Mračková Vildumetzová (ANO): Máme silný tým a máme silný program

20.09.2021 8:36 | Tisková zpráva

Kandidáti Hnutí ANO pokračují v předvolební kampani a trpělivě svým voličům vysvětlují hlavní body programu. Jedním z těch zásadních je vytrvalost a neustálý boj za potřeby a zájmy nejmenšího kraje České republiky. To slibuje nejen lídryně kandidátky Jana Mračková Vildumetzová, ale celý její tým.

Mračková Vildumetzová (ANO): Máme silný tým a máme silný program
Foto: archiv hejtmanky
Popisek: Jana Vildumetzová (ANO)

Ten je složen ze zkušených osobností působících v nejrůznějších oborech na celém území Karlovarského kraje. Na kandidátce najdete starosty, lékaře, ředitele, zdravotního bratra a také oblíbeného a známého žokeje Josefa Váňu. Ten patří k ikonám českého sportu a to zdaleka nejen toho jezdeckého. „Do Hnutí ANO jsem šel proto, že se mi nelíbilo, co předvádí Topolánkové a Kalouskové,“ říká oblíbený žokej, který mnohokrát vyhrál Velkou pardubickou jako žokej i trenér a na kandidátce hnutí má číslo pět.

Svoji podporu ale naplno vyjadřuje jedničce na kandidátní listině Janě Mračkové Vildumetzové. „Znám málo tak poctivých a pracovitých lidí, jako je právě naše urputná Jana, která se ničeho nebojí. Měl jsem šanci s ní spolupracovat ve vedení Karlovarského kraje, a vždy jsem obdivoval, jak důkladně se dokáže na každé jednání připravit a jak detailní má přehled,“ pokračuje Josef Váňa, který v minulosti působil jako krajský radní pro oblast sportu a nyní je opět krajským zastupitelem.

Anketa

Je pro vás manželství homosexuálů důležité téma, podle kterého se bude rozhodovat ve volbách?

4%
hlasovalo: 26789 lidí

Váňa chce společně se svými kolegy na kandidátce Hnutí ANO za Karlovarský kraj prosazovat hlavně zájmy příhraničního regionu, nepolevit v přípravě a dostavbě dálnice D6, co nejrychleji nastartovat lázeňství a cestovní ruch, který dostal obrovskou ránu v době covidové krize a pokud možno zajistit co největší podporu sportu a sportující mládeži. „Je třeba, aby o Karlovarském kraji bylo v Praze a na všech ministerstvech slyšet. Je třeba stále opakovat, že se jedná o velmi malý, ale nesmírně krásný kraj, který potřebuje v současné době pomoci v mnoha rovinách,“ dodává žokej.

Hnutí ANO v Karlovarském kraji postavilo na čelo kandidátní listiny do říjnových parlamentních voleb tři ženy. Jedničkou je již několikrát zmíněná Jana Mračková Vildumetzová, která si prošla všemi patry české politiky. Začínala jako starostka Horního Slavkova, poté stála v čele Karlovarského kraje jako hejtmanka a uplynulé čtyři roky pracuje jako poslankyně Parlamentu ČR. Na druhém místě kandidátky je rovněž současná poslankyně a lékařka zdravotnické záchranné služby Věra Procházková a trojkou je současná starostka Sokolova Renata Oulehlová. Na čtvrtém místě kandidátní listiny najdete obchodního ředitele Martina Hurajčíka a na pátém výše citovaného Josefa Váňu. „Máme silný tým a máme silný program.

Máme chuť pracovat, a jak slibuje naše předvolební heslo, máme chuť se za obyvatele České republiky a konkrétně Karlovarského kraje, rvát do roztrhání těla,“ dodává Jana Mračková Vildumetzová.

Více o programu a Hnutí ANO najdete ZDE nebo ZDE.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Ing. Klára Dostálová byl položen dotaz

Dotace pro zemědělce

Dobrý den, ANO je prý proti tomu, aby získávání dotací pro zemědělce bylo navázáno na ekologické prvky. Zajímá mě proč jste proti? Vychází to z nějakého průzkumu, který dělal irozhlas. Na jednu stranu mi to přijde docela logické, ale nevím teda, co je těmi ekologickými prvky myšleno a zas je fakt, ž...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Vláda na plnění svých politických cílů jmenovala vojáka

12:28 Vích (SPD): Vláda na plnění svých politických cílů jmenovala vojáka

Česká republika má mít nově vládního koordinátora strategické komunikace (STRATCOM). Na pozici vláda…