Majerová Zahradníková (Trikolóra): Malé zamyšlení nad aktuální dobou

17.08.2020 5:27

Někdy je dobré namísto k nebesům dívat se pořádně pod nohy. Nebe je jistě důležité. Ale chodíme po zemi. Být ukotvený na reálné zemi.

Majerová Zahradníková (Trikolóra): Malé zamyšlení nad aktuální dobou
Foto: Archiv Zuzany Majerové Zahradníkové
Popisek: Zuzana Majerová Zahradníková

Na klacky pod nohama si můžete zvyknout. Takový je život. Rovná cesta neexistuje. Ale urputná snaha Trikolóru zdiskreditovat cˇi vymazat z politické mapy, ukazuje na jedine´. Strach z Trikolóry sílí. Kdo má strach, bezhlavě útočí.

Ti jediní „spravedliví“ si Trikolóru původně zařadili do kategorie tzv. protestních stran. Líbilo by se jim, kdyby se z Trikolóry stala marginální strana, která by po volbách zapadla v prach. A oni pak mohli sebrat vše…

Trikolóra se nevyhraňuje proti žádné straně. Jde jí o věc. O konkrétní problémy a jejich řešení. O člověka. Nikoli o to vyhranit se proti tomu, či onomu. Tím je svá a jedinečná. Proto je alternativou. Je volební alternativou pro úplně všechny normální lidi. Živnostníky, zaměstnance, učitele, lékaře, řemeslníky, zemědělce, seniory, studenty. Alternativou pro všechny lidi, kterým nekonvenuje posun nejen ODS do pseudoliberálního středu, kam se dnes tlačí všichni. Jen, aby dostali co nejvíce hlasů. Jde jen o hlasy nebo člověka?

Jsem bytostně přesvědčena, že jde o člověka. A tak nejen strážci nové, rychle se rodící totality, přikládají pod kotel.

Je to smutné, je to podpásové, ale je to bohužel pro dnešní dobu také charakteristické.

Jsme ale na správné cestě. Víme to a budeme také s pokorou a úctou rádi, pokud nám řeknete, když uděláme podle vás chybu. Nikdo není dokonalý a jen dialog je demokracie. Čím dál víc je totiž patrné, že obrana normálního světa, coby hlavní a nejdůležitější programová teze Trikolóry, je správná, potřebná, nadčasová a má hluboký smysl. S pokorou a úctou k životu pojďte do toho s námi. Pojďme mluvit o věcech s lidmi. Nikoli se vymezit jen proti někomu.

Chceme vyhrát. A chceme to vyhrát s vámi.

Zuzana Majerová Zahradníková

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz

Párování.

Probíhá párování koalice a opozice? Pokud ano, nejsou potom "obstrukce" jen divadlem pro voliče a opozice to koalici hodně usnadňuje?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hejtman Červíček: Staráme se o klienty, kteří dokáží plnohodnotně žít, potřebují ale pomoc

8:05 Hejtman Červíček: Staráme se o klienty, kteří dokáží plnohodnotně žít, potřebují ale pomoc

Královéhradecký kraj zahájil v Novém Městě nad Metují výstavbu domova pro osoby se zdravotním postiž…