Ministryně Černochová: Exministr obrany Metnar se bál i vlastního stínu

04.06.2023 8:18 | Ze sítí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke zbrojení.

Ministryně Černochová: Exministr obrany Metnar se bál i vlastního stínu
Foto: FB Jany Černochové
Popisek: Podpis smlouvy o spolupráci mezi USA a ČR

Exministr obrany Metnar si nepřeje, aby Armáda České republiky měla novou techniku a rozkopává nákup BVP, na který on neměl 4 roky odvahu, protože se bál zbrojařů i vlastního stínu.

Kompletní informace o nákupu BVP leží už desátý den (!) v kanceláři výboru pro obranu a poslanci tak mají k dispozici veškeré potřebné informace. Jestli předseda tohoto výboru Metnar alespoň občas chodí do práce, nemohl si složky k BVP u sebe v kanceláři nevšimnout. Lež střídá lež. Útok střídá útok. Obstrukce střídá obstrukci.

Muž, který se většinu svého ministrování jen směšně vymlouval, proč tendr na BVP nemůže dokončit, teď hystericky útočí na mě a na tým Ministerstva obrany České republiky, který tendr dokončil za neuvěřitelných 9 měsíců (!). Zvládli jsme v rekordním čase to, co on roky zanedbával a nyní chce jen skrýt svou neschopnost klíčový projekt dokončit.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Mgr. Aleš Dufek byl položen dotaz

Uznáváte, že nedostatečně řešíte problémy, které trápí většinu z nás?

Pane Dufku, teď jsem si přečetl tento váš komentář nebo jak to nazvat - https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Dufek-KDU-CSL-Volici-maji-tendenci-se-vymezovat-proti-vladnouci-garniture-756812. Uvádíte v něm, že úspěšná strana bude ta, která dokáže vyřešit reálné problémy lidí - na...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Černochová . Metnar neměl odvahu vyhodit peníze za zbraně to já klidně udělám, já odvahu mám, a vy to zaplatíte, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré Diskuseanaboca , 04.06.2023 9:20:47

|  8 |  0

Další články z rubriky

Rajchl (PRO): Tak tohle už je naprostý výsměch!

20:03 Rajchl (PRO): Tak tohle už je naprostý výsměch!

Reakce na svém veřejném facebookovém profilu na odmítnutí Policie ČR stíhat verbální projevy, schval…