Ministryně Dostálová: Od včerejška mohou nestátní neziskové organizace žádat o podporu

17.11.2018 7:37

Ministerstvo pro místní rozvoj dnes vyhlásilo výzvu pro nestátní neziskové organizace (NNO). Žádosti pro oblasti Podpora a ochrana veřejného zájmu na úseku bezbariérového užívání staveb, Metodická podpora poradenství v oblasti bydlení a Udržitelný rozvoj regionů, měst a obcí je možné podávat od dnešního dne až do 17. prosince 2018.

Ministryně Dostálová: Od včerejška mohou nestátní neziskové organizace žádat o podporu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Klára Dostálová, ministryně pro místní rozvoj

„Také letos vypisujeme výzvu pro nestátní neziskové organizace, které významnou měrou napomáhají rozvoji našich regionů. Připravili jsme pro ně celkem 34 milionů korun. Věřím, že námi uvolněné finance půjdou na ty nejpřínosnější projekty,“ uvedla ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová.

Žadateli o dotaci mohou být nestátní neziskové organizace se sídlem v České republice: spolek, ústav, obecně prospěšná společnost, zájmové sdružení právnických osob, nadace a nadační fondy. V rámci hodnocení budou vybrány a podpořeny pouze žádosti o dotace na projekty z výše uvedených oblastí podpory a zároveň spadající do působnosti Ministerstva pro místní rozvoj. Podporovány nebudou náklady spojené s činností a provozem NNO ani aktivity, které jsou podpořeny z jiných zdrojů.Žádost je potřeba předložit v závazné formě, a to v nerozebíratelném písemném vyhotovení. Žádosti budou přijímány do 17. prosince, do 12 hod. (včetně), přičemž rozhodným bude den podání žádosti do podatelny MMR. Zároveň musí být žádost o poskytnutí dotace v elektronické aplikaci (na www3.mmr.cz/zad) uvedena do stavu „podána“.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Premiér Babiš: Jsem naštvaný a frustrovaný

22:30 Premiér Babiš: Jsem naštvaný a frustrovaný

Komentář na facebookovém profilu k událostem uplynulého týdne