Lachnit (ANO): Piráti placených funkcí nemají nikdy dost

24.11.2022 9:15 | Komentář
autor: PV

Říká se, že slibem nezarmoutíš. A tím předvolebním už vůbec ne. Jen co se urny uzavřou, přichází u leckterých šiřitelů dobra doba absolutních výpadků paměti. Vždyť do dalšího politického klání jsou to přece čtyři roky, takže zívačka. Lidé jsou hloupí, zapomenou.

Lachnit (ANO): Piráti placených funkcí nemají nikdy dost
Foto: Praha 5
Popisek: Radní MČ Praha 5 JUDr. Petr Lachnit

Tipnul bych si, že celostátními přeborníky v povolební amnézii jsou piráti z Prahy 5. V jejich programu se například píše, že „výrazně sníží počet placených zastupitelů“ a také, že „je třeba šetřit, ovšem politická reprezentace musí začít u sebe“. Tolik pirátské předvolební podkuřování občanům Prahy 5. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Vít Rakušan byl položen dotaz

Co přesně byste nyní udělal jinak?

V čem jste podle vás byli málo odvážní? A nemyslíte, že řadu voličů mohl odradit i ten váš boj s dezinformacemi, za který jste schovávali podle mě spíše jen snahu umlčet jiný názor? Nebo jinak, co jste udělali pro svobodu slova, a proto, aby se lidé nebáli říkat své názory nahlas, což se děje?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Dva roky po masakru na FF UK: Stát selhal

10:04 Vích (SPD): Dva roky po masakru na FF UK: Stát selhal

Uplynuly dva roky od masové střelby na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy, při níž bylo zavraždě…