Kubásek: Odpadová aplikace pomáhá, nyní i v brněnském hantecu!

19.06.2020 4:33

Kam s ním? Gómem války! Komplet 150 jařin to zhaftlo, než sme čapli klap hlášku na nerudovské tázanec "Kam s ním?". Može za to špicové úmak konópků ze štatlové sajtny Vypucujme Česko - jejich novodur aplikaca "Kam s ním", kerá to fčil rozčísla...

Kubásek: Odpadová aplikace pomáhá, nyní i v brněnském hantecu!
Foto: commons.wikimedia.org/OISV
Popisek: Miroslav Kubásek
reklama

Situaca se za 150 jařin echt nezměnila a vomletý "Kam s ním?" hir máme dovčil. Je to imrvére to samý. Semtam hafo brajglu country, gumy z karizón ve škarpách, idiotboxy a inčí zgarby vylifrovaný u lesa a novodur k temu eště rozházený dekle na sandál...

"Šest jařin curyk sme kvůlivá temu dohókoli s našó sajtnó slezinu Vypucujme Česko, do kerý se minulýho járu podařilo ukecat víc jak 150 000 konópků a kocórů po celé country. Nechcem ale furt fachčit ordnung krzevá brajgl, co dělajó šlompáčtí strupi a podobní levingstoni. Tak sme vygómali aplikacu "Kam s ním", aby všici měli šajnu a ánung...," hókl nám kořeň, co to ufachčil - Míra Kubásek z Oltecu.

Aplikaca ti dá cund, kam možeš skoro pod skobó a hlavně grátis vodlifrovat sortýrované brajgl z kéru, ale aji fóknót oltecový klepky, gumy z karizóny nebo chrchle, různý vyšeptaný eletrobazmeky, echt velký zgarby, aji nebezpečné eklhaft. Dostaneš k temu hlášku, esi só machl nebo vodryglovaný brajglplacy a kvelby, kde ti vemó curyk různý dreky. A eště ti to aji pustí navigacu, abys mohl svištět na vybrané tympl. "Tam kde máme ánunk o konyštondech na sortýrované brajgl, třeba ve Švédsku, nebo u nás ve Štatlu si to normálka špizneš v mapě, kde je hafo víc jak 50.000 takovéch štontů. Aplikaca novodur valí aji hantec, tož včil budó gómat války aji patrioti," pípl Mira.

Leda mlíkařka může helfnót kam s ním? To platilo za Žanka Nerudy v 19. kilojáru. Fčil na to máme topovó aplikacu, keró špizneš na www.KAMsNIM.cz.

(převzato z Profilu)

Článek byl převzat z Profilu RNDr. Miroslav Kubásek, Ph.D.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Válek (TOP 09): Kdo kliká rychleji a má herní myš, má i stovky milionů

16:21 Válek (TOP 09): Kdo kliká rychleji a má herní myš, má i stovky milionů

Komentář k rozdělování evropských dotací ve zdravotnictví