ODS: Oslavy pádu komunistického režimu jsou každým rokem důležitější

17. 11. 2019 14:09

Občanští demokraté si památku 17. listopadu připomněli tradičně na Národní třídě, kde položili kytici zástupci vedení ODS, členové i příznivci strany.

ODS: Oslavy pádu komunistického režimu jsou každým rokem důležitější
Foto: ODS
Popisek: ODS

„Každý rok chodím s našimi členy a příznivci na Národní oslavit svobodu a uctít památku obětí komunismu. Každý rok nás jde více. Protože stále více lidí si uvědomuje, že svoboda není samozřejmá. Že se komunisté opět podílejí na vládě. Že premiér a prezident nadřazují své osobní zájmy nad zájmy naší země. Před třiceti lety jsme získali svobodu a demokracii, vrátili jsme se na Západ a ke kapitalismu. Pro mě je 17. listopad nejdůležitějším státním svátkem. Jsem hrdý, že stojím v čele strany, která je přímou nástupkyní Občanského fóra. Můžete se spolehnout, že budeme vždy bránit hodnoty listopadu´89,“ říká předseda ODS Petr Fiala.

„17. listopad je pro mě osobně mimořádné datum. Vnímám jej jako výchozí bod našeho národa v touze po svobodě a demokracii. Vím, že jsme si zvykli občas nadávat na poměry a říkat, co všechno se mělo udělat lépe, ale nikdy bychom neměli zapomenout na skutečnost, že jsme si právě 17. listopadu vybojovali svou svobodu zpět. Svoboda je totiž hodnota, kterou musíme i po 30 letech stále bránit a opečovávat,“ říká první místopředsedkyně ODS Alexandra Udženija.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Gajdůšková (ČSSD): Příspěvek na platy lidí se zdravotním postižením stoupne

22:36 Gajdůšková (ČSSD): Příspěvek na platy lidí se zdravotním postižením stoupne

Státní příspěvky zaměstnavatelům na platy lidí se zdravotním postižením vzrostou. Poslaneckou novelu…