Kubisková: Nebaví mě to vládní divadýlko STAN a ODS

12.06.2025 12:04 | Monitoring
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k vládě Petra Fialy a bitcoinové kauze.

Kubisková: Nebaví mě to vládní divadýlko STAN a ODS
Foto: Facebook
Popisek: Karolína Kubisková

Nebaví mě to vládní divadýlko STAN a ODS! Místo, aby řádně předstoupili před sněmovnu, odpověděli na otázky a zpovídali se ze svého jednání, zavřeli se zástupci ODS a STANu k dvojstrannému jednání. Výsledek?

Jak jsme všichni čekali. STAN, který je plný Dozimetru, rychle pochopil, že pokud bude “zlobit”, ODS ho do kauzy,  kvůli e-mailu jejich náměstka Karla Dvořáka vtáhne taky. A to by byl konec jejich “pozitivní” kampaně. Jedou v tom zjevně obě strany. Tak se spolu shodli, že je nutné udržet vládu u moci a na postu ministra spravedlnosti straníka ODS, který vše zamete pod koberec. Ruka ruku myje.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Čí je to vina?

Tvrdíte, že jinde financování veřejnoprávních médií funguje, díky vysoké politické kultuře. Proč není možná i u nás? Je pravda, že kdo víc sleduje jak spolu jednáte, je to děs a zlepšení nepřispíváte ani jedna strana. A jestli projde ta změna financování, jako že as projde. Co budete dělat dál? Proč...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Rakušan je větší nebezpečí, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré DiskuseNávštěvník99 , 12.06.2025 12:49:18
Mlácení lidí u Národního muzea a následné lhaní, že ti lidé útočili na muzeum, zametání střílení na Karlově univerzitě - dodnes nevíme, proč to útočník udělal, Putin v pytli na mrtvoly, výměna policejního ředitele ještě před nástupem, snaha okleštit svobody a šmírovaní lidí. K tomu dozimetr a šifrovaný telefon, který jen tak náhodou dostal pro děti na hraní.

|  5 |  0

Další články z rubriky

Niedermayer (TOP 09): Neschopnost ratifikovat Istanbulskou úmluvu

13:02 Niedermayer (TOP 09): Neschopnost ratifikovat Istanbulskou úmluvu

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k zamítnuté Istanbulské úmluvě.