Ministr Stropnický: Vojenské lesy a statky získají pozemky nezasažené municí a mohou na nich ihned dál hospodařit

22.02.2016 13:03 | Zprávy

Vláda ve středu schválila můj návrh na využití areálu muničních skladů u Vrbětic. Ten je v současné době prázdný, veškerá munice byla ze skladů odvezena. Areál také opustili poslední vojáci. Ostrahu v současné době zajišťují pracovníci státního podniku Vojenské lesy a statky, který ve spolupráci s Armádou ČR vybudoval nové oplocení a nainstaloval elektronické zabezpečení.

Ministr Stropnický: Vojenské lesy a statky získají pozemky nezasažené municí a mohou na nich ihned dál hospodařit
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministr zahraničních věcí Martin Stropnický

Nyní dojde Vojenskými lesy a statky k odkupu a směně pozemků a vyřeší se tak současná roztříštěnost vlastnických vztahů, kdy část pozemků vlastní státní instituce, obce, soukromé firmy nebo jednotlivci. Ti tak výměnou získají pozemky nezasažené municí a mohou na nich ihned dál hospodařit.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

A vy neklidní nejste?

Vy jste v průzkumech dvouciferného výsledku nedosáhli vůbec a po posledních volbách jste vyprázdnili i lavice ve sněmovně. Jak vidíte budoucnost komunistů?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kalousek: To se jednou nedoplatíme…

17:17 Kalousek: To se jednou nedoplatíme…

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k zvyšování výdajů na obranu