Krautwurm (HPP 11): Bloger ANO na Praze 11 Ondřej Prokop se usvědčuje ze lží vlastním článkem

10.11.2017 22:04

Propagandistický pisálek hnutí ANO, Ing. Ondřej Prokop, práší o konkurenci a průběhu 32. jednání zastupitelstva MČ Praha 11

Krautwurm (HPP 11): Bloger ANO na Praze 11 Ondřej Prokop se usvědčuje ze lží vlastním článkem
Foto: Hnutí pro Prahu 11
Popisek: Hnutí pro Prahu 11, logo.

Reaguji na článek pana Prokopa z hnutí ANO, ve kterém šíří nepravdy o průběhu 32. zasedání zastupitelstva městské části Praha 11.

Nejenže si vymýšlí, překrucuje a podsouvá konkurenčnímu subjektu, tj. Hnutí pro Prahu 11, jehož jsem členem, lživé pohnutky a interpretace jednání, ve svém příspěvku se ke všemu holedbá funkcí radního Prahy 11, kterou již hodně dlouhou dobu nezastává. (ZDE)

Další lež, kterou sám sobě vyvrací, je popis hlasování o kupní smlouvě na prodej nemovitosti. Kdyby se pan kolega Prokop lépe podíval na obrázek výsledku hlasování, který on sám ke svému vlastnímu článku přiložil, jistě by nezaujatě shledal, že dva členové Hnutí pro Prahu 11 (ve zkratce HPP11) hlasovali PRO schválení bodu. Ve výsledku tedy 25 hlasů PRO, což je dostatečně nad potřebným počtem 23 hlasů pro schválení bodu. Ke všemu jistě pozoruhodnému koloritu jednání zastupitelstev na Praze 11, za jejichž průběh nese hnutí ANO rozhodující odpovědnost, když funkci starosty vykonává nominant ANO pan Jirava, a když ANO svým cíleným jednáním rozbilo povolební koalici s HPP11, bych přidal i upozornění na osočení mé osoby panem Prokopem na 32. jednání zastupitelstva.

Pan Prokop, kolega z Kontrolního výboru zastupitelstva, jejž mám tu čest předsedat, mne osočil z používání výslechových metod, jak z nějakého policejního filmu. Nerozumím troufalosti takového tvrzení, když se sám kolega Prokop vyznačuje chatrnou docházkovou kázní, na jednáních výboru bývá často nepřítomen a to kolikrát i bez omluvy.

Na rozdíl od vymyšlených fabulací pana Prokopa mám pro všechna svá tvrzení listinné či jinak materializované důkazy.

To máme ve výboru materiál, což.

Takže pane kolego: Neblábolit a makat!

(převzato z Profilu)

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Soukromníci: Ministr Síkela dělá první velkou chybu

22:09 Soukromníci: Ministr Síkela dělá první velkou chybu

Komentář na facebookovém profilu ke kompenzacím za předvánoční lockdown