Ministr Jurečka: Důležitá je kvalita pozemkových úprav, nikoli jejich celkový počet

19.08.2016 11:15 | Zprávy
autor: PV

Ministr zemědělství Marian Jurečka tento týden pracovně navštívil Státní pozemkový úřad.

Ministr Jurečka: Důležitá je kvalita pozemkových úprav, nikoli jejich celkový počet
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministr zemědělství Marian Jurečka
Ministr zemědělství Marian Jurečka tento týden pracovně navštívil ústředí Státního pozemkového úřadu (SPÚ). Zúčastnil se zde porady krajských ředitelů a vedení SPÚ.

Hlavním cílem návštěvy ministra zemědělství je pravidelný kontakt s jednotlivými podřízenými organizacemi. Diskutovalo se především o hlavních úkolech úřadu s ohledem na nedávno přijatý nový zákon o SPÚ.

„Prioritní body vztahu mezi Ministerstvem zemědělství a Státním pozemkovým úřadem vidím v hospodaření s vodou, v řešení problematiky sucha, eroze půdy a závlahových systémů. Co se týká pozemkových úprav, důležitá je jejich kvalita, jejich celkový počet je druhotný,“ uvedl během jednání  ministr Jurečka.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Podle vás pro nás nejsou hybridní hrozby nebezpečné?

Myslíte, že žádným hybridním hrozbám ze strany Ruska nečelíme, a že pro nás obecně nejsou nebezpečné? Věříte Putinovi?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kaprálová (PRO): Krok Mezinárodního olympijského výboru byl naprosto oprávněný

4:29 Kaprálová (PRO): Krok Mezinárodního olympijského výboru byl naprosto oprávněný

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k vyloučení ukrajinského skeletonisty Vladyslava Hara…