Mračková Vildumetzová (ANO): Přípravy stavby dalších úseků D6

02.12.2021 10:21 | Ze sítí

Komentář na facebookovém profilu k stavbě dálnice D6

Mračková Vildumetzová (ANO): Přípravy stavby dalších úseků D6
Foto: archiv hejtmanky
Popisek: Jana Vildumetzová (ANO)

Slíbila jsem vám pravidelné informace o stavu příprav a realizací stavby D6. Těší mě, že zde jsou konkrétní posuny, které vám dnes popíši.

Ředitelství silnic a dálnic aktuálně vybralo nejvýhodnější nabídku na realizaci stavby “D6 Krupá, přeložka”. Stavět bude společnost Metrostav Infrastructure a.s. za nabídkovou cenu 1 543,4 milionu korun bez DPH. Stavba 6,5 km dálnice má být zahájena začátkem roku 2022.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Radek Rozvoral byl položen dotaz

Bydlení

Jedna věc je mít peníze na bydlení, což také úplně nechápu, jak přesně chcete změnit a druhá, aby bylo bydlení k sehnání. To hodláte řešit jak? Protože i když se třeba teď začne stavět, tak to nepokryje poptávku, hlavně, když se soustředí jen na vybrané lokality.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Schillerová (ANO): ODS, TOP 09. Tady vidíte, jak si děti hrají na politiku

16:14 Schillerová (ANO): ODS, TOP 09. Tady vidíte, jak si děti hrají na politiku

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k předvolebnímu chování ODS a TOP 09.