Necid (ODS): Autobusové spojení je pro nás důležité

31.12.2014 12:23 | Zprávy
autor: ODS

Od roku 2015 přibude autobusových linek mezi Velkým Meziříčím, Jihlavou a Brnem.

Necid (ODS): Autobusové spojení je pro nás důležité
Foto: red
Popisek: ODS, ilustrační foto

Umožňuje to skutečnost, že kraj nově objednává víkendovou dopravu na tzv. páteřních linkách, které Kraj Vysočina vyjednává s jednotlivými dopravci.

"Autobusové spojení s  Jihlavou, Brnem a Třebíčí je pro nás důležité, jsou to větší města, kam Velkomeziříčští často jezdí," komentoval nová autobusová spojení starosta Velkého Meziříčí Radovan Necid.

Jak budou autobusy jezdit:

Velké Meziříčí- Třebíč a zpět

V sobotu mohou cestující využít těchto časů:

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Němcová (SPD): Dětské domovy volají po změně

16:18 Němcová (SPD): Dětské domovy volají po změně

Návštěvy dětských domovů odhalily závažné problémy s financováním, personálním zajištěním i systémov…