Ministr Babiš: Být místopředsedou pode mnou nebude žádné lízání medu

01.03.2015 22:21 | Zprávy
autor: ANO

Po sobotní části III. celostátního sněmu, na němž si hnutí ANO zvolilo nové vedení, pokračoval v neděli kongres schválením stanov a volbami Rozhodčí a smírčí a Kontrolní komise.

Ministr Babiš: Být místopředsedou pode mnou nebude žádné lízání medu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Andreje Babiše focení zřejmě bavilo

V posledním bodu sněmu vystoupili se svými projevy 1. místopředsedkyně sněmovny a nově také místopředsedkyně hnutí Jaroslava Jermanová, koaliční spolupráci a práci poslaneckého klubu zhodnotil nově zvolený 1. místopředseda hnutí Jaroslav Faltýnek.

Zprávu o činnosti europoslanců za ANO, ale také o zásadní problematice Evropské unie přednesl Pavel Telička. Poté popsali práci ve svých resortech ministři obrany Martin Stropnický, dopravy Dan Ťok, pro místní rozvoj Karla Šlechtová, životního prostředí Richard Brabec a odstupující ministryně spravedlnosti Helena Válková. Té po jejím bilančním projevu poděkoval za práci v resortu předseda hnutí Andrej Babiš.

Poté začala diskuse, do níž se přihlásili poslankyně Radka Maxová, která se ve sněmovně věnuje sociálním věcem a rodině, zpráva poslance Davida Kasala se věnovala činnosti odborné sněmovní pracovní zdravotnické skupiny, o školství diskutoval Karel Rais, za hospodářský výbor promluvil Ivan Pilný, Jiří Holeček pak hovořil o potřebě transparentního financování sportu. Diskuse se nakonec rozproudila nad výroky Ivana Pilného, který ve svém vystoupení konstatoval, že se do vedení ANO dostali i lidé, kteří hnutí využili jako výtah k moci.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tomio Okamura byl položen dotaz

Ukrajinští žáci ve školách

Jaké řešení navrhujete? To nemají chodit do školy? To je asi nesmysl, který by se mohl nevyplatit, když tu pak zůstanou a budeme tu mít negramotné lidi, navíc by pak rodiče nemohli ani pracovat, kdyby je museli hlídat a žádali by o dávky…

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zajíčková (ODS): Školství se s Babišovou vládou změní ve skanzen

10:02 Zajíčková (ODS): Školství se s Babišovou vládou změní ve skanzen

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke školství.