Kučera (TOP 09): Ministři Brabec s Ťokem ohrožují čerpání evropských peněz na dopravu a životní prostředí

18.04.2016 6:27 | Zprávy

Vláda si řekla, že evropsky významnou lokalitu Porta Bohemica „prostě nevyhlásí“. Nejenže tak dala přednost stavbě jezů na Labi před ochranou životního prostředí, ale navíc tímto krátkozrakým rozhodnutím dost možná připravila Česko o desítky miliard z EU.

Kučera (TOP 09): Ministři Brabec s Ťokem ohrožují čerpání evropských peněz na dopravu a životní prostředí
Foto: TOP 09
Popisek: Michal Kučera

Ministři Brabec s Ťokem tak pokračují ve svém destruktivním tažení, při kterém Českou republiku systematicky odstříhávají od evropských peněz a projektů.

Po obrovském průšvihu s EIA, kdy jsou zastaveny dopravní stavby za více než sto miliard korun teď kvůli ezřazení oblsti Porta Bohemica a Slavíkovy ostrovy na seznam evropsky významných lokalit hrozí zastavení evropských peněz do operačních programů doprava a životní prostředí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

Článek obsahuje štítky

doprava , dotace , EU , Kučera , Brabec , Ťok

autor: PV

Andrej Babiš byl položen dotaz

Na co podle vás tak strašně potřebujeme Ukrajince?

A jste nebo nejste pro jejich zařazení do českého sociálního sytému? Jaké konkrétní dávky by jim dávalo ANO, kdybyste byli ve vládě? A komu? Všem Ukrajincům?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
style="min-height:300px;"> reklama
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Turková (PRO): Brutálně ho zbili při odvodu. Na následky zemřel. To je Ukrajina

20:16 Turková (PRO): Brutálně ho zbili při odvodu. Na následky zemřel. To je Ukrajina

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k Ukrajině.