Ministryně Černochová: Exministr obrany Metnar se bál i vlastního stínu

04.06.2023 8:18 | Ze sítí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke zbrojení.

Ministryně Černochová: Exministr obrany Metnar se bál i vlastního stínu
Foto: FB Jany Černochové
Popisek: Podpis smlouvy o spolupráci mezi USA a ČR

Exministr obrany Metnar si nepřeje, aby Armáda České republiky měla novou techniku a rozkopává nákup BVP, na který on neměl 4 roky odvahu, protože se bál zbrojařů i vlastního stínu.

Kompletní informace o nákupu BVP leží už desátý den (!) v kanceláři výboru pro obranu a poslanci tak mají k dispozici veškeré potřebné informace. Jestli předseda tohoto výboru Metnar alespoň občas chodí do práce, nemohl si složky k BVP u sebe v kanceláři nevšimnout. Lež střídá lež. Útok střídá útok. Obstrukce střídá obstrukci.

Muž, který se většinu svého ministrování jen směšně vymlouval, proč tendr na BVP nemůže dokončit, teď hystericky útočí na mě a na tým Ministerstva obrany České republiky, který tendr dokončil za neuvěřitelných 9 měsíců (!). Zvládli jsme v rekordním čase to, co on roky zanedbával a nyní chce jen skrýt svou neschopnost klíčový projekt dokončit.

reklama

autor: PV

PhDr. Pavel Žáček, Ph.D. byl položen dotaz

potíraní dezinformací

Vaše vláda chce neustále bojovat proti dezinformacím, ale zároveň šetříte ve školství. Nemáte dojem, že to nejde dohromady? A co třeba využít peníze na potírání dezinformací a dát je do školství? A co to vlastně ta dezinformace je? Co když se něco jeví jako dezinformace, ale za chvíli se ukáže, že j...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Černochová . Metnar neměl odvahu vyhodit peníze za zbraně to já klidně udělám, já odvahu mám, a vy to zaplatíte, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré Diskuseanaboca , 04.06.2023 9:20:47

|  8 |  0

Další články z rubriky

Senátorka Zwyrtek Hamplová: Hesla usmívajícího se premiéra nad hroutící se zemí

12:14 Senátorka Zwyrtek Hamplová: Hesla usmívajícího se premiéra nad hroutící se zemí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k rétorice vlády Petra Fialy.