Konečná (KSČM): Levicová a vlastenecká koalice STAČILO! posiluje

07.03.2024 6:04 | Komentář

Levice se spojuje!

Konečná (KSČM): Levicová a vlastenecká koalice STAČILO! posiluje
Foto: Aby bylo jasno
Popisek: Předsedkyně KSČM Kateřina Konečná

Jediná relevantní opoziční koalice STAČILO!, kterou pro volby do Evropského parlamentu vede předsedkyně KSČM a europoslankyně Kateřina Konečná, oznámila vstup další politické strany, kterou je Česká strana národně sociální.

„Naše strana vstupuje do koalice STAČILO! s cílem posílit vlasteneckou a sociální politiku. Politické strany již nelze dělit pouze na pravici a levici, ale daleko větší význam má dělení na národní a protinárodní, respektive sociální a asociální politické síly. Koalice STAČILO! je v tomto duchu koalicí národní i sociální, a proto jsme se k ní přidali,“ řekl předseda ČSNS Michal Klusáček.

Mezi osobnosti, které se rozhodly kandidovat v této koalici, patří například právník Ondřej Dostál, právnička a mediátorka Jana Turoňová, viceprezident Světové rady míru a místopředseda KSČM Milan Krajča či specialista v oborech doprava a vodohospodářství Jan Skalický.

Koalice za krátkou dobu své existence získala řadu podporovatelů a mnozí politologové jí předpovídají úspěch nejen ve volbách do Evropského parlamentu.

Kompletní kandidátku i program představí koalice STAČILO! 3. dubna 2024.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Článek byl převzat z Profilu Ing. Kateřina Konečná

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Ing. Vojtěch Munzar byl položen dotaz

pojištění

Nemyslíte, že by podnikatelům více než odložení plateb sociálního pojištění pomohlo, kdybyste zálohy tak rapidně nezvedli? Jak na takové navýšení ODS vůbec mohla přistoupit? Protože co si budeme povídat dříve nebo později ty zálohy budu stejně muset zaplatit, takže ta vaše pomoc je dost vratkavá, ne...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): V Libereckém kraji bude lídrem kandidátky Michal Švarc

12:12 Vích (SPD): V Libereckém kraji bude lídrem kandidátky Michal Švarc

Dne 16. července byly ukončeny registrace kandidujících subjektů do krajských zastupitelstev.