Kobza (SPD): Teď teprve začínáme platit za ten milion promarněných hlasů

18.04.2022 19:44 | Komentář
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k vládě Petra Fialy.

Kobza (SPD): Teď teprve začínáme platit za ten milion promarněných hlasů
Foto: archiv
Popisek: Jiří Kobza

Naše vláda, media, parlamentní většina se zalykají soucitem s obětmi války na Ukrajině (ale pozor, jenom s těmi správnými, na ukrajinské straně, po mrtvých civilistech například z Donbasu u nich pes neštěkne). Kromě toho bych rád připomněl, že kromě ukrajinské (od roku 2014) probíhají ještě další, neskutečně kruté, války, pro jejichž oběti se soucitu naší vlády, médií ani nejrůznějších proukrajinských aktivistů, již nedostává. Co třeba jemenská genocida a hladomor, který tam způsobují kamarádi USA ze Saudské Arábie? Ty tisíce hladem mrtvých dětí nikoho z výše zmíněných nezajímají? Co válečné zločiny, ke kterým dochází v Náhorním Karabachu (Arcekh)? Nic? Co pokračující boje v severní Syrii a Iráku? Všechny tyto války odnášejí především civilisté..

Na řešení "ukrainské krize " vláda uvolnila 45 mld. kč, to navzdory všem prohlášením, že nebudou zvyšovat zadlužení státu.

Drahý benzín, teplo, rostoucí ceny potravin, inflace, která ničí úspory občanů (vzpomínáte, jak do nás hustili, že si máme spořit na stáří? Teď nám to seberou inflací), to vše, jako by pro naši vládu neexistovalo. Stejně jako nebezpečně narůstající počty našich rodin, které se propadají do bídy.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Vladimíra Ludková byl položen dotaz

Trefné

,,Politika se změnila v soutěž o to, kdo koho označí za většího lumpa. O budoucnosti se mluví stále méně. Návrhy se neposuzují podle jejich přínosu, ale podle toho, kdo je vyslovil. Politické strany se většinou zabetonovaly ve svých pozicích, a to samé se často stalo i s jejich členy a kandidáty. Za...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministr Klempíř: Byl jsem v nepřátelském prostředí

22:14 Ministr Klempíř: Byl jsem v nepřátelském prostředí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k ministerské návštěvě festivalu ve Strážnici.