Němcová (ODS): Přijali jsme zákon o odporu proti komunismu, proto je na půdě sněmovny nepřípustný seminář s profesorem čínské stranické školy

17.02.2015 19:40 | Zprávy

V pondělí 21. března 2016 pořádá místopředseda Poslanecké sněmovny Vojtěch Filip seminář na téma „Zkušenosti pro řízení a rozvoj státu“. Seminář se týká vztahů České republiky a Čínské lidové republiky. Vystoupí na něm ZHU Lingjun, profesor stranické školy Ústředního výboru KS Číny.

Němcová (ODS): Přijali jsme zákon o odporu proti komunismu, proto je na půdě sněmovny nepřípustný seminář  s profesorem čínské stranické školy
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslava Němcová

Seminář se koná pod záštitou předsedy Poslanecké sněmovny Jana Hamáčka. Vzhledem k tomu, že Česká republika přijala zákon č. 198/1993 Sb. o protiprávnosti komunistického režimu a o odporu proti němu, považuji za nepřípustné konání tohoto semináře na půdě Poslanecké sněmovny České republiky.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Imunita

Je podle vás v pořádku, že mají politici imunitu? Neuvažujete prosadit zrušení imunity? Já nevidím důvod, proč by politici měli být kryti imunitou a dělat tak ze sebe něco víc.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vondráček (Svobodní): Přesně před 107 lety skončila strašná světová válka

22:31 Vondráček (Svobodní): Přesně před 107 lety skončila strašná světová válka

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke Dni veteránů.