Kohout (ANEO): Podvod ODS

14.04.2014 8:48 | Zprávy

Sázet ve volbách do Evropského parlamentu na téma, které s nimi nemá pranic společného, je zatím poslední ukázkou úpadku ODS. Tato strana se vědomě pokouší o podvod na voličích!

Kohout (ANEO): Podvod ODS
Foto: Lukáš Kohout - profil
Popisek: Lukáš Kohout

ODS není zrovna v dobré kondici, už i její vlastní voliči tuší, že za deset let působení v Evropském parlamentu se tato strana nemá čím pozitivním pochlubit. Stejně jako kdysi strašila ODS před naším vstupem do EU negativními důsledky členství, sází také dneska na negativní emoce lidí. Pod dojmem krize eurozóny je u nás mezi občany silná většina proti brzkému zavedení eura a toho se rozhodla ODS využít v nadcházejících volbách.

Rozhodnutí o vstupu do eurozóny přísluší pouze české vládě a nerozhoduje se o něm v evropských volbách. Tím, že ODS slibuje ve svém současném programu zabránit přijetí eura, vodí občany za nos.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Primátor

Je pravda, že uvažujete o kandidatuře na pražského primátora? Nepřijde vám, že ty funkce měníte jako ponožky? Proč jste tak nerozhodný? Nebo to byste byl primátor, poslanec a ještě zmocněnec či co to jste?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mašek (ANO): Ne, tohle není chaos. Tohle je tvrdá hra o zdroje

12:17 Mašek (ANO): Ne, tohle není chaos. Tohle je tvrdá hra o zdroje

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k roli USA pod Donaldem Trumpem.