Kratochvílová (R2014): Nač přesvědčovat voliče činy? SNOP stačí plivat špínu.

09.10.2014 5:31 | Zprávy
autor: RESTART 2014

O politické kultuře v ČR nemá cenu polemizovat. Ovšem co se děje před letošními komunálními volbami, je příliš. Na Praze 5 se o přízeň voličů uchází i hnutí SNOP, které bez uzardění pár dní před volbami hanlivě pošpinilo současné i bývalé vedení MČ.

Kratochvílová (R2014): Nač přesvědčovat voliče činy? SNOP stačí plivat špínu.
Foto: RESTART 2014
Popisek: RESTART 2014

Nač vytahovat zásluhy v práci odvedené pro občany, když stačí kolem sebe šírit lži a špinavosti, že?

Sdružení SNOP (Sdružení Nezávislých občanů Prahy 5) se na svém webu tasí zejména hesly typu boje proti korupci. Na tom není nic špatného, ale taktika lživých a obviňujících výkřiků do tmy vůči bývalým i současným kolegům z vedení Městské části Prahy 5 je přinejmenším nekorektním politickým bojem a laciným gestem. Navíc články nejsou podepsány jmény autora.

“Sdružení SNOP, které má v čele kolegu radního Ing. Jiřího Vejmelku, jen několik dní před volbami přišlo na svém webu s článkem “Kdo všechno kandiduje na radnici Prahy 5”, kde naprosto bezprecedentním způsobem typu bulvárního útoku nepodloženými výroky útočí na bývalou i současnou reprezentaci radnice. Kromě toho, že mě mrzí naprosto neprofesionální a nekolegiální chování sdružení, kterému předsedá můj kolega radní, tak jde o faktickou náplň obvinění,” poukázala na nekorektní praktiky SNOPu místostarostka Prahy 5 JUDr. Naděžda Kratochvílová z hnutí RESTART 2014.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Jiří Mašek byl položen dotaz

Prezident

V čem myslíte, že je omezována kontrola prezidenta? Kdo a jak vůbec může kontrolovat prezidenta? A myslíte, že se Zeman nebo Pavel povyšují nad soudy? To podle mě ne, nad ostatní politiky to ano, ale asi se to fakt dalo čekat. Hodně se teď taky mluví o tom, že jde ústavní soud na ruku prezidentovi, ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Blaha (ODS): Strážnice patří verbířům, ne politikům

19:11 Blaha (ODS): Strážnice patří verbířům, ne politikům

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k návštěvě dvou ministrů ze strany Motoristů na folkl…