Nejdl (Soukromníci): Stejně jako živnostníci, tak i sedláci musí mít své zástupce ve sněmovně

05.10.2021 21:09 | Komentář
autor: PV

Dopis Asociaci soukromého zemědělství

Nejdl (Soukromníci): Stejně jako živnostníci, tak i sedláci musí mít své zástupce ve sněmovně
Foto: volimtrikoloru.cz
Popisek: Koalice Trikolóra/Svobodní/Soukromníci - logo

Vážení sedláci,

dovoluji si oslovit Vás a Vaše rodinné příslušníky v posledním týdnu před volbami do poslanecké sněmovny. S mnohými z Vás jsem se setkal během kontaktní kampaně a osobně jsem Vám předal náš zemědělský program, ve kterém jasně říkám, co chceme hájit a co budeme prosazovat. Vzhledem k tomu, že sám aktivně hospodařím na rodinné farmě, tak se mě problémy v zemědělství dotýkají zcela osobně. V našem zemědělství stejně tak jako v jiných rezortech chybí koncepce a vize do budoucnosti. Stále posloucháme semináře a přednášky o tom, jaká nás čekají další byrokratická nařízení a co dalšího se bude ještě kontrolovat. Stále posloucháme slova o podporách a dotacích, ale největší objem peněz pak stejně dostanou holdingy a velké potravinářské firmy. V těchto podzimních volbách vystavíme současné menšinové vládě s podporou KSČM vysvědčení. Jaké to vysvědčení bude, záleží na každém z nás.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Migrační pakt

Vy tvrdíte, že jakýkoliv postih za nedodržování migračního paktu je vydíráním. Ale i když jsem proti povinným kótám, opravdu jde o vydírání, když ho naši politici schválili? Podle mě to byla chyba, kterou nevím, jestli se teď podaří ještě napravit.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Dvořák (STAN): Slabost premiéra a nedospělost jednoho ministra

22:33 Dvořák (STAN): Slabost premiéra a nedospělost jednoho ministra

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke vztahům mezi Strakovkou a Hradem.