Kordová Marvanová (STAN): Kauza Dozimetr II nebude zametena pod koberec

28.05.2023 14:04 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k vyšetřování podezřelého prodeje pozemků v Lysolajích

Kordová Marvanová (STAN): Kauza Dozimetr II nebude zametena pod koberec
Foto: Repro ČT24
Popisek: Hana Kordová Marvanová

Na Zastupitelstvu Prahy se mi podařilo prosadit usnesení, že má Magistrát požádat o informaci vrchní státní zástupkyni JUDr. Lenku Bradáčovou, jaký je stav vyšetřování podezřelého prodeje pozemků v Lysolajích.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

A jaký význam ta schůze kvůli sjezdu má?

Co na něm asi změní? Podle mě je to zbytečná ztráta čau stejně jako celá ta hysterie kolem. Proč se nevěnujete něčemu pro lidi podstatnějšímu?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

xxx, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré DiskuseMartin23 , 28.05.2023 16:49:16
V zemi, kde učitelce za to, že řekne " V Kyjevě je klid", hrozí mimo profesní likvidace i vězení, a kde starosta a člen politické strany na sociálních sítích řekne, že si Češi zaslouží být vražděni a je to přestupek, si člověk může být jistý jenom tím, že ČR není právním státem.

|  6 |  0

Další články z rubriky

Vích (SPD): Armáda potřebuje schopnosti, ne účetní triky

9:15 Vích (SPD): Armáda potřebuje schopnosti, ne účetní triky

Debata o obranných schopnostech České republiky musí být vedena realisticky a bez politické propagan…