MO SPO Nový Kostel přijala nové členy

12. 4. 2016 6:27

V pátek 8. 4. 2016 se v příjemném prostředí restaurace RANCH ELDORADO Nový Kostel (Karlovarský kraj) sešla členská schůze MO SPO Nový Kostel. V úvodu schůze požádal předseda MO Aleš Kastl o minutu ticha a vzpomínku na zesnulého zakládajícího člena MO Jaroslava Sauera.

MO SPO Nový Kostel přijala nové členy
Foto: spoz.cz
Popisek: SPO
reklama

Poté pokračovala schůze za přítomnosti hostů JUDr. Josefa Kvasničky, předsedy a Ing. Jaroslava Bradáče, místopředsedy KO SPO Karlovarského kraje. Jedním z hlavních bodů programu bylo přijetí čtyř nových členů do MO Nový Kostel, čímž se počet členů rozšířil na současných devatenáct.

Předseda KO SPO KK JUDr. Kvasnička informoval přítomné členy o již proběhlých schůzkách s místními organizacemi Třebeň, Cheb, Karlovy Vary a  o případné možné koalici s SPD v  nadcházejících volbách do Krajského zastupitelstva. Dále představil možný návrh na složení kandidátní listiny.

Členové MO SPO Nový Kostel poté zvolili delegáty na Krajskou konferenci SPO KK, která se bude konat 23. 4. 2016 v Nejdku, a zároveň schválili své kandidáty do krajských voleb.

Aleš Kastl, předseda MO SPO Nový Kostel

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Seďa (ČSSD): Mých výtek bylo přijato málo

12:12 Seďa (ČSSD): Mých výtek bylo přijato málo

Komentář na facebookovém profilu k výsledku volby předsedy strany.