Mračková Vildumetzová (ANO): Máme opravdu kvalitní kandidáty

14.09.2021 10:54 | Tisková zpráva

Hnutí ANO se za Vás bude rvát i v Karlovarském kraji.

Mračková Vildumetzová (ANO): Máme opravdu kvalitní kandidáty
Foto: archiv hejtmanky
Popisek: Jana Vildumetzová (ANO)

Přesně týden poté, co Hnutí ANO odstartovalo svou celorepublikovou předvolební kampaň, byla představena i kandidátní listina pro Karlovarský kraj. Tu podle očekávání vede současná poslankyně Parlamentu ČR Jana Mračková Vildumetzová. Na druhém místě je rovněž poslankyně parlamentu a záchranářka Věra Procházka a trojkou byla zvolena úspěšná starostka Sokolova Renata Oulehlová.

„Na naší krajské kandidátce najdete lidi z celého kraje a jedná se o velmi úspěšné osobnosti v nejrůznějších oborech. Máme opravdu kvalitní kandidáty a jsem ráda, že tento silný tým mohu vést do nadcházejících parlamentních voleb,“ sdělila lídryně pro Karlovarský kraj Jana Mračková Vildumetzová.

Ta chce vést klidnou, ale kontaktní kampaň, založenou na osobním setkávání s voliči, vysvětlování priorit a naslouchání jejich problémům. Během cest po regionu budou kandidáti Hnutí ANO rozdávat hrníčky a knížku svého předsedy a premiéra Andreje Babiše nazvanou Sdílejte, než to zakážou.

„O knihu je mezi lidmi velký zájem a lidé nás žádají i o zaslání poštou na jejich adresu. Tato přání postupně plníme, ale máme jich dostatek a tak si pro ni může každý klidně přijít na nás předvolební stánek,“ dodává lídryně s tím, že ve čtvrtek navštívili kandidáti Hnutí ANO Karlovy Vary a v pátek zamířili do Chebu.

Stejně, jako v celé republice, se budou i v Karlovarském kraji kandidáti Hnutí ANO prezentovat heslem „Budeme se za Vás rvát až do roztrhání těla“. Ústředními tématy pro nejmenší český kraj pak bude stanoviště letecké záchranné služby, otevření vysokých škol v regionu, proces transformace a zahlazení následků těžby hnědého uhlí, nastartování lázeňství a cestovního ruchu v postcovidové době, zaměstnanost, přilákání nových investorů, zvýšení průměrné mzdy v kraji, zachování trendu zvyšování důchodů a podpory mladým rodinám s dětmi.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Piráti a nepřizpůsobiví. Bílý feťák, co zevluje v paneláku. V SPD nerozlišujeme lidi podle etnika, vzkazuje Okamura

19:16 Piráti a nepřizpůsobiví. Bílý feťák, co zevluje v paneláku. V SPD nerozlišujeme lidi podle etnika, vzkazuje Okamura

„Koalice SPOLU oblepila republiku billboardy, na kterých mě vyobrazuje jako hrozbu. A svým způsobem …