Stát na podnikatele uvaluje nové a nové povinnosti, pravidla přitom mění několikrát do roka. Žádný podnikatel si nemůže být jistý, že to, co platí dnes, bude platit i zítra. V takovém nepředvídatelném prostředí lze jen těžko plánovat a být spolehlivým zaměstnavatelem.
Místo utrácení peněz daňových poplatníků na všemožné dotace pro vybrané firmy stát musí snížit daně a odvody, které platí zaměstnanci a živnostníci. Dosavadní politika státu staví zaměstnance a podnikatele proti sobě, a to musí skončit. Nabízíme sérii řešení této situace. V prvé řadě chceme snížit zdanění práce a povinné odvody. Za druhé umožníme pružnější zaměstnávání lidí bez svazujících pravidel zákoníku práce. Pracovní trh tak bude pružnější a zaměstnavatelé se nebudou zdráhat přijímat nové zaměstnance. Přibude pracovních míst, klesne nezaměstnanost a lidem stoupnou čisté mzdy.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku



