Lukša (TOP 09): Hledejme společné řešení. Za půl roku jen u nás zadrženy přes tři tisíce uprchlíků

13.07.2015 16:49 | Zprávy
autor: PV

Jsme malá země ve středu Evropy. Nikdy se nedokážeme vyhnout dopadům velkých či malých evropských krizí a zasahují nás i celosvětové problémy.

Lukša (TOP 09): Hledejme společné řešení. Za půl roku jen u nás zadrženy přes tři tisíce uprchlíků
Foto: top09.cz
Popisek: starosta Čeladné Pavol Lukša

Jedním z nich je uprchlická vlna, která zasáhla v maximální míře celou Evropu. Není však možné, aby ji řešila pouze Evropa. Je nezbytně nutné, aby se prostřednictvím OSN na ní podílely i světové velmoci. O víkendu zadržela policie v České republice 81 migrantů. Za první půlrok roku 2015 je už zadržených přes 3 000.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Ondřej Krutílek byl položen dotaz

Zase ta EU

Proč nám EU určuje výši minimální spotřební daně na paliva? A to ji jako určuje i u jiných věcí? Neměly by si o tom státy rozhodovat sami? Mimochodem, jaká je podle EU ta minimální daň na pohonné hmoty? Ptám se vás, protože prý ODS nyní chce její snížení.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Rozpad NATO - problém aliance, nebo selhání EU?

10:21 Vích (SPD): Rozpad NATO - problém aliance, nebo selhání EU?

Debata o budoucnosti NATO se dnes často vede, jako by šlo především o krizi aliance. Ve skutečnosti …