Komárek (ANO): Žít Ano. Matěji Hollane, tohle je jako Brno

19.10.2014 11:58

Ano uzavřelo koalici s hnutím Žít Brno. Matěj Hollan bude mít teď díky Ano vliv na dění ve svém milovaném městě. Prosím, přečtěte si několik zábavných citátů, které byly sepsány před rokem. Autorem je Matěj Hollan.

Komárek (ANO): Žít Ano. Matěji Hollane, tohle je jako Brno
Foto: Hans Štembera
Popisek: Martin Komárek

"Komárek svým coming outem až freudovsky přesvědčivě odkryl podstatu politického "hnutí, protože nejsme strana" ANO. Není potřeba čemukoliv rozumět, není potřeba znát politiku jako řemeslo, není potřeba si ověřovat vůbec žádná fakta a znát jakékoliv souvislosti, můžete říkat úplně cokoliv, ale lidi Vás přesto zvolí, protože ste cooooooooooooooool. Jediný důležitý je nepocabrat si košilu aspoň tu chvilu, kdy vás profi fotograf blejskne na billboard, kam se vylepíte s novodobým mesiášem Babišem, jenž Vám jako takovou malou vzpruhu do kampaně nakoupil nejenom neomezeně billboardů, reklamního prostoru v médiích, ale pro jistotu i nejvlivnější české mediální vydavatelství. Zbývá už jenom nějak vygenerovat program, ale to je v dnešní inovacemi těhotné době maličkost. Košila, úsměv, slogan, děti a bude líp...."

...„Tak a soutěž o největšího šaška těchto voleb je uzavřena. S přehledem ji vyhrává Martin Komárek z Ano nejenom, ale zejména za tenhle post (nejenom = zejména jeho "básničky", který by propadly aji v Brněnské sedmikrásce).“

...„Pokud je jediná věc ve vesmíru, na který lidi z TOP09 (Jan Farský, Polčák ad.) opravdu makali - s Farským jsme na tom strávili desítky hodin, schůzek atd. - tak je to zveřejňování smluv. A tenhle srandovní šašek a "politický komentátor" si myslí, že když si něco napíše jeho "hnutí, protože nejsme strana" ANO do programu, tak tím objevilo Ameriku a ti ostatní se jimi inspirovali. Loooool vy nuly. Myslím, že lidi v Mafře museli jeho odchod oslavovat několik dní v kuse.
Jestli můžu poprosit, volte v Libereckým kraji kohokoliv jinýho - Zelený, Změnu, TOP09, ČSSD, lidovce, ods, jen ne tady toho panáka...“

„Dějiny světa začínají sepsáním programu ANO.

ANO 2011 má tento bod v programu již od roku 2010.!“

„Lídr ANO v Libereckém kraji asi nezná své protikanditáty. Představitelé TOPky, jmenovitě její lídr na liberecku Jan Farský a další poslanci, předložili 28. 6. 2012 Poslanecké sněmovně, slovy projektu rekonstrukce státu, “nejkrásnější zákon”. Ten zavádí povinnost zveřejňování smlouv státu na internetu. Více o stavu ve sledované problematice nadete na webu zmíněného projektu rekonstrukcestátu.cz. Být panem Farským, v duchu gentlemanství spíše plesknu Martina Komárka rukavicí a vyzvu k souboji na kordy."

Tyto citáty mi nalepil přibližně před rokem na zeď fb Matěj Hollan. Zcela bez znalosti věci, zato v jakémsi svatém nadšení, že přeci jan ta TOP09 a starostové jsou ti správní. Nějak ho osvítil duch svatý, aby z Brna věděl, co potřebuje Liberec.Teď vstoupil do koalice s Ano v Brně.
Milý Matěji, jistě víte, že přes Vaše výzvy jsem v libereckém kraji dost dobře vyhrál. Hlavně Vás ale vítám mezi námi a doufám, že si nepocabráte tu košilu :-) A že za rok si budete moci za svými slovy stát o něco více než za těmi, co před rokem :-). Těším se na spolupráci :-) Ostatně, já jsem taky Andreje Babiše dřív kritizoval :-).

Psáno pro blog idnes.cz

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: ANO

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Nacher (ANO): Jako bych to neříkal

22:43 Nacher (ANO): Jako bych to neříkal

Komentář na facebookovém profilu k plavbě švédské ekologické aktivistky Grety Thunbergové