Kupka (ODS): Programat vybírá, co zobrazí konkrétnímu návštěvníkovi webu

02.07.2020 10:56

Středočeská ODS představila nový web pro krajské volby, které se uskuteční letos počátkem října. Adresa webu postavmekrajnanohy.cz přesně odráží volební heslo, které tým kandidátů vedený místopředsedou strany a starostou Líbeznic Martinem Kupkou vepsal do názvu volebního programu: Postavme kraj na nohy.

Kupka (ODS): Programat vybírá, co zobrazí konkrétnímu návštěvníkovi webu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Místopředseda ODS Martin Kupka

„Na novém webu představujeme jak všechny kandidáty, kteří se budou na podzim ucházet odůvěru voličů, tak i náš program, podle něhož budeme pracovat, když ve volbách uspějeme. Navíc jsme doplnili aplikaci Programat, která podle zájmů, věku a místa bydliště vybírá konkrétní programové body šité přesně na míru,“ říká k obsahu webu kandidát na středočeského hejtmana Martin Kupka.

Programat – program na míru – nabídne kterémukoli návštěvníkovi webu sedm bodů z programu ODS. Stačí, když do jednoduchého formuláře vloží svůj věk a PSČ svého bydliště a vybere jeden až tři okruhy krajské politiky, které se ho nejvíce dotýkají. „Doplnili jsme hlavní program platný pro celý kraj lokálními prioritami podle jednotlivých okresů našeho kraje. Právě z nich Programat podle zadaných parametrů vybírá, co zobrazí konkrétnímu návštěvníkovi webu.“

Anketa

Sledujete i letos seriál Chalupáři?

38%
62%
hlasovalo: 6531 lidí

ODS si do středočeských krajských voleb vybrala čtyři hlavní témata: lepší zdravotní péči pro pacienty na území celého Středočeského kraje a lépe vybavenou záchrannou službu; opravené silnice a více dopravních spojů tam, kde je to třeba; ochranu vody a její udržení v krajině a především konec papalášství.

Občanští demokraté současně otevřeli svou kandidátku dalším pravicovým subjektům, a tak spolu se starosty, místostarosty a dalšími odborníky z řad ODS jsou na kandidátce také zástupci Strany soukromníků České republiky, Koruny České, Klubu angažovaných nestraníků a Konzervativní strany. Je to důležitý signál, že ODS o integraci dalších pravicových subjektů jenom nemluví, ale fakticky koná.

„Kandidátka do krajských voleb nabízí celou řadu zkušených lidí a zároveň osobností, které se ve svých místech těší velké autoritě. Na prvních 20 místech nabízí kandidátka ODS 14 starostů a místostarostů a další experty v klíčových oblastech, jako je životní prostředí, doprava či ekonomika,“ dodává Martin Kupka.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

DSZ – ZA PRÁVA ZVÍŘAT představuje kandidáty pro podzimní sněmovní volby

15:18 DSZ – ZA PRÁVA ZVÍŘAT představuje kandidáty pro podzimní sněmovní volby

Demokratická strana zelených - ZA PRÁVA ZVÍŘAT představila v sobotu 18. září 2021 kandidáty do Posla…