Nečas: Podporujeme praktické kroky ke snížení nezaměstnanosti

10.06.2013 17:48 | Zprávy

Nezaměstnanost je v Evropské unii velmi bolestivý problém. Premiér Petr Nečas to řekl po dnešním setkání s Bernadette Ségolovou, generální tajemnicí Evropské odborové konfederace.

Nečas: Podporujeme praktické kroky ke snížení nezaměstnanosti
Foto: Hans Štembera
Popisek: Premiér Petr Nečas

Hovořili spolu o sociální politice v Evropské unii. V této souvislosti upozornil český premiér na problém nezaměstnanosti mladých lidí.

„Některé aspekty nezaměstnanosti, jako je nezaměstnanost mladých lidí, mohou přinést velmi nepříznivé politické a sociální dopady nejenom v současnosti, ale i v budoucnosti,“ uvedl premiér, podle kterého je nezbytné mít odvahu provést reformy na trhu práce.

Reformy sociálního systému a trhu práce prováděné od roku 2007 vedou k tomu, že Česká republika dosahuje dlouhodobě šesté až osmé nejnižší nezaměstnanosti v rámci Evropské unie. „Je zde praktický příklad, že když se provedou tyto nezbytné reformní změny, že to vede ke snížení nezaměstnanosti,“ dodal český předseda vlády.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Vlada.cz

Ing. et Ing. Miloš Nový byl položen dotaz

Migranti

Kde berete tu jistotu, že migranti, kteří nám budou přiděleni pro nás nebudou hrozbou, že to tu pak nebude třeba jako v Německu nebo ve Francii? Vždyť my si vůbec nebudeme moc vybrat, koho zde chceme

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mádlová (ANO): Regulace EU může způsobit zdražení a nedostupnost klíčových léků

14:12 Mádlová (ANO): Regulace EU může způsobit zdražení a nedostupnost klíčových léků

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k regulaci EU, kvůli které mohou zdražit léky na cukr…