Kobza (SPD): Islámský útok na Evropu

01.11.2020 14:03

Poslední teroristické útoky ve Francii opět ukázaly nepříjemnou pravdu, že islámští radikálové, dovezení do Evropy v rámci migrační vlny, nesložili zbraně.

Kobza (SPD): Islámský útok na Evropu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jiří Kobza

Po opětovném zveřejnění karikatur Mohameda došlo k řadě útoků muslimů na tzv. měkké cíle, nevinné civilisty, které se vyznačují neslýchanou brutalitou a připomínají válečné zločiny, kterých se tito sadisté dopouštěli během syrské války s islámským státem. Prezident Macron začal mluvit cosi o civilizovaném islámu. Ten výraz sám o sobě je nesmysl. Islám je jenom jeden, dogmaticky ukotven na spisech ze 7. století n. l.

Nezapomínejme ale, že to byli právě francouzští muslimové, kteří jej před dvěma lety zvolili za prezidenta, a ani na to, že to bezpochyby nebylo zadarmo. Macronovo pokrytectví je nyní dobře vidět. Nezapomínejme, že pod rouškou epidemie coronaviru, zatímco se Francie rmoutí na povražděnými občany, nelegální imigrace do Evropy pod podporou EU stále běží na plné obrátky. Kolik takových teroristů ještě chce Evropská komise a další její agentury, jako Frontex, do Evropy ještě dovézt? Stále ještě má málo prolité evropské krve, kterou islamisté tak snadno prolévají současně s tím, jak inkasují finanční dávky právě od evropských vlád?

Anketa

Zaslouží si herec Josef Dvořák státní vyznamenání?

88%
12%
hlasovalo: 17895 lidí

Proč nás EU nutí, abychom financovali ty, kteří nás přicházejí ovládnout, vysát a pozabíjet?Teroristické útoky ve Francii z poslední doby odhalily v celé zrůdnosti nahou pravdu o tzv. Nové migrační politice EU, která neřeší ani ty nejzásadnější problémy nelegální migrace a jenom stále stejně zatvrzele prosazuje nekončící přísun dalších a dalších statisíců nepřizpůsobitelných imigrantů do Evropy.

SPD je jednoznačně proti jakékoliv podpoře nelegální migrace, voláme ukončení jakékoliv podpory nelegální imigrace, odmítáme, aby nám EU vnucovala nelegální imigranty, o kterých ani netuší, o koho jde, voláme po neprodyšném uzavření hranic EU a po nemilosrdné deportaci všech nelegálních imigrantů zpět na kontinent, kam patří. Současně namísto nesmyslných dávek migrantům naopak požadujeme těmito penězi motivovat jejich domovské státy, aby je přijímaly zpět.

Na závěr bych ještě dodal, že požadujeme, aby peníze, vyplácené Erdoganovi jako výpalné za to, že do Evropy nepouští nelegální migranty, byly vyplaceny Řecku, Rumunsku a Bulharsku na zabezpečení hranice EU právě proti nelegální imigraci.

(převzato z Profilu)

Článek byl převzat z Profilu Mgr. Jiří Kobza

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

Andrej Babiš byl položen dotaz

Nemyslíte, že si za vyhrocenou kampaň můžete do značné míry sám?

Nebyl jste to náhodou vy, kdo neuměl nic jiného než útočit na své protivníky? Řekl byste, že jste politik, co umí dělat kompromisy nebo ustoupit? Vždyť se proti vám staví i vlastní členové hnutí nebo bývalý koaliční partneři. Proč asi?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Udženija (ODS): Gratuluji Petru Pavlovi a především gratuluji naší zemi

9:18 Udženija (ODS): Gratuluji Petru Pavlovi a především gratuluji naší zemi

Komentář na facebookovém profilu k výsledku prezidentské volby.