum
5 Drábková Věnceslava Mgr. 57 SPD SPD pedagog, kynolog, trenér Liberec
6 Mrklas Pavel 42 SPD SPD obchodní manažer v oblasti IT Jablonec nad Nisou
7 Procházka Tomáš 46 SPD SPD vychovatel Česká Lípa
8 Doubek Petr 56 SPD SPD koordinátor výroby potravinářského průmyslu Rokytnice nad Jizerou
9 Vaníček Jan Ing. 52 SPD SPD zastupitel, specialista sklářských zařízení Smržovka
10 Strnad Petr 55 SPD SPD jednatel společnosti, automobilový závodník Liberec
11 Zieglerová Ivana 60 SPD SPD zastupitelka města Č. Lípa, majitelka pohostinství Česká Lípa
12 Brodský Roman 52 SPD SPD prodejce bytového designu Klokočí
13 Nováková Jitka 54 SPD SPD pasíř - výrobce bižuterie Smržovka
14 Stejskal Alexandr 44 SPD SPD technik pro stroje a zařízení, kynolog Frýdlant
15 Kotěborský Pavel 29 SPD SPD majitel umělecké truhlářské dílny Cvikov
16 Brixi Milan 64 SPD SPD specialista bytového hospodářství Semily
17 Neruda Alois 67 SPD SPD řidič autobusu Rychnov u Jablonce nad Nisou
18 Ostrák Jan 42 SPD SPD směnový mistr výroby, kynolog Chrastava
19 Kropáčková Marcela 53 SPD SPD personalistka - ekonomka Česká Lípa
20 Tauchman Vladimír 67 SPD SPD OSVČ - tesař, hoteliér Vítkovice
21 Lanc Roman 65 SPD SPD provozovatel cestovní agentury Jablonec nad Nisou
22 Donát Petr Ing. 52 SPD SPD specialista, konstruktér raketové techniky Raspenava
23 Šemberková Kateřina Mgr. 41 SPD SPD učitelka odborného výcviku Zákupy
24 Novotný Karel 57 SPD SPD realitní makléř Klokočí
25 Pauch Karel Bc. 63 SPD SPD pracovník v sociálních službách Jablonec nad Nisou
26 Boor Jan 56 SPD SPD finanční a pojišťovací poradce Kryštofovo Údolí
27 Leiner Lukáš 29 SPD SPD fotograf, kameraman Česká Lípa
28 Fejfar Václav 47 SPD SPD specialista měrového střediska Víchová nad Jizerou
29 Zappe Renauld 67 SPD SPD elektrikář Jablonec nad Nisou
30 Žitná Renáta 50 SPD SPD majitelka řeznictví Nové Město pod Smrkem
31 Plíhal Radim 31 SPD SPD elektrotechnik Cvikov
32 Kříž Pavel 51 SPD SPD řidič Česká Lípa
33 Sucharda Rudolf 70 SPD SPD technik - energetik Desná
34 Táborský Robert 45 SPD SPD realitní makléř Liberec
35 Havlík Václav 49 SPD SPD správce kulturního centra Česká Lípa
36 Schneider Robert 54 SPD SPD koordinátor výroby Rokytnice nad Jizerou
37 Rejmanová Ivanka 69 SPD SPD nákladní pokladní Jablonec nad Nisou
38 Bartoš Jan 76 SPD SPD technik, trenér Liberec
39 Rybová Nikola 22 SPD SPD majitelka obchodu s rybářskými potřebami Provodín
40 Kovář Jaroslav 69 SPD SPD instruktor autoškoly Jilemnice
41 Machala Petr 52 SPD SPD truhlář Jablonec nad Nisou
42 Rotková Jitka Mgr. DiS. 45 SPD SPD hoteliérka, specializovaná zdravotnice Liberec
43 Krčmařík Miloš 64 SPD SPD mistr - svářeč Česká Lípa
44 Křikava Daniel 50 SPD SPD šéfkuchař Jilemnice
45 Haftstein Vladimír 68 SPD SPD podnikatel ve velkoobchodu Jablonec nad Nisou
46 Pozděna Pavel 60 SPD SPD strojník Liberec
47 Erben Lukáš 38 SPD SPD automechanik Volfartice
48 Hujer Miroslav 57 SPD SPD provozní zámečník Liberec
49 Kotěborský Pavel 52 SPD SPD řidič Cvikov
50 Jindra Adam 21 SPD SPD student Česká Lípa

 

Česká pirátská strana

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Miklík Zbyněk Ing. 45 Piráti Piráti poradce, školitel Turnov
2 Židek Václav 40 Piráti Piráti OSVČ, prokurista Jablonné v Podještědí
3 Valešová Jarmila Ing. FCCA 37 Piráti Piráti OSVČ Jablonec nad Nisou
4 Tempel Jan 26 Piráti Piráti IT specialista Železný Brod
5 Weissová Daniela 59 Piráti Piráti OSVČ Turnov
6 Förster Marek 44 Piráti Piráti OSVČ, programátor Desná
7 Víteček Ondřej 39 Piráti Piráti IT specialista Česká Lípa
8 Novosad Ondřej Ing. arch. 37 Piráti Piráti architekt Jablonec nad Nisou
9 Vyhnal Petr Ing. 38 Piráti Piráti IT specialista Smržovka
10 Drobný David 21 Piráti Piráti student Česká Lípa
11 Vondrák Lukáš 42 Piráti Piráti frézař, muzikant, otec Pulečný
12 Lehký Jan Bc. 41 Piráti Piráti inspektor ČIŽP Jablonec nad Nisou
13 Schindler David 26 Piráti Piráti supervizor zaměstnanců obsluhy vlaku Turnov
14 Rosáková Kateřina 22 Piráti Piráti asistentka pedagoga Česká Lípa
15 Kafka Miloslav 20 Piráti Piráti student Železný Brod
16 Vavřinová Veronika 30 Piráti Piráti telekomunikace, rodičovská dovolená Jablonec nad Nisou
17 Jeník Petr 41 Piráti Piráti účetní, IT specialista Česká Lípa
18 Mastník Filip 35 Piráti Piráti OSVČ - autodopravce Jablonec nad Nisou
19 Felgr Pavel 48 Piráti Piráti IT správce Liberec
20 Váňa Pavel 27 Piráti Piráti pracovník v soc. službách Liberec
21 Hruška Jan Mgr. 34 Piráti Piráti copywriter Liberec
22 Kadlec Karel 47 Piráti Piráti invalidní důchodce Prysk
23 Bukvic Petr 41 Piráti Piráti stavební technik - rozpočtář Jablonec nad Nisou
24 Havlíčková Lenka 46 Piráti Piráti asistent pedagoga Česká Lípa
25 Mečíř Vojtěch Mgr. 31 Piráti Piráti nábytkář Mříčná
26 Munzar Jan 31 Piráti Piráti project engineer Česká Lípa
27 Říman Slavomír Ing. 81 Piráti Piráti důchodce Vyskeř
28 Wirnitzerová Barbora 34 Piráti Piráti OSVČ Hodkovice nad Mohelkou
29 Balšánek Václav 43 Piráti Piráti OSVČ Liberec
30 Mejzrová Magdalena Mgr. 56 Piráti Piráti tlumočnice Turnov
31 Marek Petr 49 Piráti Piráti dispečer Stráž pod Ralskem
32 Gaislerová Karolína DiS. 23 Piráti BEZPP koordinátor Pirátů Jablonec nad Nisou
33 Dlouhý Lukáš 40 Piráti Piráti řidič Semily
34 Černohouzová Lucie DiS. 36 Piráti BEZPP sociální pracovník Turnov
35 Kavan Filip 38 Piráti Piráti IT specialista Liberec
36 Jínová Kateřina Bc. 37 Piráti Piráti sklář, výtvarník Semily
37 Mojsl Ondřej 34 Piráti Piráti OSVČ - stavebnictví Turnov
38 Vlk Zbyněk Ing. 48 Piráti BEZPP rolník, vedoucí skanzenu, učitel Jindřichovice pod Smrkem
39 Rejman Martin RNDr. Ph.D. 37 Piráti Piráti IT analytik, programátor, fyzik Jablonec nad Nisou
40 Gajdács Jan 32 Piráti BEZPP zahradník Jablonec nad Nisou
41 Mach Jaromír 19 Piráti Piráti student, pedagog, pokladní Železný Brod
42 Horneková Sára 35 Piráti Piráti mateřská dovolená Rovensko pod Troskami
43 Šťastný Jiří Bc. 23 Piráti Piráti pokladní, prodavač Železný Brod
44 Klápště Pavel 37 Piráti Piráti konzultant systém. infrastruktury Jablonec nad Nisou
45 Vondráček Ladislav 39 Piráti BEZPP PHP vývojář Liberec

 

Starostové pro Liberecký kraj

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Půta Martin 49 SLK SLK hejtman LB kraje, starosta Hrádku n. N. 2002-2012 Hrádek nad Nisou
2 Vinklátová Květa Ing. 55 SLK SLK členka Rady Liberec. kraje, řízení resortu kultury Liberec
3 Sviták Jan Ing. 46 SLK SLK náměstek hejtmana, řízení resortu dopravy, invest. Prysk
4 Mlejnková Lena Bc. 45 SLK SLK starostka Semil, krajská zastupitelka Semily
5 Hocke Tomáš Ing. 45 SLK BEZPP starosta Turnova, krajský zastupitel Turnov
6 Khauerová Markéta Ing. 45 SLK BEZPP starostka Hodkovic nad Mohelkou Hodkovice nad Mohelkou
7 Lípa Radek Ing. 40 SLK SLK starosta Zákup Zákupy
8 Canov Michael Ing. 59 SLK SLK senátor Parlamentu ČR, starosta Chrastavy Chrastava
9 Zbrojová Eva 57 SLK BEZPP vedoucí komunitní pracovník, bývalá starostka Harrachov
10 Dvořák Jaromír Mgr. 59 SLK SLK starosta Nového Boru, krajský zastupitel Nový Bor
11 Tulpa Petr Mgr. 62 SLK SLK náměstek hejtmana, řízení resortu školství, mlád. Jablonec nad Nisou
12 Löffelmann Jiří 60 SLK SLK člen Rady Liberec. kraje, řízení resortu ŽP Skalice u České Lípy
13 Demčák Jaroslav 42 SLK SLK starosta Hejnic Hejnice
14 Ulvr Jiří Mgr. 48 SLK SLK starosta Studence, krajský zastupitel Studenec
15 Horinka Josef Mgr. 51 SLK SLK starosta Hrádku nad Nisou, krajský zastupitel Hrádek nad Nisou
16 Boháč Vladimír Ing. 69 SLK BEZPP předseda Krajské organizace České unie sportu Raspenava
17 David Daniel Mgr. 49 SLK SLK starosta Janova nad Nisou, krajský zastupitel Janov nad Nisou
18 Červinková Markéta 23 SLK SLK studentka architektury Česká Lípa
19 Provazníková Anna Bc. 31 SLK BEZPP organizátorka občanských setkání, soc. pracovnice Liberec
20 Stříbrný Vladimír 51 SLK SLK starosta Heřmanic, krajský zastupitel Heřmanice
21 Lufinka František Mgr. 63 SLK BEZPP starosta Železného Brodu, krajský zastupitel Železný Brod
22 Kořínek Jaroslav 55 SLK BEZPP starosta Desné Desná
23 Šimek Josef Mgr. 43 SLK BEZPP starosta Lomnice nad Popelkou Lomnice nad Popelkou
24 Rezler Michal 59 SLK SLK starosta Malé Skály Malá Skála
25 Burešová Eva Ing. 42 SLK SLK starostka Doks, kraj.zastupitelka, místopřed. SO Doksy
26 Matyáš Petr Ing. 44 SLK SLK starosta Rokytnice nad Jizerou Rokytnice nad Jizerou
27 Levinský Tomáš Bc. 42 SLK SLK starosta Rychnova u Jablonce nad N., předseda DS Rychnov u Jablonce nad Nisou
28 Pohanka Lukáš 42 SLK SLK starosta Vratislavic nad Nisou, člen Rady města Liberec
29 Mráček Bohumil 48 SLK SLK specialista pro rozvoj území, bývalý starosta Chotovice
30 Vyhnálek Vladimír Mgr. 54 SLK BEZPP starosta Tanvaldu Tanvald
31 Miler Jiří PhDr. Ph.D. 58 SLK BEZPP starosta Českého Dubu Český Dub
32 Černý Jiří 36 SLK SLK starosta Zlaté Olešnice, krajský předseda SMS Zlatá Olešnice
33 Rýdl Jiří 57 SLK BEZPP starosta Jablonného v Podještědí Jablonné v Podještědí
34 Holcová Jana 50 SLK BEZPP starostka Mříčné Mříčná
35 Polák Zbyněk 49 SLK BEZPP starosta Žandova Žandov
36 Malá Lenka 52 SLK BEZPP starostka Tatobit Tatobity
37 Formánek Jiří Ing. 42 SLK SLK starosta Bílého Kostela nad Nisou Bílý Kostel nad Nisou
38 Hlinčík Zdeněk Mgr. 60 SLK BEZPP starosta Stráže pod Ralskem Stráž pod Ralskem
39 Felkner Petr Ing. 56 SLK SLK starosta Svijan Svijany
40 Marek Luboš 53 SLK SLK starosta Kořenova Kořenov
41 Kučera František Bc. 52 SLK BEZPP stavební technik, býv. starosta Kamenického Šenova Kamenický Šenov
42 Sajdl Luděk Ing. 56 SLK SLK starosta Přepeř Přepeře
43 Pilz Gustav 59 SLK BEZPP starosta Svojkova - Vesnice roku LB kraje 2019 Svojkov
44 Halasníková Jindřiška 50 SLK BEZPP starostka Sosnové Sosnová
45 Brychcí Jiřina Ing. 55 SLK BEZPP podnikatelka, starostka Okresního sdružení hasičů Železný Brod
46 Vránová Leona Ing. 53 SLK SLK starostka Šimonovic Šimonovice
47 Mlejnecká Jana 68 SLK BEZPP starostka Chotyně Chotyně
48 Vosecký Jiří 69 SLK SLK sklář, včelař, býv. starosta Okrouhlé, senátor PČR Okrouhlá
49 Turnhöfer Jaroslav Ing. 57 SLK SPOLEHNUTÍ místostarosta České Lípy za Živou Lípu Česká Lípa
50 Zámečník Jaroslav Ing. CSc. 54 SLK SLK primátor statutárního města Liberec, jednatel ERN Liberec

 

Občanská demokratická strana

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Ramzer Dan Ing. 51 ODS ODS starosta města Frýdlant, zastupitel Liber. kraje Frýdlant
2 Richter Vladimír Mgr. 50 ODS ODS daňový poradce Jilemnice
3 Židek Petr Mgr. MPA 51 ODS ODS administrátor veřejných zakázek, poradce v obl. VS Liberec
4 Jihlavec Pavel Ing. 38 ODS ODS produktový manažer Česká Lípa
5 Němeček Vít MUDr. MBA 58 ODS ODS ředitel Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o. Jablonec nad Nisou
6 Beitl Petr Ing. 53 ODS ODS poslanec PS PČR Jablonec nad Nisou
7 Ragín Daniel 35 ODS ODS oblastní manažer pro ČR Liberec
8 Švehla Jaroslav JUDr. 65 ODS ODS starosta Cvikov
9 Špinka Tomáš Ing. 34 ODS ODS vedoucí zimního stadionu a koupaliště Turnov Turnov
10 Trita Martin Bc. 34 ODS ODS marketing manager Liberec
11 Kašparová Petra Mgr. 56 ODS ODS ředitelka školy Česká Lípa
12 Čeřovský Jiří RNDr. 65 ODS ODS primátor Statutárního města Jablonec nad Nisou Jablonec nad Nisou
13 Pěnička Tomáš 46 ODS ODS obchodní zástupce Semily
14 Bělonohý Ivo Ing. 48 ODS BEZPP jednatel profesní asociace Lomnice nad Popelkou
15 Dušánková Lucie Mgr. 49 ODS ODS lékárnice a podnikatelka - Valdštejnská lékárna Frýdlant
16 Hotovec Marek Mgr. 52 ODS ODS starosta města Smržovka Smržovka
17 Píšková Alexandra Ing. 48 ODS ODS úředník, odbor životního prostředí Česká Lípa
18 Kvapil Jindřich 60 ODS ODS starosta obce Koberovy Koberovy
19 Kalenský Jiří MUDr. 61 ODS BEZPP ředitel nemocnice - předseda představenstva MMN Jilemnice
20 Dufek Michael Bc. 44 ODS BEZPP ředitel příspěvkové organizace Liberec
21 Krenický Zdeněk Bc. 64 ODS ODS tajemník městského úřadu Doksy
22 Němeček Otomar 54 ODS ODS jednatel, ředitel společnosti Avej Vending s.r.o. Česká Lípa
23 Pelta Adam Bc. 23 ODS ODS student Jablonec nad Nisou
24 Polášek Rostislav MUDr. 54 ODS ODS lékař, primář kardiologického oddělení Turnov
25 Motshagen Martina 48 ODS ODS manažerka projektů obecně prospěšné společnosti Kryštofovo Údolí
26 Kramářová Miroslava MUDr. 44 ODS ODS lékařka Kamenický Šenov
27 Šárka David DiS. 40 ODS ODS podnikatel v telekomunikacích Frýdlant
28 Fiedlerová Ivana 56 ODS ODS odborná referentka Libštát
29 Selmi Kamil 46 ODS ODS jednatel společnosti Jablonec nad Nisou
30 Frič Jaromír Mgr. 59 ODS ODS ředitel základní školy Turnov
31 Šídlová Zuzana Mgr. 55 ODS BEZPP učitelka a výchovná poradkyně Skalice u České Lípy
32 Semecký Martin Mgr. 35 ODS ODS učitel Tanvald
33 Pošmourný Josef Ing. 28 ODS ODS projektový a produktový inženýr Liberec
34 Pospíšil Boris Ing. 49 ODS ODS daňový poradce Jablonec nad Nisou
35 Bělohradský Lukáš 41 ODS ODS podnikatel a člen předst. Asociace výrobců hřišť Turnov
36 Šípek Martin 53 ODS ODS soukromý podnikatel - Nápoje Šípek Frýdlant
37 Popper Kamil 48 ODS ODS jednatel společnosti Doksy
38 Bláhová Jiřina 57 ODS ODS starostka města Rovensko pod Troskami
39 Hejl Tomáš Ing. 39 ODS BEZPP projektový manažer Česká Lípa
40 Kahánek Vladimír Mgr. MPA 59 ODS ODS vedoucí oddělení centrál. nákupu, místostarosta Smržovka
41 Kolomazník David Bc. 43 ODS ODS vedoucí střediska ČD Cargo Liberec
42 Choděrová Jana Mgr. 30 ODS ODS učitelka ZŠ Cvikov
43 Novák Ladislav 41 ODS ODS OSVČ - provozovatel klubu WOKO, člen kult. komise Jablonec nad Nisou
44 Ploc Tomáš 54 ODS ODS živnostník Harrachov
45 Stodůlka Jiří 54 ODS ODS místostarosta města Frýdlant, člen Výboru sportu Frýdlant
46 Pekařová Irena Ing. 59 ODS ODS podnikatel - ekonom Jablonec nad Jizerou
47 Brumlich Pavel Ing. 51 ODS ODS podnikatel Liberec
48 Farský Rudolf 37 ODS ODS truhlář Semily
49 Pelant Jaromír 56 ODS BEZPP elektromechanik Nové Město pod Smrkem
50 Melša Jan PhDr. 42 ODS BEZPP policista Policie ČR Jablonec nad Nisou

 

Dělnická strana sociální spravedlnosti

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Nestler Jindřich 45 DSSS DSSS číšník Harrachov
2 Trojan Pavel 52 DSSS DSSS živnostník Mníšek
3 Petrák Jan 30 DSSS DSSS invalidní důchodce Nový Bor
4 Krouza Kristian 26 DSSS DSSS bezpečnostní pracovník Liberec

 

Česká strana sociálně demokratická

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Jadrný Josef 63 ČSSD ČSSD starosta obce Janův Důl, nám. hejtmana 2012-2016 Janův Důl
2 Mečl Jan MUDr. 55 ČSSD ČSSD primář Urologie KNL a.s., zastupitel a předseda VZ Liberec
3 Rašín David 29 ČSSD ČSSD vedoucí logistiky Jablonec nad Nisou
4 Hudec Tomáš 49 ČSSD ČSSD živnostník, zastupitel Libereckého kraje Turnov
5 Křupala Jaroslav 48 ČSSD ČSSD starosta obce Vrchovany Vrchovany
6 Hauzer Jiří Ing. 36 ČSSD ČSSD mechanik, zastupitel města Osečná Osečná
7 Průcha Josef 60 ČSSD ČSSD technik regionálního rozvoje Tanvald
8 Císař Pavel Mgr. 55 ČSSD ČSSD sportovní pedagog Sloup v Čechách
9 Kolomazník Stanislav 63 ČSSD BEZPP pracovník v sociálních službách Liberec
10 Štěpánková Eva 55 ČSSD ČSSD zdravotní sestra Jablonec nad Nisou
11 Kapounová Jitka 60 ČSSD ČSSD úřednice Doksy
12 Petrlíková Vladimíra 46 ČSSD ČSSD zdravotní sestra Semily
13 Kroll Martin Mgr. 55 ČSSD ČSSD invalidní důchodce Liberec
14 Sieberová Irena 48 ČSSD ČSSD zdravotní sestra Jablonec nad Nisou
15 Basel Jan 27 ČSSD ČSSD směnový mistr Nový Bor
16 Fanta Václav 46 ČSSD ČSSD řezník Turnov
17 Šír Milan 63 ČSSD ČSSD důchodce Liberec
18 Janoušek Miroslav 39 ČSSD ČSSD správce IT Jablonec nad Nisou
19 Oplt Josef 50 ČSSD ČSSD městský strážník Doksy
20 Šimůnková Jana Mgr. 59 ČSSD BEZPP pedagog volného času Lomnice nad Popelkou
21 Váňo Josef Mgr. 43 ČSSD ČSSD státní zaměstnanec, zastupitel města Osečná Osečná
22 Finger Radim 49 ČSSD ČSSD operátor výroby Jablonec nad Nisou
23 Rejnart Václav 31 ČSSD ČSSD logistik Doksy
24 Červinková Šárka 54 ČSSD BEZPP učitelka na zdravotní škole Turnov
25 Hrbek Ivan Mgr. 53 ČSSD ČSSD učitel Liberec
26 Hofmanová Milada 64 ČSSD ČSSD sociální pracovnice Jablonec nad Nisou
27 Valdman Stanislav Mgr. 71 ČSSD ČSSD důchodce Nový Bor
28 Königová Jana Ing. 56 ČSSD BEZPP zástupkyně ředitele vězeňské služby Turnov
29 Kašpar Bohumil 72 ČSSD ČSSD důchodce Liberec
30 Mrákotová Jitka 52 ČSSD ČSSD účetní Jablonec nad Nisou
31 Hlaváč Jaroslav 72 ČSSD BEZPP důchodce Ralsko
32 Zeman Jindřich DiS. 77 ČSSD ČSSD bezpečnostní pracovník Turnov
33 Špoták František Mgr. 70 ČSSD ČSSD trenér atletiky Jablonec nad Nisou
34 Vojtěch Michal 44 ČSSD ČSSD energetik Cvikov
35 Hrubý Pavel 58 ČSSD ČSSD podnikatel Liberec
36 Frič Ondřej Bc. MBA 45 ČSSD ČSSD finanční ředitel Jablonec nad Nisou
37 Formáček Vlastimil 46 ČSSD ČSSD dělník Ralsko
38 Pokorný Radek 54 ČSSD ČSSD podnikatel Nová Ves
39 Berounský Jindřich 50 ČSSD ČSSD dopravní specialista Jablonec nad Nisou
40 Král Martin 46 ČSSD ČSSD dělník Ralsko
41 Šulcová Lucie 37 ČSSD ČSSD podnikatelka Jablonec nad Nisou
42 Sklenářová Irena 51 ČSSD ČSSD na mateřské dovolené Liberec
43 Šulc Daniel 43 ČSSD ČSSD podnikatel Jablonec nad Nisou
44 Bartáková Milada 75 ČSSD ČSSD důchodkyně Liberec
45 Řechtáčková Pavla Mgr. 53 ČSSD ČSSD krajská koordinátorka pro seniory v LK Liberec
46 Kašparová Jana 70 ČSSD ČSSD důchodkyně Liberec
47 Šír Karel 53 ČSSD ČSSD pracovník call centra Liberec
48 Šmídová Libuše 77 ČSSD ČSSD důchodkyně Liberec

 

ANO 2011

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Volfová Jitka Ing. 51 ANO ANO starostka města Č. Lípa, st. náměstkyně hejtmana Česká Lípa
2 Knížek Jaroslav Ing. 54 ANO ANO generální ředitel, zastupitel města Turnov Turnov
3 Prachařová Šárka Mgr. 58 ANO BEZPP pedagog, metodik dalšího vzdělávání, členka rady Liberec
4 Brož Martin 44 ANO ANO místostarosta města Česká Lípa, zastupitel LK Česká Lípa
5 Říha Stanislav Ing. 37 ANO ANO vodáren.specialista, člen rady statut. m. J. n. N. Jablonec nad Nisou
6 Chuchlík Josef 51 ANO BEZPP předseda představenstva DS Holding a.s. Libštát
7 Baran Roman Mgr. 55 ANO ANO obchodní manažer, zastupitel Libereckého kraje Nová Ves
8 Tůma Miloslav Ing. 28 ANO ANO starosta města Ralsko Ralsko
9 Hejna Roman 57 ANO ANO obchodní ředitel, zastupitel města Česká Lípa Česká Lípa
10 Kříž Michal Ing. 39 ANO ANO člen rady kraje-řízení rez. hosp. a reg. rozvoje Turnov
11 Mánek David Mgr. 37 ANO BEZPP statut. náměstek primátora stat. města Jabl. n. N. Jablonec nad Nisou
12 Kysilková Daniela 52 ANO ANO starostka obce Stráž nad Nisou Stráž nad Nisou
13 Bizoňová Jaroslava 50 ANO ANO místostarostka města Mimoň Mimoň
14 Loučková Kotasová Radka Ing. 54 ANO ANO náměstkyně primátora statut. města Liberec Liberec
15 Rozmajzl Petr Ing. 32 ANO ANO projektový manažer, zastupitel města Chrastava Chrastava
16 Teplá Martina Bc. 44 ANO ANO sociální pracovník, zastupitelka stat. m. Liberec Liberec
17 Baláková Jitka 50 ANO ANO jednatelka JSB Bijoux s.r.o., zastupitelka Jablonec nad Nisou
18 Motejlek Jan 45 ANO BEZPP policista - vedoucí odd. kriminalistické techniky Lomnice nad Popelkou
19 Král Petr 41 ANO BEZPP starosta města Mimoň, předseda kynol. sdružení Mimoň
20 Smolík Martin Bc. 42 ANO BEZPP starosta obce Pertoltice pod Ralskem Pertoltice pod Ralskem
21 Wudyová Zuzana Ing. Bc. 44 ANO ANO referentka státní správy život. prostředí a zem. Frýdlant
22 Patková Věra 58 ANO ANO vedoucí oddělení finančního odboru města N. Bor Doksy
23 Šulc Přemysl 49 ANO ANO ekonom, místostarosta obce Stružinec, dobr. hasič Stružinec
24 Kouřil Milan Ing. 51 ANO ANO náměstek primátora statut. města Jablonec n. N. Jablonec nad Nisou
25 Čech Jaroslav Ing. 62 ANO ANO starosta města Harrachov, včelař Harrachov
26 Šimoník Petr 60 ANO BEZPP výkonný ředitel Česká Lípa
27 Zvolánek Jiří 41 ANO ANO obchodní zástupce, zastupitel obce Stráž n. N. Stráž nad Nisou
28 Nesvadba René 49 ANO ANO vedoucí městské policie Ralsko
29 Kratochvíl Jiří 58 ANO ANO produktový manažer Česká Lípa
30 Hejtmánek Josef 33 ANO ANO IT specialista Jablonec nad Nisou
31 Zajíček Jaromír Ing. MPA 69 ANO ANO vedoucí úřadu Magistrátu města Děčín Nový Bor
32 Sas Milan 59 ANO ANO projektový manažer Jablonec nad Nisou
33 Kvapil Vítězslav 73 ANO ANO živnostník, zastupitel statut. města Liberec Liberec
34 Mikš Jaroslav Ing. 65 ANO ANO živnostník, zastupitel města Tanvald Tanvald
35 Binderová Lenka 48 ANO ANO pracovnice v soc. službách, jednatelka spolku Česká Lípa
36 Puhal Jan Ing. 70 ANO ANO podnikatel v elektrotechnice Liberec
37 Reichl Miroslav 54 ANO BEZPP vedoucí sportovního areálu Turnov
38 Boreš Miroslav 48 ANO ANO živnostník Česká Lípa
39 Urbánková Lenka 55 ANO ANO porodní asistentka Jablonec nad Nisou
40 Portele Viktor 64 ANO ANO živnostník Nová Ves
41 Korňuta Libor 44 ANO ANO podnikatel v nemovitostech, logistik aut. průmyslu Česká Lípa
42 Lank Miloš Ing. 58 ANO ANO produktový inženýr Česká Lípa
43 Jahoda Martin Mgr. 34 ANO ANO učitel základní školy Jablonec nad Nisou
44 Pražák David 41 ANO ANO poslanec PS PČR, zastupitel města Semily, podnik. Semily
45 Pastuchová Jana Mgr. 55 ANO ANO poslankyně PS PČR, zastupitelka st. m. Jabl. n. N. Jablonec nad Nisou
46 Seidl Michal 51 ANO ANO aktivní vozíčkář, stavař Rokytnice nad Jizerou
47 Pelikán Jiří 70 ANO ANO živnostník Nový Bor
48 Vávra Martin 69 ANO ANO poradce Tanvald
49 Krejčí Martin 48 ANO ANO živnostník Všeň
50 Housa Libor 37 ANO ANO soukromý zemědělec Semily

 

Soukromníci a Svobodní

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Jarolímek Otto RNDr. CSc. 59 Soukromníci Soukromníci VŠ pedagog a podnik. v oboru fyzikálních aplikací Turnov
2 Forbelský David 48 Svobodní BEZPP IT specialista Liberec
3 Krčil Marek Bc. 47 Soukromníci Soukromníci podnikatel v oboru finančních služeb Liberec
4 Gottvald Zdeněk 37 Svobodní Svobodní galvanizér Liberec
5 Klouzek Milan 61 Soukromníci BEZPP podnikatel ve stavebnictví Liberec
6 Hubínka Zbyněk Ing. 44 Svobodní Svobodní vysokoškolský pedagog a speleolog Liberec
7 Fulín Pavel 76 Soukromníci Soukromníci včelař, myslivec a rybář Liberec
8 Uchytil Radek 52 Svobodní Svobodní strojník sklářského zařízení Radostná pod Kozákovem
9 Zelinka Martin 48 Soukromníci Soukromníci podnikatel v oboru správa nemovitostí Liberec
10 Michl Petr Ing. 53 Svobodní Svobodní ekonom Česká Lípa
11 Janoušek Aleš Ing. 55 Soukromníci Soukromníci podnikatel ve stavebnictví Liberec
12 Benek Martin 22 Svobodní Svobodní obchodník Liberec
13 Berčo Jiří 44 Soukromníci BEZPP podnikatel ve stavebnictví Liberec
14 Sas Darek Ing. 29 Svobodní BEZPP obchodní manažer a podnikatel Nová Ves
15 Dóša Július Ing. 62 Soukromníci BEZPP podnikatel ve stavebnictví Liberec
16 Vavruša Martin MUDr. 38 Svobodní BEZPP lékař Stráž nad Nisou
17 Hlubůček Jaroslav 91 Soukromníci BEZPP sklář, čestný předseda Svazu výrobců skla a biž. Jablonec nad Nisou
18 Mádr Tomáš 36 Svobodní BEZPP obchodní zástupce Liberec
19 Maštálko Rudolf 76 Soukromníci BEZPP podnikatel, technolog a instruktor svařování Rychnov u Jablonce nad Nisou
20 Novotná Pavlína MUDr. 38 Svobodní BEZPP lékař - chirurg Liberec
21 Adam Alexandr 23 Soukromníci BEZPP student strojního inženýrství Turnov
22 Špulka Ondřej Mgr. 41 Svobodní BEZPP personální ředitel Oldřichov v Hájích
23 Marek Josef 60 Soukromníci BEZPP podnikatel v oboru elektromontáží Liberec
24 Slabý Lukáš 34 Svobodní BEZPP obchodní zástupce Liberec
25 Zelinková Monika 51 Soukromníci BEZPP účetní Liberec
26 Šebková Šárka 50 Svobodní BEZPP radiologická asistentka Liberec
27 Šauerová Marie MUDr. 72 Soukromníci BEZPP vedoucí reg. pracoviště Lékařské posud. služby Turnov
28 Vítová Libuše Mgr. 61 Svobodní BEZPP učitelka Liberec
29 Klacek Milan 55 Soukromníci BEZPP traťmistr Libštát
30 Forbelský David 20 Svobodní BEZPP kuchař Liberec
31 Korbel Lubomír 61 Soukromníci BEZPP živnostník Liberec
32 Nágl Martin 50 Svobodní BEZPP podnikatel Kořenov
33 Veselá Helena 52 Soukromníci BEZPP úřednice finanční správy Turnov
34 Tišer Přemysl Ing. 41 Svobodní BEZPP učitel a podnikatel Oldřichov v Hájích
35 Řezník Michael 27 Soukromníci BEZPP manažer logistiky Liberec
36 Zikmund Tomáš 52 Svobodní BEZPP designer Liberec
37 Ouvín Miroslav 49 Soukromníci BEZPP podnikatel ve stavebnictví Turnov
38 Forbelská Nicola Ing. 24 Svobodní BEZPP ekonomka Liberec
39 Krčil Marek 26 Soukromníci BEZPP student jazykové školy Liberec
40 Knopp Jan 62 Soukromníci BEZPP zlatník Mírová pod Kozákovem
41 Pelant Jakub 20 Soukromníci BEZPP manipulant Stráž nad Nisou
42 Vančat Jaroslav 34 Svobodní BEZPP odborný servisní pracovník Liberec
43 Zelinková Kristýna 20 Soukromníci BEZPP studentka oboru nanotechnologie Liberec
44 Pur Vojtěch 31 Svobodní BEZPP galvanizér Liberec
45 Vandas Martin 27 Soukromníci BEZPP zedník Turnov
46 Krčilová Svatava 84 Soukromníci BEZPP důchodkyně Liberec

 

Společně pro Liberecký kraj

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Klápště Jiří Ing. 38 TOP 09 TOP 09 vedoucí Správy CHKO Český ráj, krajinný inženýr Turnov
2 Matek Štěpán Ing. 33 KDU-ČSL KDU-ČSL trenér plavání, zastupitel města Jablonec nad N. Jablonec nad Nisou
3 Šolc Jiří Mgr. 42 TOP 09 BEZPP náměstek primátora pro techn. správu města a IT Liberec
4 Šimůnek Josef Ing. 42 KDU-ČSL KDU-ČSL finanční manažer Česká Lípa
5 Václav Miloslav 44 TOP 09 TOP 09 soukromý podnikatel ve stavebnictví Česká Lípa
6 Procházková Lenka 46 KDU-ČSL KDU-ČSL zdravotní sestra, instrumentářka na operačním sále Liberec
7 Vondráček Jiří Mgr. 63 TOP 09 TOP 09 ředitel jazykové školy Jablonec nad Nisou
8 Šebestová Daniela MDDr. 34 KDU-ČSL BEZPP zubní lékařka, místostarostka města Tanvald
9 Veber Tomáš 56 KDU-ČSL KDU-ČSL konstruktér, programátor CNC Turnov
10 Šmejda Libor Mgr. et Mgr. MBA 55 TOP 09 BEZPP ředitel školy Česká Lípa
11 Kozák Jan 40 TOP 09 BEZPP starosta obce Vyskeř Vyskeř
12 Zemanová Hana 49 KDU-ČSL KDU-ČSL operní zpěvačka a členka Divadla F.X.Šaldy Liberec Liberec
13 Rejmont Miloš MUDr. 63 TOP 09 TOP 09 lékař Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o. Turnov
14 Rákosová Zdeňka MUDr. 69 KDU-ČSL KDU-ČSL lékařka pro dospělé Železný Brod
15 Korselt Robert Ing. 49 TOP 09 TOP 09 projektový manažer, zastupitel města Liberec
16 Knížek Petr Ing. 63 KDU-ČSL KDU-ČSL chemik Desná
17 Bašus Ondřej 43 TOP 09 TOP 09 obchodní manažer Jablonec nad Nisou
18 Kraus Matěj MUDr. 34 KDU-ČSL BEZPP všeobecný praktický lékař Semily
19 Ševčík Jan Bc. DiS. 31 TOP 09 TOP 09 učitel a zástupce ředitele ZUŠ Česká Lípa
20 Novák Jiří Ing. 66 KDU-ČSL KDU-ČSL administrativní pracovník spediční firmy Liberec
21 Loukota Michal Mgr. 37 TOP 09 TOP 09 ředitel školy, zastupitel města Turnov Turnov
22 Malík Martin MUDr. 38 KDU-ČSL BEZPP lékař Libštát
23 Miler Vojtěch 23 TOP 09 TOP 09 student Liberec
24 Šnorbert Jan 25 KDU-ČSL KDU-ČSL student Jilemnice
25 Fiala Jiří Ing. 54 TOP 09 TOP 09 projektant - stavař Jablonec nad Nisou
26 Valčík Martin Ing. 41 KDU-ČSL KDU-ČSL IT aplikační specialista Liberec
27 May Pavel Ing. DiS. 31 TOP 09 TOP 09 prodejce lustrů prácheňského typu Česká Lípa
28 Zahrádka Václav DiS. 40 KDU-ČSL KDU-ČSL referent životního prostředí městského úřadu Semily
29 Havlík Daniel 18 TOP 09 BEZPP student, organizátor akcí Milionu chvilek pro dem. Turnov
30 Kalousová Jana Mgr. MBA 49 KDU-ČSL KDU-ČSL ředitelka divize cestovního ruchu Česká Lípa
31 Faistauer Petr Ing. 56 TOP 09 TOP 09 podnikatel ve finančním sektoru Liberec
32 Nosek Václav 69 KDU-ČSL KDU-ČSL úředník, bývalý starosta Jablonec nad Jizerou
33 Jiříček Vladimír 49 TOP 09 BEZPP technický správce budov Silnice LK a.s. Jablonec nad Nisou
34 Tesárková Kateřina 28 KDU-ČSL KDU-ČSL asistentka, t.č. na mateřské dovolené Česká Lípa
35 Rejnart Lukáš 48 TOP 09 BEZPP hudebník, výtvarník - OSVČ Liberec
36 Matek Petr MUDr. 60 KDU-ČSL BEZPP lékař, dětský neurolog Jablonec nad Nisou
37 Krousová Šárka Mgr. 56 TOP 09 BEZPP referent praxí na Technické univerzitě v Liberci Mimoň
38 Ulrychová Václava Ing. 26 KDU-ČSL KDU-ČSL učitelka odbor. předmětů na Integrované st. škole Studenec
39 Pekařová Jana Mgr. 37 TOP 09 BEZPP učitelka, skautka Ohrazenice
40 Zahradník Aleš Mgr. 46 KDU-ČSL BEZPP středoškolský učitel Semily
41 Nguyenová Thi Hong Ngoc 21 TOP 09 TOP 09 manažer vztahů s hosty hotelu Harrachov
42 Jiran Pavel Ing. 63 KDU-ČSL KDU-ČSL ředitel zemědělské firmy Studenec
43 Prokop Michal Bc. 49 TOP 09 TOP 09 radní města Česká Lípa, soud. tlumočník a překlad. Česká Lípa
44 Jíra Petr 47 TOP 09 TOP 09 živnostník - stavař Rovensko pod Troskami
45 Mlejnek Pavel Mgr. 46 TOP 09 BEZPP učitel Gymnázia Turnov, zastupitel města Turnov Turnov
46 Hendrych Václav Mgr. 39 TOP 09 TOP 09 učitel na ZŠ Stružnice
47 Bürgerová Marie Mgr. 54 TOP 09 TOP 09 úřednice živnostenského úřadu, zastupitelka obce Janov nad Nisou
48 Nalezený Pavel Ing. arch. 41 TOP 09 TOP 09 architekt Jablonec nad Nisou
49 Chmelík Zdeněk 44 TOP 09 TOP 09 majitel výrobní firmy, zastupitel města Liberec Liberec
50 Chroust Martin Mgr. 38 TOP 09 TOP 09 mediální konzultant Liberec

 

Komunistická strana Čech a Moravy

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Mackovík Stanislav Bc. 53 KSČM KSČM středoškolský učitel Pertoltice pod Ralskem
2 Koros Jan Bc. 23 KSČM KSČM vysokoškolský student Česká Lípa
3 Pešek František Ing. 74 KSČM KSČM konstruktér sklářských strojů, nyní v důchodu Jablonec nad Nisou
4 Tita Miloš Ing. 63 KSČM BEZPP komisař požární ochrany a ochrany obyvatel Ralsko
5 Dvořák Jan 52 KSČM KSČM strážník městské policie Zákupy
6 Chot František 59 KSČM KSČM tajemník Krajského výboru KSČM v Liberci Česká Lípa
7 Šlechta Jaroslav 25 KSČM KSČM železničář - osobní pokladník, dálk. studující VŠ Pěnčín
8 Malec Jan Ing. 51 KSČM KSČM jader. chemik, referent řízení jakosti DIAMO, s.p. Stráž pod Ralskem
9 Sieberová Lucie 28 KSČM KSČM zdravotnická asistentka Jablonec nad Nisou
10 Svobodová Alena doc. PhDr. CSc. 72 KSČM KSČM vysokoškolská učitelka Turnov
11 Vaszily Jiří 29 KSČM KSČM kuchař Česká Lípa
12 Čížek Lukáš 41 KSČM KSČM pracovník bezpečnostní služby Semily
13 Nováková Taťjana 68 KSČM KSČM mzdová účetní Jablonec nad Nisou
14 Picková Věra PhDr. 65 KSČM KSČM psycholožka Semily
15 Boudný Jiří 44 KSČM BEZPP technolog těžby českých granátů Vyskeř
16 Vondruška Josef JUDr. 72 KSČM KSČM právník, nyní v důchodu, člen představenstva BD Liberec
17 Bělohlávek Jiří 70 KSČM KSČM podnikatel Liberec
18 Kalvová Šárka Mgr. 46 KSČM BEZPP učitelka základní školy, místostarostka města Ralsko
19 Zelinková Ludmila 73 KSČM KSČM důchodkyně Liberec
20 Hamrský Leoš 63 KSČM KSČM živnostník - finanční služby a pojištění Liberec
21 Šedivý Alexandr 57 KSČM KSČM hudebník Liberec
22 Voldřich Milan 65 KSČM KSČM mistr kovovýroby Liberec
23 Dvořáková Babáková Štefánia 52 KSČM KSČM pracovnice osobní pokladny na železnici Semily
24 Hudaková Miloslava 74 KSČM KSČM politická pracovnice, nyní v důchodu Zákupy
25 Sígl Petr 45 KSČM KSČM řidič Chrastava
26 Jílková Hedvika 40 KSČM BEZPP kadeřnice Turnov
27 Nápravník Karel 75 KSČM BEZPP strojírenský technik, nyní v důchodu Žandov
28 Šafaříková Helena Ing. 70 KSČM KSČM odbornice na financování a invest., nyní v důchodu Liberec
29 Cincibus Zbyněk 79 KSČM BEZPP operátor čísl. říz. obráb. strojů, nyní v důchodu Česká Lípa
30 Hejlová Danuše Mgr. 70 KSČM KSČM učitelka základní školy, nyní v důchodu Doksy
31 Vaněk Petr 39 KSČM KSČM živnostník Semily
32 Rőbisch David 50 KSČM KSČM živnostník - pneuservis Chrastava
33 Rutová Andrea 37 KSČM KSČM pečovatelka Jablonec nad Nisou
34 Hokr Miroslav Ing. 68 KSČM KSČM strojírenský technik Cvikov
35 Bukvicová Vladimíra 72 KSČM KSČM důchodkyně Jablonec nad Nisou
36 Hlavatá Miroslava 48 KSČM KSČM řidička vysokozdvižného vozíku Liberec
37 Staňková Dagmar Mgr. 61 KSČM KSČM vedoucí odboru městského úřadu Kořenov
38 Mašek Milan 67 KSČM KSČM technik, předseda bytového družstva Semily
39 Josífek Jiří 73 KSČM KSČM seřizovač textilních strojů, nyní v důchodu Tanvald
40 Zelinka Jaroslav 67 KSČM BEZPP dělník Jilemnice
41 Kaván Bohuslav 71 KSČM KSČM dělník, dobrovolný hasič, jednatel SDH Roztoky u Jilemnice
42 Kuřátková Anna 68 KSČM KSČM živnostnice, nyní v důchodu Albrechtice v Jizerských horách
43 Rám Josef 72 KSČM KSČM strojírenský technik, nyní v důchodu Semily
44 Slavíková Helena 71 KSČM KSČM vrchní zdravotní sestra, nyní v důchodu Zákupy
45 Stützová Marie 69 KSČM KSČM sociální pracovnice Stráž pod Ralskem
46 Hartig Otto 56 KSČM KSČM montér Liberec
47 Jechová Jana 44 KSČM BEZPP zdravotní sestra Jilemnice
48 Svatoš Vratislav 67 KSČM KSČM strážný Jablonec nad Nisou
49 Formánek Zdeněk JUDr. 78 KSČM KSČM právník, nyní v důchodu Nové Město pod Smrkem
50 Ptáček Břetislav 59 KSČM KSČM skladník - sítař Jablonné v Podještědí

 

Trikolóra hnutí občanů

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Rakouš Tomáš Bc. 54 Trikolóra Trikolóra státní zaměstnanec Jablonec nad Nisou
2 Spudichová Zuzana Bc. 44 Trikolóra Trikolóra spolupracující s OSVČ Liberec
3 Švejdová Kamila Ing. 49 Trikolóra Trikolóra ekonom divize Česká Lípa
4 Jech Roman Bc. 53 Trikolóra Trikolóra státní zaměstnanec Raspenava
5 Kuchař Stanislav 51 Trikolóra Trikolóra elektrotechnik ČEZ Jablonec nad Nisou
6 Štěrba Jiří 64 Trikolóra Trikolóra starosta Provodína Provodín
7 Čermák Radek Ing. 46 Trikolóra Trikolóra generální manažer mezinárodní společnosti Rychnov u Jablonce nad Nisou
8 Reček Jakub Bc. DiS. 29 Trikolóra Trikolóra zdravotnický záchranář Liberec
9 Škubal Pavel 38 Trikolóra Trikolóra referent Mimoň
10 Sivok Tomáš 26 Trikolóra Trikolóra pracovník v logistice Velké Hamry
11 Vraný Michael MUDr. 67 Trikolóra Trikolóra primář chirurgického oddělení nemocnice Jablonec nad Nisou
12 Beránek Jakub Mgr. 29 Trikolóra Trikolóra advokát Provodín
13 Mitlener Jan Bc. 48 Trikolóra Trikolóra státní zaměstnanec Turnov
14 Kopal Jan Mgr. Bc. 42 Trikolóra Trikolóra státní zaměstnanec, historik, novinář Maršovice
15 Javůrek Jiří 48 Trikolóra Trikolóra pracovník řízení a kontroly obal. toku ŠKODA AUTO Liberec
16 Mázl Tomáš 29 Trikolóra Trikolóra referent kvality Mimoň
17 Kousalová Lenka Mgr. 43 Trikolóra Trikolóra manažerka společnosti Jablonec nad Nisou
18 Jung Luděk DiS. 52 Trikolóra Trikolóra státní zaměstnanec Chrastava
19 Horák Pavel 49 Trikolóra Trikolóra IT specialista Česká Lípa
20 Holec David Bc. 44 Trikolóra Trikolóra OSVČ Albrechtice v Jizerských horách
21 Petrík František Ing. 59 Trikolóra Trikolóra obchodní referent Liberec
22 Dlouhý František PhDr. MBA 56 Trikolóra Trikolóra OSVČ Rychnov u Jablonce nad Nisou
23 Holoubek Jiří Bc. 35 Trikolóra Trikolóra obchodní manažer Kamenický Šenov
24 Černý Tomáš 32 Trikolóra Trikolóra OSVČ Jablonec nad Nisou
25 Rada Milan Ing. 67 Trikolóra Trikolóra důchodce Liberec
26 Reichl Ondřej 20 Trikolóra Trikolóra student práv Horní Libchava
27 Masák Antonín 57 Trikolóra Trikolóra servisní technik Tanvald
28 Jeřábek Dominik 23 Trikolóra Trikolóra elektrikář Frýdlant
29 Šťastný Karel 57 Trikolóra Trikolóra referent majetkové správy Ralsko
30 Aron Pavel Ing. 65 Trikolóra Trikolóra OSVČ Josefův Důl
31 Meixnerová Zdeňka Mgr. 75 Trikolóra Trikolóra středoškolská pedagožka v důchodu Liberec
32 Matějíček Luboš 49 Trikolóra Trikolóra OSVČ Česká Lípa
33 Lankaš Přemysl Mgr. 42 Trikolóra Trikolóra pedagog Smržovka
34 Mašín Ivan doc. Dr. Ing. 58 Trikolóra BEZPP vědecký pracovník, pedagog, OSVČ Liberec
35 Hradecký Karel 76 Trikolóra Trikolóra OSVČ Liberec
36 Tůmová Soňa Bc. 51 Trikolóra Trikolóra ředitelka MŠ Velké Hamry
37 Holub Tomáš 43 Trikolóra Trikolóra obráběč kovů Jablonec nad Nisou
38 Ježek Josef Ing. 74 Trikolóra Trikolóra stavební inženýr Liberec
39 Hrunek Martin 52 Trikolóra Trikolóra dělník Jiřetín pod Bukovou
40 Těhník Filip 43 Trikolóra Trikolóra mistr skladu Frýdlant
41 Lubas Kryštof 20 Trikolóra Trikolóra student Malá Skála
42 Klouček Karel 54 Trikolóra Trikolóra OSVČ Hejnice
43 Bernat Jiří Ing. 50 Trikolóra Trikolóra OSVČ Hejnice
44 Sajdl Martin 30 Trikolóra Trikolóra skladník VZV Jablonec nad Nisou
45 Křivánková Ludmila Mgr. Bc. 49 Trikolóra Trikolóra vedoucí stravování Jablonec nad Nisou
46 Sivoková Lenka 60 Trikolóra BEZPP invalidní důchodce Velké Hamry
47 Křivánek Martin 53 Trikolóra Trikolóra obchodní zástupce Jablonec nad Nisou
48 Sivok Antonín 61 Trikolóra BEZPP mechanik kol Janov nad Nisou
49 Spudichová Zuzana 24 Trikolóra Trikolóra studentka Liberec
50 Javůrek Jiří BcA. 28 Trikolóra Trikolóra směnový kontrolor Liberec

 

Změna pro lidi a pro krajinu

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Korytář Jan Mgr. 48 Změna Změna ekolog, zakladatel a předseda ekologické org. Liberec
2 Doležalová Halina Bc. 54 Změna Změna staniční sestra sterilizačního centra KN Liberec Liberec
3 Římánek Jiří Mgr. 62 Změna Změna manažer, podnikatel, řed. Institutu pro udrž. roz. Stvolínky
4 Slížová Radka Mgr. 54 Změna BEZPP manažerka, publicistka, lektorka Jindřichovice pod Smrkem
5 Žur Pavel Mgr. 54 NBPLK NBPLK ředitel Městského divadla Jablonec nad Nisou Jablonec nad Nisou
6 Jablonovská Ivana 45 Změna BEZPP zakladatelka a majitelka Zmrzlinárny Ralsko Mimoň
7 Panáček Michal Mgr. 43 Změna BEZPP stavební historik, památkář, předseda Vl. spolku Česká Lípa
8 Krásná Kateřina 54 NBPLK BEZPP učitelka v mateřské škole, členka Komise pro vých. Jablonec nad Nisou
9 Grünza Marcel Fabián 55 Změna BEZPP podnikatel, majitel stavební firmy Liberec
10 Mojžíšová Andrea Ing. 46 Změna BEZPP finanční kontrolorka, auditorka, členka Fin. výb. Semily
11 Gubiš Jindřich 34 Změna BEZPP technolog, předseda Spolku za estetiku veř. prost. Liberec
12 Ištoková Pavlína Ing. 49 Změna BEZPP starostka obce Stvolínky, ekonomka, analytička Stvolínky
13 Kohoutek Jiří 58 Změna BEZPP živnostník, elektrikář, místopřed. Spolku rodáků Turnov
14 Černá Eva MUDr. 41 Změna BEZPP praktická lékařka v Novém Boru Jablonec nad Nisou
15 Vávra Tomáš Ing. 40 NBPLK BEZPP finanční poradce Rychnov u Jablonce nad Nisou
16 Hrbková Karolína Ing. 39 Změna BEZPP inženýrka zahradní a krajinářské tvorby Liberec
17 Benda Pavel 46 NBPLK NBPLK hasič, velitel družstva u HZS Správy železnic Jablonec nad Nisou
18 Bergrová Jana 33 Změna BEZPP koordinátorka sociálních projektů Nový Bor
19 Hunter Richard Thomas 55 Změna BEZPP ředitel a zakladatel jazykové školy Swallow Liberec
20 Vajdíková Dagmar 49 NBPLK BEZPP učitelka klavíru a zpěvu v ZUŠ, sbormistryně Tanvald
21 Kmínek Václav Bc. 46 Změna BEZPP projektový konstruktér, předseda Motor. klubu Oldřichov v Hájích
22 Novotová Jahodová Jana 47 Změna BEZPP podnikatelka, majitelka Pekařství a cukrárny Liberec
23 Janků Tomáš Ing. 46 Změna BEZPP zemědělský inženýr, zaklad.a koordinátor projektu Liberec
24 Švorcová Lenka 44 Změna BEZPP OSVČ, ekonomická poradkyně, členka Orient. kl. Chrastava
25 Červený Jan 47 Změna BEZPP sociální pracovník v terénních službách Liberec
26 Formánková Romana 47 Změna BEZPP pěstounka pro děti na přechodnou dobu Hamr na Jezeře
27 Podzimek Václav 42 Změna BEZPP podnikatel, majitel autoservisu Česká Lípa
28 Jetmarová Jana PhDr. Ph.D. 42 Změna BEZPP vysokoškolská pedagožka, spec. soc. antropologie Jablonec nad Nisou
29 Malec Jiří Mgr. 57 Změna BEZPP středoškolský učitel tělesné výchovy Vlastiboř
30 Stránská Lucie Ing. 39 Změna BEZPP místostarostka obce Loučky, projekt. manažerka Loučky
31 Löblová Lucie Ing. 38 Změna BEZPP referentka nákupu, dobrovol. v ochraně přírody Liberec
32 Kači Ondřej 37 Změna BEZPP počítačový grafik, fotograf Liberec
33 Slavíková Jana 45 Změna BEZPP asistentka pedagoga Česká Lípa
34 Pavlová Marie Ing. 76 Změna Změna členka Zastupitelstva města Liberec Liberec
35 Smrkovský Václav 77 Změna BEZPP senior, manažer stavební firmy, člen Kontrol. výb. Liberec
36 Hurtová Daniela 68 NBPLK BEZPP seniorka Jablonec nad Nisou
37 Rysková Zuzana Bc. 25 Změna BEZPP učitelka v mateřské škole Liberec
38 Joža Jaroslav 48 Změna BEZPP terénní pracovník v ochraně přírody Liberec
39 Karlíková Hana 48 Změna BEZPP podnikatelka, lektorka anglického jazyka Sosnová
40 Haidl Ladislav 56 Změna Změna obchodní manažer, předseda správní rady Liberec
41 Sodomková Iveta 45 Změna BEZPP vychovatelka v družině Liberec
42 Hoffmann Rudolf 59 Změna BEZPP mistr pracovní čety, realizátor revital. projektů Liberec
43 Kašparová Iveta 34 Změna BEZPP manažerka logistiky Zahrádky
44 Korytář Jan 19 Změna BEZPP student, OSVČ v grafice a realizaci web. stránek Liberec
45 Slavíková Petra 40 Změna BEZPP pracovnice v soc. službách, zakl. rod. centra Josefův Důl

 

ROZUMNÍ - Petr Hannig - za spravedlnost a životní jistoty

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Dohnalová Pavlína 48 Rozumní Rozumní finanční poradce Benešov u Semil
2 Hausmann Josef RNDr. 67 Rozumní BEZPP biochemik, publicista Vysoké nad Jizerou
3 Zajícová Michaela 42 Rozumní BEZPP ekonomka, trenérka dětského basketbalu Lomnice nad Popelkou
4 Řehořková Hana Ing. 59 Rozumní BEZPP akreditovaný poradce pro ekologické zemědělství Horní Branná
5 Foret Ivoš 51 Rozumní BEZPP OSVČ Jablonec nad Nisou
6 Bartoňová Alena 62 Rozumní Rozumní OSVČ, spisovatelka Jilemnice
7 Valtr Patrik 27 Rozumní BEZPP živnostník, malíř pokojů Tanvald
8 Šťastná Štěpánka DiS. 53 Rozumní BEZPP účetní Turnov
9 Votoček Jiří 66 Rozumní BEZPP farmář a country zpěvák Lučany nad Nisou
10 Maťátková Kristýna 20 Rozumní BEZPP studující VŠ Benešov u Semil
11 Joukl Zdeněk Ing. 79 Rozumní BEZPP OSVČ, sociolog a vydavatel Desná
12 Dozorcová Natálie 18 Rozumní BEZPP studující Jablonné v Podještědí
13 Laňková Marcela 53 Rozumní BEZPP vedoucí restaurace Desná
14 Hrušková Ilona 49 Rozumní BEZPP obchodní poradce Jablonec nad Nisou
15 Hlaváčková Monika 46 Rozumní BEZPP manažerka Skalice u České Lípy
16 Kučera Lukáš 43 Rozumní BEZPP OSVČ, rybář Malá Skála
17 Havlová Martina 32 Rozumní BEZPP servírka Vyskeř
18 Bartošová Alena 68 Rozumní BEZPP důchodkyně Nový Bor
19 Sovová Karolína 31 Rozumní BEZPP technik kvality Stráž pod Ralskem
20 Rajchrtová Iveta 50 Rozumní BEZPP vedoucí prodejny Liberec
21 Dvořáková Renáta 52 Rozumní BEZPP operátorka Česká Lípa
22 Rulfová Dagmar 55 Rozumní BEZPP OSVČ Všeň
23 Novotná Jana 45 Rozumní BEZPP prodavačka Liberec
24 Jindřišková Helena 65 Rozumní BEZPP chemik Tanvald
25 Dědečková Lenka 40 Rozumní BEZPP asistentka prodeje Mírová pod Kozákovem
26 Vaníčková Miluše 61 Rozumní BEZPP ošetřovatelka dojnic Železný Brod
27 Dozorec Marcel 24 Rozumní BEZPP kuchař Jablonné v Podještědí
28 Procházková Lenka 31 Rozumní BEZPP asistentka prodeje Kacanovy
29 Kořínková Iveta 52 Rozumní BEZPP mechanička Svor
30 Dozorcová Jana 48 Rozumní BEZPP OSVČ Jablonné v Podještědí
31 Kopáčková Darina 43 Rozumní BEZPP asistentka prodeje Jenišovice
32 Hrubá Daniela 48 Rozumní BEZPP asistentka prodeje Turnov
33 Korcinová Hana 68 Rozumní BEZPP důchodkyně Jablonec nad Nisou

Pro KRAJinu

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Šedlbauer Josef prof. Ing. Ph.D. 51 Zelení Zelení vysokoškolský učitel, organizátor studia Liberec
2 Kšírová Anna MUDr. 36 Zelení Zelení lékařka, podnikatelka, zakladatel. a předsed. sp. Liberec
3 Macek Jakub Ing. 34 Zelení BEZPP ekonom, kontrolor, zastupitel Jablonce nad Nisou Jablonec nad Nisou
4 Vondrová Martina 48 Zelení BEZPP podnikatelka, majitelka bezobalového obchodu Semily
5 Hudec Miroslav PhDr. 68 Zelení Zelení dětský psycholog a rodinný poradce, publicista Česká Lípa
6 Vitebská Lenka Mgr. 50 Zelení BEZPP advokátka, členka jabloneckého Výboru pro hospod. Jablonec nad Nisou
7 Černý Ondřej MUDr. Mgr. 37 LES BEZPP kardiolog, lékař na urgentním příjmu KN Liberec Liberec
8 Kocumová Zuzana Bc. 41 Zelení BEZPP sportovkyně, několikanásob. mistr. světa a Evropy Liberec
9 Baxa Jaromír PhDr. Ph.D. 38 Zelení Zelení ekonom, vysokoškolský učitel a vědec. pracovník UK Liberec
10 Hudská Anna Mgr. 45 Zelení BEZPP majitelka Farmy Klokočí a Půjčovny lodí a koloběž. Klokočí
11 Felcman Jindřich Mgr. Ph.D. 36 Zelení Zelení právník, specialista na územní plánování, zastup. Liberec
12 Kučerová Jiřina Mgr. 50 Zelení Zelení ekonomka, pracovnice městs. úřadu, člen. Fin. výb. Česká Lípa
13 Varvařovský Jakub Mgr. 32 Zelení BEZPP expert na komunikaci a protikorupční opatření Jilemnice
14 Navrátilová Fainová Dana 41 Zelení BEZPP designérka, cukrářka, spoluzaklad. hej. iniciativy Hejnice
15 Rosenbaum Martin Ing. 44 Zelení BEZPP soukromý zemědělec - majitel Farmy Lukava Jindřichovice pod Smrkem
16 Šídová Eliška MgA. 41 Zelení BEZPP architektka, majitelka La Kavárny v Jablonci n. N. Jablonec nad Nisou
17 Louda Jiří Ing. Ph.D. 36 Zelení BEZPP vědecký pracovník a projektový manažer v obl. ŽP Janov nad Nisou
18 Benešová Radka Mgr. 44 Zelení Zelení učitelka a překladatelka z angličtiny a portugal. Liberec
19 Šťastný Jiří Ing. 55 Zelení BEZPP podnik., správce a kastelán hradu Vranov-Pantheon Malá Skála
20 Karková Ludmila 19 Zelení BEZPP studentka užité malby, členka Fridays for Future Cvikov
21 Fikera Patrik Ing. 44 Zelení Zelení podnikatel ve sportovním stavebnictví Dlouhý Most
22 Čechová Kateřina Mgr. 34 Zelení BEZPP učitelka češtiny a angličtiny, lektorka Liberec
23 Patrný Radek Ing. 43 Zelení BEZPP koordinátor Labské stezky v ČR Volfartice
24 Drábková Vladěna Mgr. 36 LES BEZPP lektorka a tlumočnice španělštiny, průvodkyně Jablonec nad Nisou
25 Stárek Jan Ing. 38 Zelení BEZPP ekonom, člen libereckého Fin. výboru, am. hudebník Liberec
26 Šťastná Kristýna 21 Zelení BEZPP studentka Mezinárodních rozvojových studií Liberec
27 Přívratský Milan Ing. 62 Zelení Zelení ředitel společnosti Teplo Nový Bor Nový Bor
28 Lubasová Kamila 47 Zelení BEZPP daňová poradkyně, účetní, členka krajského FV Nová Ves nad Nisou
29 Neděla Tomáš Bc. 31 Zelení BEZPP osobní asistent v chrán. bydlení, zakl. Trash Hero Liberec
30 Junková Barbora Mgr. 34 Zelení BEZPP manažerka, učitelka němčiny, zakladatelka spolku Liberec
31 Bělohradský Aleš Mgr. MSc. 31 Zelení Zelení ekonom, analytik, věd. prac. Univerzity Karlovy Hodkovice nad Mohelkou
32 Bednářová Kateřina Ing. 34 Zelení BEZPP ředitelka Společnosti pro Jizerské hory, o.p.s. Pulečný
33 Perlík Pavel Bc. 33 Zelení Zelení IT programátor Zákupy
34 Halamová Magdaléna 40 Zelení BEZPP instruktorka jógy, lektorka volnočasových aktivit Smržovka
35 Peldřimovský Jan Bc. 31 Zelení BEZPP IT vývojář a datový analytik, člen komunity IT Lučany nad Nisou
36 Zlatníková Simona Ing. 34 Zelení BEZPP autorizovaná projektantka vodohosp. staveb Liberec
37 Lomič Miloslav 55 Zelení BEZPP dramaturg, správce a promítač v kině Máj Doksy Česká Lípa
38 Žáková Olga 51 Zelení BEZPP ved. kom. školy Volavec, spoluzaklad. luk. odd. Kacanovy
39 Vrabec Vladimír Mgr. 41 Zelení Zelení památkář, hudebník, organizátor festivalu Liberec
40 Bůžková Simona 51 Zelení Zelení knihovnice, členka Společ. pro trvale udrž. život Česká Lípa
41 Kubeš Jan Mgr. Ing. 40 LES BEZPP projektový manažer, organizátor sportovních akcí Liberec
42 Nosková Zuzana MUDr. 56 Zelení BEZPP medicínská poradkyně, členka jablonecké Komise Jablonec nad Nisou
43 Kubát Milan PaedDr. 70 Zelení Zelení středoškolský učitel, skaut Česká Lípa
44 Nalezená Tereza Ing. arch. 34 Zelení BEZPP architektka, urbanistka, členka Osadního výboru Jablonec nad Nisou
45 Plesník Jan 20 Zelení BEZPP student ČVUT a konstruktér elektroformulí Jilemnice
46 Loudová Renata Mgr. 36 Zelení BEZPP dula a laktační poradkyně Jablonec nad Nisou
47 Vácha Radim Bc. 49 Zelení BEZPP památkář, předseda Občanského spolku Sonow Kamenický Šenov
48 Šumová Vladimíra 73 Zelení Zelení seniorka, ekonomka, členka Klubu českých turistů Česká Lípa
49 Schiffner Daniel 29 Zelení Zelení pedagog volného času Česká Lípa
50 Macháčková Julie Ing. 41 Zelení BEZPP ekologická zemědělkyně, publicistka Skuhrov

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Adamec (ODS): Všichni víme, že to přijde, že skládky končí

19:24 Adamec (ODS): Všichni víme, že to přijde, že skládky končí

Projev na 72. schůzi Poslanecké sněmovny 1. prosince 2020, návrh zákona o odpadech.