Němcová (ODS): Koronavir - biatlon ne, fotbal ano. Peníze v pozadí

10.03.2020 9:09 | Zprávy

Proč se jedna hromadná akce kvůli koronaviru ruší a jiná ne, nikdo nechápe.

Němcová (ODS): Koronavir - biatlon ne, fotbal ano. Peníze v pozadí
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslava Němcová

Na biatlon prý přijedou cizinci ze zahraničí, zatímco fotbal navštíví pouze „bezpeční“ domácí diváci. Je jisté, že mezi nimi budou i ti, kteří se vrátili z Itálie a z jiných míst nákazy. Riziko šíření koronaviru je na obou sportovních akcích podobné. Proč se tedy nezrušil i fotbal? Peníze nad zdraví? Nebo se premiér bojí hněvu fotbalových fanoušků?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

autor: PV

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Řidičák

Zajímalo by mě, jak je to s vaším avizovaným odevzdáním řidičáku? Nebo jste to jen tak plácnul, abyste se zviditelnil, což by bylo stejně hloupé, jako ta vaše rychlá jízda a je fakt, že vy politici rádi něco slibujete a pak couváte

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kalousek: Jako když mluvíte do zdi

17:17 Kalousek: Jako když mluvíte do zdi

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k reakcím vlády na varování Národní rozpočtové rady